Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
~~Konopna Krokosmia niezalogowany
23 lutego 2019r. o 6:53
Spierdalay
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Azalia niezalogowany
23 lutego 2019r. o 7:03
~~Kruczoczarna Jasnota napisał(a):
~~Szary Omieg napisał(a):
~~Popielaty Rozpław napisał(a):
~~Popielaty Rozpław napisał(a):
Jaanoo napisał(a):
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Jeśli poseł Pięta to dziwkarz to falco też. Co to za podwójne standardy!


A co,siedziałeś u niego pod łóżkiem ? Gdzie Pięta,a gdzie Falco - ponadto ten ostatni nie żyje z moich pieniędzy i nie występuje w roli piewcy moralności.
Ty jednak lubisz grzebać się w goownie ,taki żuczek co żeruje wiadomo na czym.
[img=1550778689_l1qd3j4.jpg]
:)


http://cdn.polubione.com/2016/09/14575.jpg
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarna Jasnota niezalogowany
23 lutego 2019r. o 7:21
~~Szary Omieg napisał(a):
~~Popielaty Rozpław napisał(a):
~~Popielaty Rozpław napisał(a):
Jaanoo napisał(a):
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Jeśli poseł Pięta to dziwkarz to falco też. Co to za podwójne standardy!


A co,siedziałeś u niego pod łóżkiem ? Gdzie Pięta,a gdzie Falco - ponadto ten ostatni nie żyje z moich pieniędzy i nie występuje w roli piewcy moralności.
Ty jednak lubisz grzebać się w goownie ,taki żuczek co żeruje wiadomo na czym.
[img=1550778689_l1qd3j4.jpg]
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lutego 2019r. o 11:25
Falco chcesz abyśmy zadawali sobie pytania więc dobrze , odpowiedz - jaki jest twój stosunek do robotników walczących o godne życie w czasach ucisku komunistycznego , czy Twoim zdaniem w roku 1976 a następnie 1980 po drastycznych podwyżkach cen żyjący na skraju ubóstwa robotnicy powinni zamiast strajku i organizowania niezależnych od władzy Związków Zawodowych iść na wiece organizowane przez aktyw PZPR , bić brawo Gierkowi ,
skandować - Gierek - Polska . Czy to że intelektualiści zorganizowali się i wspomagali robotników to jest godne szacunku czy pogardy . Nie miałeś odwagi lub potrzeby walki o lepsze jutro w czasach zamordyzmu inni to zrobili a tacy maluczcy jak Ty nic poza krytykanctwem nie reprezentujecie . Ja odpowiem na Twoje natrętne pytanie o Kuronia , na pytanie o idola sportowca , piosenkarza otrzymałbyś odpowiedź . Wśród polityków nie miałem i nie mam takich których bym określił mianem - idol . Wiele dobrego Kuroń zrobił do 1989 , po tym okresie było dużo gorzej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Winorośl niezalogowany
23 lutego 2019r. o 13:30
M21W2 napisał(a): Falco chcesz abyśmy zadawali sobie pytania więc dobrze , odpowiedz - jaki jest twój stosunek do robotników walczących o godne życie w czasach ucisku komunistycznego , czy Twoim zdaniem w roku 1976 a następnie 1980 po drastycznych podwyżkach cen żyjący na skraju ubóstwa robotnicy powinni zamiast strajku i organizowania niezależnych od władzy Związków Zawodowych iść na wiece organizowane przez aktyw PZPR , bić brawo Gierkowi ,
skandować - Gierek - Polska . Czy to że intelektualiści zorganizowali się i wspomagali robotników to jest godne szacunku czy pogardy . Nie miałeś odwagi lub potrzeby walki o lepsze jutro w czasach zamordyzmu inni to zrobili a tacy maluczcy jak Ty nic poza krytykanctwem nie reprezentujecie . Ja odpowiem na Twoje natrętne pytanie o Kuronia , na pytanie o idola sportowca , piosenkarza otrzymałbyś odpowiedź . Wśród polityków nie miałem i nie mam takich których bym określił mianem - idol . Wiele dobrego Kuroń zrobił do 1989 , po tym okresie było dużo gorzej .


nadal nic tylko uprawiasz propagandę
nie zarzucaj nikomu odwagi czy potrzeby walki bo wielu z nich wtedy bylo zbyt młodych i niedoświadczonych przez życie a efekty tej twojej ''walki'' są widoczne dzisiaj kiedy to zaczeliście od układania się z władzą
ciekawe że bardzo wymijająco odpowiadasz na pytania o Kuronia a to pokazuje że czegoś się obawiasz


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 lutego 2019r. o 14:11
~~Złocisty Winorośl napisał(a):
M21W2 napisał(a): Falco chcesz abyśmy zadawali sobie pytania więc dobrze , odpowiedz - jaki jest twój stosunek do robotników walczących o godne życie w czasach ucisku komunistycznego , czy Twoim zdaniem w roku 1976 a następnie 1980 po drastycznych podwyżkach cen żyjący na skraju ubóstwa robotnicy powinni zamiast strajku i organizowania niezależnych od władzy Związków Zawodowych iść na wiece organizowane przez aktyw PZPR , bić brawo Gierkowi ,
skandować - Gierek - Polska . Czy to że intelektualiści zorganizowali się i wspomagali robotników to jest godne szacunku czy pogardy . Nie miałeś odwagi lub potrzeby walki o lepsze jutro w czasach zamordyzmu inni to zrobili a tacy maluczcy jak Ty nic poza krytykanctwem nie reprezentujecie . Ja odpowiem na Twoje natrętne pytanie o Kuronia , na pytanie o idola sportowca , piosenkarza otrzymałbyś odpowiedź . Wśród polityków nie miałem i nie mam takich których bym określił mianem - idol . Wiele dobrego Kuroń zrobił do 1989 , po tym okresie było dużo gorzej .


nadal nic tylko uprawiasz propagandę
nie zarzucaj nikomu odwagi czy potrzeby walki bo wielu z nich wtedy bylo zbyt młodych i niedoświadczonych przez życie a efekty tej twojej ''walki'' są widoczne dzisiaj kiedy to zaczeliście od układania się z władzą
ciekawe że bardzo wymijająco odpowiadasz na pytania o Kuronia a to pokazuje że czegoś się obawiasz


Zaloguj się i odpowiedz na pytania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Głąbigroszek niezalogowany
23 lutego 2019r. o 17:46
kogo pytasz propagandzisto? bo cos mi sie wydaje że nie bardzo wiesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Przegorzan niezalogowany
23 lutego 2019r. o 20:56
spraw panie kaczyński ,abym doczekał13-tej bo obiecanych 5oo nie było ,a mam już swoje lata i mogę w kalendarz wcześniej pierdyknąć ,w razie czego to dajcie mojej niech kobiecina sobie coś sprawi dla siebie młodsza jest nie łapie się na nic ,musi tyrać jeszcze dwa roki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza