Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
2900
#falco nieaktywny
27 lutego 2019r. o 20:01
aleś ty ''tempy''...:]

ja ''klakier Kazimierza''? :]
tego co to mnie moderuje podając za ''powód'' nie co innego a właśnie''Kazimierz''?

tego co to mi przyblokował możliwość pisania o ...ach?

a może ty nie kumasz znaczenia słowa ''klakier''?

a o Olszewskim wiele można napisać tyle że ja czekam kiedy całą prawdę o nim napisze nasz lokalny ''kombatant'' :]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Styrakowiec niezalogowany
27 lutego 2019r. o 22:49
przeciez ty masz monopol na prawde, pisz wiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Cykoria niezalogowany
28 lutego 2019r. o 12:35
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Cykoria niezalogowany
28 lutego 2019r. o 12:56
~~Szarawy Styrakowiec napisał(a): przeciez ty masz monopol na prawde, pisz wiec


monopol na prawdę to ma IPN ,pisząc historię od nowa,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 lutego 2019r. o 13:56
~~Jasnoniebieska Cykoria napisał(a):
~~Szarawy Styrakowiec napisał(a): przeciez ty masz monopol na prawde, pisz wiec


monopol na prawdę to ma IPN ,pisząc historię od nowa,

przemyslany komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Pięciornik niezalogowany
28 lutego 2019r. o 14:36
tak jak twoje?przemyślane po wuju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 lutego 2019r. o 14:44
~~Chabrowy Pięciornik napisał(a): tak jak twoje?przemyślane po wuju


moje sa emocjonalne, powiedzieli mi, ze ja nie jestem od myslenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 lutego 2019r. o 15:19
falco napisał(a): aleś ty ''tempy''...:]

ja ''klakier Kazimierza''? :]
tego co to mnie moderuje podając za ''powód'' nie co innego a właśnie''Kazimierz''?

tego co to mi przyblokował możliwość pisania o ...ach?

a może ty nie kumasz znaczenia słowa ''klakier''?

a o Olszewskim wiele można napisać tyle że ja czekam kiedy całą prawdę o nim napisze nasz lokalny ''kombatant'' :]

Falcuś , już tydzień a ty nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania nasz lokalny komunistyczny propagandzisto , przypomnę jak zapomniałeś : - Falco chcesz abyśmy zadawali sobie pytania więc dobrze , odpowiedz - jaki jest twój stosunek do robotników walczących o godne życie w czasach ucisku komunistycznego , czy Twoim zdaniem w roku 1976 a następnie 1980 po drastycznych podwyżkach cen żyjący na skraju ubóstwa robotnicy powinni zamiast strajku i organizowania niezależnych od władzy Związków Zawodowych iść na wiece organizowane przez aktyw PZPR , bić brawo Gierkowi ,
skandować - Gierek - Polska . Czy to że intelektualiści zorganizowali się i wspomagali robotników to jest godne szacunku czy pogardy . Nie miałeś odwagi lub potrzeby walki o lepsze jutro w czasach zamordyzmu inni to zrobili a tacy maluczcy jak Ty nic poza krytykanctwem nie reprezentujecie . Ja odpowiem na Twoje natrętne pytanie o Kuronia , na pytanie o idola sportowca , piosenkarza otrzymałbyś odpowiedź . Wśród polityków nie miałem i nie mam takich których bym określił mianem - idol . Wiele dobrego Kuroń zrobił do 1989 , po tym okresie było dużo gorzej .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.