Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2019r. o 15:43
M21W2 napisał(a):
falco napisał(a): aleś ty ''tempy''...:]

ja ''klakier Kazimierza''? :]
tego co to mnie moderuje podając za ''powód'' nie co innego a właśnie''Kazimierz''?

tego co to mi przyblokował możliwość pisania o ...ach?

a może ty nie kumasz znaczenia słowa ''klakier''?

a o Olszewskim wiele można napisać tyle że ja czekam kiedy całą prawdę o nim napisze nasz lokalny ''kombatant'' :]

Falcuś , już tydzień a ty nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania nasz lokalny komunistyczny propagandzisto , przypomnę jak zapomniałeś : - Falco chcesz abyśmy zadawali sobie pytania więc dobrze , odpowiedz - jaki jest twój stosunek do robotników walczących o godne życie w czasach ucisku komunistycznego , czy Twoim zdaniem w roku 1976 a następnie 1980 po drastycznych podwyżkach cen żyjący na skraju ubóstwa robotnicy powinni zamiast strajku i organizowania niezależnych od władzy Związków Zawodowych iść na wiece organizowane przez aktyw PZPR , bić brawo Gierkowi ,
skandować - Gierek - Polska . Czy to że intelektualiści zorganizowali się i wspomagali robotników to jest godne szacunku czy pogardy . Nie miałeś odwagi lub potrzeby walki o lepsze jutro w czasach zamordyzmu inni to zrobili a tacy maluczcy jak Ty nic poza krytykanctwem nie reprezentujecie . Ja odpowiem na Twoje natrętne pytanie o Kuronia , na pytanie o idola sportowca , piosenkarza otrzymałbyś odpowiedź . Wśród polityków nie miałem i nie mam takich których bym określił mianem - idol . Wiele dobrego Kuroń zrobił do 1989 , po tym okresie było dużo gorzej .


facet...tak nagle gdzieś znikłeś że pomyślałem sobie że pełnisz wartę przy pomniczku swojego ''kapelana'' a teraz wracasz i piszesz do mnie ''komunistyczny propagandzisto''?...ty?...solidaruch przesiąknięty do szpiku chorymi ideami?
napisz lepiej ile płacisz składki na mieszkanie która twoja ''s'' wynajmuje by pilnować pomniczka? :]

ale napiszę ci wprost- w dupeczce mam tych twoich ''związkowców'' tamtych czasów bo nie walczyli o robotników tylko o własne ''koryta''...
więc przestań tu w końcu pieprzyć te swoje dyrdymały o ''związkach zawodowych ''
ale jak widzę coś wreszcie doczytałeś podczas swojej nieobecności -stąd wreszcie piszesz o ''intelektualistach ''
kim ty ''weteranie '' jesteś by innym pisać że brakowało im odwagi czy potrzeby walki...
twoja ''walka '' skończyła się z chwilą kiedy dotarło do ciebie że z ''pionka'' nie staniesz się ''hetmanem'' bo tymi zostali inni ...;)

nie piszesz o Kuroniu bo ci wstyd ...i słusznie :]
Kuroń był tym który ''dwa razy wszedł do tej samej rzeki'' a tym dla niego była PZPR...
''komuch '' opuszcza partię by walczyć z ''komuną'' i co?...drugi raz się do niej zapisuje?...kpina...
kogo za koleżkę miał w tym klubie ?...min. Olszewskiego więc pisz prawdę propagandzisto a nie jakieś lawirowanie że pózniej ''było gorzej''

było tragicznie ...hahahaha

nadal nic ,ani słowa nie piszesz jak wasz papież was krytykował ,jak nie chciał nawet was odwiedzić ...
prawdy nie zakrzyczysz a te twoje pierdoły kieruj do innych którzy to łykną :]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 lutego 2019r. o 16:00
Falcuś , dziecino przeczytaj jeszcze raz i odpowiedz na pytania , wiem wolisz mydlić i bredzić wrzucając wiele niespójnych ze sobą tematów , nie pisz mi co głosiła propaganda komunistyczna ja to słyszałem przez długie lata . Na to co napisałeś mam jedną odpowiedź , jesteś krętaczem próbującym zakrzyczeć prawdę . Nie mam zbyt wiele czasu sprostowanie o Kuroniu i Olszewskim jutro .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Hakonechloa niezalogowany
28 lutego 2019r. o 16:17
Częściej do tego co chodzisz.Jakoś na Ole Ole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2019r. o 16:47
M21W2 napisał(a): Falcuś , dziecino przeczytaj jeszcze raz i odpowiedz na pytania , wiem wolisz mydlić i bredzić wrzucając wiele niespójnych ze sobą tematów , nie pisz mi co głosiła propaganda komunistyczna ja to słyszałem przez długie lata . Na to co napisałeś mam jedną odpowiedź , jesteś krętaczem próbującym zakrzyczeć prawdę . Nie mam zbyt wiele czasu sprostowanie o Kuroniu i Olszewskim jutro .


a czy ja ci nie opowiedziałem solidaruchu gdzie mam tych twoich ''związkowców'' z Dudą na czele?

pisz o swojakach z komuszymi korzeniami ...
to za trudne dla ciebie ?...przerasta cię prawda o tej twojej ''wierchuszce'' :]
nigdy nie byliście związkami zawodowymi a ta szumna nazwa miała dawać tylko nadzieję robotnikom że będziecie działać dla ich dobra...
oszukiwaliście ludzi od początku istnienia i jak widzę ty dałeś się złapać na ''plewy'' kiedy ''kłosy '' zbierali krzaklewscy i obecnie dudy :]

to jak ?...płacisz składki na niego i tą chatę z której okien wasz kolejny TW obserwuje bacznie czy pomniczkowi nie dzieje się nic złego?...hahahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
28 lutego 2019r. o 17:01
M21W2 napisał(a):
falco napisał(a): aleś ty ''tempy''...:]

Twoim zdaniem w roku 1976 a następnie 1980 po drastycznych podwyżkach cen żyjący na skraju ubóstwa robotnicy powinni zamiast strajku i organizowania niezależnych od władzy Związków Zawodowych iść na wiece organizowane przez aktyw PZPR , bić brawo Gierkowi ,


ty jestes najciemniejszy w calym powiecie boleslawieckim, za 20 lat bedziesz pisal, ze dzisiaj ludzie zyli na granicy ubostwa. doopku, te gierkowskie podwyzki nie mialy zadnego wplywu na zycie polakow, nikt nie chodzil glodny, nikt nie umarl z glodu. robotnik zarabial wiecej od pracownika biurowego i zostawalo mu jeszcze na przechlanie. ic sie zapytaj wujka idi oto jak bylo jak nie wiesz ale nie powtarzaj bzdetow z netu. jakos nie slyszalem glosu, ktory by mowil, ze 1 976 roku chodzil glodny. to, ze jestes pustak pomoglo ci sie dostac do slolidarnosciuchow bo tam przyjmowali tylko pustakow, ktorzy nie sa w stanie myslec ale dobrze sieja propagande
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2019r. o 17:14
100/100

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Pięciornik niezalogowany
28 lutego 2019r. o 19:14
komuszesynki obszczekują człowieka który się nie sprzedał jak oni i ich tatuśkowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2019r. o 19:30
hahahaha...jego sprzedali a on się tylko ''zaprzedał'' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.