Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
~~Ognistoczerwona Pragnia niezalogowany
25 lutego 2019r. o 19:34
nieuku naucz się cytować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
25 lutego 2019r. o 20:09
Falco. Straszeniem tymi podwyżkami to faktycznie się zbłaźniasz. Chleb podrożał o 20 groszy. Rzuciło mnie to na kolana. Była susza, pszenica podrożała, co za tym idzie to i mąka i jest podwyżka. W tej sytuacji przynajmniej uzasadniona. Ty lepiej napisz o tym ile Ty podniosłeś ceny za usługi budowlane. Wiem coś o tym bo jestem na bieżąco w tych sprawach. Pochwal się ile brałeś 2 lata temu za położenie glazury, a ile teraz. I potem napisz dlaczego tak się stało. Przecież materiał nie Twój, energia też, Zus Ci obniżono, więc skąd te podwyżki za roboty budowlane? Może najpierw fantazjować o podwużkach planowanych przez rząd, napisz jak to jest na Twoim podwórku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lutego 2019r. o 6:23
szukasz ''matki Teresy''?
państwo doi wszystkich z każdej strony a ja i inni mi podobni co?
trzymać ceny sprzed ''pieriestrojki''?
zapytaj naszych rodzimych ''prywaciarzy'' ilu u nich pracuje Ukraińców i dlaczego ich zatrudniają ...
to jeden z powodów że inni podnoszą ceny :)

jeden z naszych lokalnych ''pracodawców'' zaproponował mi w ubiegłym roku położenie glazury za ....17zł /h !!!!!!!
jak myślisz ?....kładłem? :]

ale jak ja podnoszę ceny klient ma prawo się na nie nie zgodzić a jak państwo to robi ''płacz i płać ''
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Kostrzewa niezalogowany
26 lutego 2019r. o 6:57
Szkłem dupe wycierasz faclobaranku? Tacy jak ty zawsze będą narzekać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
26 lutego 2019r. o 7:29
falco napisał(a): jeden z naszych lokalnych ''pracodawców'' zaproponował mi w ubiegłym roku położenie glazury za ....17zł /h !!!!!!!

Możliwe że kładłeś. Partacze zawsze mają niższe ceny. A jeśli jesteś takim fachowcem od glazury jak od wszystkich pozostałych rzeczy to i 17 zł mogłoby być za dużo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
26 lutego 2019r. o 8:16
Falco. Ale może konkretnie. w jaki sposób to państwo zaczęło cię ostatnio doić? To że w bolcu najdroższe paliwo to wina państwa czy lokalnej mafii paliwowej? Ze woda i ścieki drogie, w Warcie bolesławieckiej o połowę tańsze. Jakoś można. Mówisz, że nie będziesz Matką Teresą. Na pewno. Bo tylko przez grzeczność nie zapytam jak sumiennie i uczciwie rozliczasz się w skarbówce . Za 17 zł. dzisiaj na pewno glazury nie położysz. Dlaczego? Bo między innymi dzięki temu rządowi wzrosła koniunktura i zwiększył się popyt na roboty przez ciebie wykonywane i możesz sobie na to pozwolić. Ten rząd Cię doi? Pamiętam firmy, budujące autostrady na Euro , tych to dopiero wydoili. Podnieśliście ceny na usługi bo jest na to zbyt, a to świadczy że ludziom żyje się lepiej. Problem jest w tym że polski przedsiębiorca to jak ta nie nażarta ś..nia. Sam 15 razy do roku na egzotyczne wczasy, ale pracownikowi to tyle co brudu za paznokcie. Przedsiębiorca rolny latający nad bolcem własnym helikopterem 1 złotówki nie chciał dać podwyżki ludziom zatrudnionym przy sortowaniu ziemniaków. Dzisiaj płaci dużo więcej i nadal helikopterem lata. Właściciele firm transportowych kierowcom pod stołem, a reszta do rączki. Pytam ? Kto doi to państwo.?I nie strasz Falco ludzi podwyżkami, bo robisz to od dawna i g...no z tego. Trzeba być obiektywnym. Mnie również niektóre rzeczy się nie podobają. Ale to nie powód by codziennie roztaczać katastroficzne wizje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Szczypiorek niezalogowany
26 lutego 2019r. o 8:46
~~Alabastrowa Nasturcja napisał(a): Falco. Ale może konkretnie. w jaki sposób to państwo zaczęło cię ostatnio doić? To że w bolcu najdroższe paliwo to wina państwa czy lokalnej mafii paliwowej? Ze woda i ścieki drogie, w Warcie bolesławieckiej o połowę tańsze. Jakoś można. Mówisz, że nie będziesz Matką Teresą. Na pewno. Bo tylko przez grzeczność nie zapytam jak sumiennie i uczciwie rozliczasz się w skarbówce . Za 17 zł. dzisiaj na pewno glazury nie położysz. Dlaczego? Bo między innymi dzięki temu rządowi wzrosła koniunktura i zwiększył się popyt na roboty przez ciebie wykonywane i możesz sobie na to pozwolić. Ten rząd Cię doi? Pamiętam firmy, budujące autostrady na Euro , tych to dopiero wydoili. Podnieśliście ceny na usługi bo jest na to zbyt, a to świadczy że ludziom żyje się lepiej. Problem jest w tym że polski przedsiębiorca to jak ta nie nażarta ś..nia. Sam 15 razy do roku na egzotyczne wczasy, ale pracownikowi to tyle co brudu za paznokcie. Przedsiębiorca rolny latający nad

bolcem własnym helikopterem 1 złotówki nie chciał dać podwyżki ludziom

zatrudnionym przy sortowaniu ziemniaków. Dzisiaj płaci dużo więcej i nadal
helikopterem lata. Właściciele firm transportowych kierowcom pod stołem, a reszta do rączki. Pytam ? Kto doi to państwo.?I nie strasz Falco ludzi podwyżkami, bo robisz to od dawna i g...no z tego. Trzeba być obiektywnym. Mnie również niektóre rzeczy się nie podobają. Ale to nie powód by codziennie roztaczać katastroficzne wizje.

Kilka lat temu kupiłem w Bolesławcu mieszkanie w stanie deweloperskim za 100 tys obecnie za takie samo mieszkanie musiał bym zapłacić 200 tys czyli zdrożało czy nie ?Dodam że zarabiam tyle samo co przed kilku laty .Obecnie nie było by mnie stać na zakup takiego mieszkania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 lutego 2019r. o 8:58
falco napisał(a):

jeden z naszych lokalnych ''pracodawców'' zaproponował mi w ubiegłym roku położenie glazury za ....17zł /h !!!!!!!
jak myślisz ?....kładłem? :]

ale jak ja podnoszę ceny klient ma prawo się na nie nie zgodzić a jak państwo to robi ''płacz i płać ''
:)


przez takich falcobaranow w kraju jest tak jak jest. jesli jeden z naszych pracodawcow zaproponowal tobie taka stawke na godzine to moze swiadczyc o tym, ze jestes samoukiem i jakosc twojej pracy nie zasluguje na wiecej. takich prac nie wykonuje sie na stawke godzinowa, wyjatki moga byc ale wtedy powinienes dostac minimum 35/h jesli nie zatrudniasz nikogo, jesli zatrudniasz 50/h bo jesli chcesz mu godziwie zaplacic, bedzie cie kosztowal 35/h. takie prace wykonuje sie na umowe od calosci lub za m².
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima