Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
~~Biskupia Kanna niezalogowany
28 lutego 2019r. o 19:52
falco napisał(a):
M21W2 napisał(a): Falcuś , dziecino przeczytaj jeszcze raz i odpowiedz na pytania , wiem wolisz mydlić i bredzić wrzucając wiele niespójnych ze sobą tematów , nie pisz mi co głosiła propaganda komunistyczna ja to słyszałem przez długie lata . Na to co napisałeś mam jedną odpowiedź , jesteś krętaczem próbującym zakrzyczeć prawdę . Nie mam zbyt wiele czasu sprostowanie o Kuroniu i Olszewskim jutro .


a czy ja ci nie opowiedziałem solidaruchu gdzie mam tych twoich ''związkowców'' z Dudą na czele?

pisz o swojakach z komuszymi korzeniami ...
to za trudne dla ciebie ?...przerasta cię prawda o tej twojej ''wierchuszce'' :]
nigdy nie byliście związkami zawodowymi a ta szumna nazwa miała dawać tylko nadzieję robotnikom że będziecie działać dla ich dobra...
oszukiwaliście ludzi od początku istnienia i jak widzę ty dałeś się złapać na ''plewy'' kiedy ''kłosy '' zbierali krzaklewscy i obecnie dudy :]

to jak ?...płacisz składki na niego i tą chatę z której okien wasz kolejny TW obserwuje bacznie czy pomniczkowi nie dzieje się nic złego?...hahahahaha


komu ty te kity ciśniesz komuszku.
myślisz że ty tylko komune przeżyłeś i wiesz wszystko.
idea Solidarności byłą mądra , ale twój bohater Boleław Wałęsa oszukał wszystkich.
a ty do dzisiaj mu wierzysz
na jaki temat by się nie weszło to wszędzie ty tej komuny bronisz.

wyjdz na ulice , pokaż sie , niech wszyscy cię zobaczą , a nie siedzisz za kalawiszami opowiadasz głupoty.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Kanna niezalogowany
28 lutego 2019r. o 19:55
emem napisał(a):
~~Rezedowy Tulipanowiec napisał(a): Film "Nocna zmiana" pokazuje, jak został potraktowany przez zepsutych ludzi żądnych władzy. Dobrze, że jest przynajmniej Boska sprawiedliwość.


To polityka. Premierem się bywa. W dniu wygłoszenia expose każdy premier wie, że wkrótce będzie składał dymisję.


Tak panie emem tylko tyle panu zostało
redaktorem też się bywa na początku.
a potem to juz tlko kto da więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Bambus niezalogowany
28 lutego 2019r. o 20:00
gadka-szmatka, a rewolucja po gdansku jakos ucichla....tyle krzyku bylo! swiece zapalili a by prezio lezy na hawajach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2019r. o 20:18
~~Biskupia Kanna napisał(a):
falco napisał(a):
M21W2 napisał(a):
komu ty te kity ciśniesz komuszku.
myślisz że ty tylko komune przeżyłeś i wiesz wszystko.
idea Solidarności byłą mądra , ale twój bohater Boleław Wałęsa oszukał wszystkich.
a ty do dzisiaj mu wierzysz
na jaki temat by się nie weszło to wszędzie ty tej komuny bronisz.

wyjdz na ulice , pokaż sie , niech wszyscy cię zobaczą , a nie siedzisz za kalawiszami opowiadasz głupoty.




nie pitol gościu ..pisz sobie co chcesz ale nie pitol...przeżyłem komunę przeżyję ''komunę -bis'' -...ów
idee ''s'' były nie tyle mądre co ''cfane'' ...

my powiemy co chcecie usłyszeć a wy nam dacie poparcie...ot cała ''mądrość'' wałęsów ,kuroniów ,olszewskich i innych michników z frasyniukami na dokładkę ...

dzisiaj ''komuna -bis'' -mówi do takich jak ty -my tobie 500+ a wy nam poparcie ...
i ty masz te swoje ''500'' a inni po siedemnaście ,trzydzieści i sześćdziesiąt...

więc nie pierdziel tu gościu o moich ''bohaterach'' bo gdybym Wałęsę miał za takiego to byłbym jednym z jego wyborców ..
a nie byłem jak dla odmiany nasz forumowy ''kombatant'':]

mnie wysyłasz na ulice a sam klepiesz klawisze?
ja po pracy nie mam czasu na pierdoły ...



Dopisane 28.02.2019r. o godz. 20:18:

~~Biskupia Kanna napisał(a):
emem napisał(a):
~~Rezedowy Tulipanowiec napisał(a):

a potem to juz tlko kto da więcej.


tobie kto daje? ;)
zapytaj sam siebie ile ci przy okazji zabiera...pózniej to zbilansuj i ...

wyjdzie na moje ...hahahaha

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Zimowit niezalogowany
28 lutego 2019r. o 20:46
naucz się cytować dbilu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Zimowit niezalogowany
28 lutego 2019r. o 20:48
~~Chabrowy Pięciornik napisał(a): komuszesynki obszczekują człowieka który się nie sprzedał jak oni i ich tatuśkowie


hahaha
hahaha
hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2019r. o 20:53
~~Barwinkowy Zimowit napisał(a): naucz się cytować dbilu



skorn xxxxxxx2

Postów: 10227

chuj mnie to obchodzi : )


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Kanna niezalogowany
28 lutego 2019r. o 20:55
falco napisał(a):
~~Biskupia Kanna napisał(a):
falco napisał(a):
M21W2 napisał(a):
komu ty te kity ciśniesz komuszku.
myślisz że ty tylko komune przeżyłeś i wiesz wszystko.
idea Solidarności byłą mądra , ale twój bohater Boleław Wałęsa oszukał wszystkich.
a ty do dzisiaj mu wierzysz
na jaki temat by się nie weszło to wszędzie ty tej komuny bronisz.

wyjdz na ulice , pokaż sie , niech wszyscy cię zobaczą , a nie siedzisz za kalawiszami opowiadasz głupoty.




nie pitol gościu ..pisz sobie co chcesz ale nie pitol...przeżyłem komunę przeżyję ''komunę -bis'' -...ów
idee ''s'' były nie tyle mądre co ''cfane'' ...

my powiemy co chcecie usłyszeć a wy nam dacie poparcie...ot cała ''mądrość'' wałęsów ,kuroniów ,olszewskich i innych michników z frasyniukami na dokładkę ...

dzisiaj ''komuna -bis'' -mówi do takich jak ty -my tobie 500+ a wy nam poparcie ...
i ty masz te swoje ''500'' a inni po siedemnaście ,trzydzieści i sześćdziesiąt...

więc nie pierdziel tu gościu o moich ''bohaterach'' bo gdybym Wałęsę miał za takiego to byłbym jednym z jego wyborców ..
a nie byłem jak dla odmiany nasz forumowy ''kombatant'':]

mnie wysyłasz na ulice a sam klepiesz klawisze?
ja po pracy nie mam czasu na pierdoły ...
Dopisane 28.02.2019r. o godz. 20:18:
~~Biskupia Kanna napisał(a):
emem napisał(a):
~~Rezedowy Tulipanowiec napisał(a):

a potem to juz tlko kto da więcej.


tobie kto daje? ;)
zapytaj sam siebie ile ci przy okazji zabiera...pózniej to zbilansuj i ...

wyjdzie na moje ...hahahaha


no widać że ty na pierdoły czasu nie masz.
komuszku lokalny :)
trzeba być idiotą żeby nikt nie widział że ty siedzisz na tym portalu co dzięń po kilka godzin
i bronisz KOMUNISTÓW

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza