Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
2900
#falco nieaktywny
1 marca 2019r. o 18:47
fobiak napisał(a):
M21W2
a tu uzywasz instrumentow propagandowych, ogolnikow bez znaczenia


, napisz lepiej co ja falszuje i nie wciskaj tu tekstow skopiuj, wklej bo to nie twoje bzdety.

moje zdanie o tobie to jestes zlodziejem bo okradles mi polske a zlodziej zawsze sie wypiera i wine zgania na innych

[/c napisał(a):

siedzę sobie i czytam...
czy coś pisać?...przecież i ja pisałem że to propagandowy solidaruch :]
przecież i ja pisałem że te jego wklejki to zwykłe ''przedruki'' :]

z ostatnim tez się zgodzę z tym że chyba jest w nim jakiś żal że jego kolesie nakradli na tyle że mają się niezle a on no cóż ...została plantacja :]

i tak jak za to nie powinien się wstydzić to za tamten czas kiedy biesiadował z modzelewskimi czy kuroniami owszem ...powinien :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Bylica niezalogowany
1 marca 2019r. o 22:23
naucz się cytować dbilu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 marca 2019r. o 11:16
~~Paliowy Szparag napisał(a): jeżeli w sklepie na Mickiewicza zaopatrywali się dygnitarze komunistyczni ,to lepiej już więcej nie pisz ,jesteś lepszy niż IPN.
Napisałem tak w odniesieniu do osób pełniących wysokie stanowiska w Bolesławcu , a te piastowali działacze komunistyczni : ---dygnitarz «osoba piastująca wysoki urząd» . Postkomunistów i ich potomków to boli - nic w tym dziwnego - prawda boli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Żywotnik niezalogowany
2 marca 2019r. o 11:31
M21W2 napisał(a):
~~Paliowy Szparag napisał(a): jeżeli w sklepie na Mickiewicza zaopatrywali się dygnitarze komunistyczni ,to lepiej już więcej nie pisz ,jesteś lepszy niż IPN.
Napisałem tak w odniesieniu do osób pełniących wysokie stanowiska w Bolesławcu , a te piastowali działacze komunistyczni : ---dygnitarz «osoba piastująca wysoki urząd» . Postkomunistów i ich potomków to boli - nic w tym dziwnego - prawda boli .


Ale w Magdalence gorzałę z komunistami to piliście z obrzydzeniem,prawda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 marca 2019r. o 11:45
~~Brunatnopopielaty Żywotnik napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Paliowy Szparag napisał(a): jeżeli w sklepie na Mickiewicza zaopatrywali się dygnitarze komunistyczni ,to lepiej już więcej nie pisz ,jesteś lepszy niż IPN.
Napisałem tak w odniesieniu do osób pełniących wysokie stanowiska w Bolesławcu , a te piastowali działacze komunistyczni : ---dygnitarz «osoba piastująca wysoki urząd» . Postkomunistów i ich potomków to boli - nic w tym dziwnego - prawda boli .


Ale w Magdalence gorzałę z komunistami to piliście z obrzydzeniem,prawda ?
Wyskoczyłeś jak diabeł z kapelusza , zadaj to pytanie Bolkowi , Frasyniukowi , Michnikowi ikonom totalnej opozycji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Żółwik niezalogowany
2 marca 2019r. o 12:05
M21W2 napisał(a):
~~Brunatnopopielaty Żywotnik napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Paliowy Szparag napisał(a): jeżeli w sklepie na Mickiewicza zaopatrywali się dygnitarze komunistyczni ,to lepiej już więcej nie pisz ,jesteś lepszy niż IPN.
Napisałem tak w odniesieniu do osób pełniących wysokie stanowiska w Bolesławcu , a te piastowali działacze komunistyczni : ---dygnitarz «osoba piastująca wysoki urząd» . Postkomunistów i ich potomków to boli - nic w tym dziwnego - prawda boli .


Ale w Magdalence gorzałę z komunistami to piliście z obrzydzeniem,prawda ?
Wyskoczyłeś jak diabeł z kapelusza , zadaj to pytanie Bolkowi , Frasyniukowi , Michnikowi ikonom totalnej opozycji .


A co oni mieli do gadania . Oczywistą oczywistością jest fakt że komunę roz Kocham Bolec.Info yly Piotrowicz z Kaczyńskimi . W ,,kolebce '' wisi pamiątkowa tablica upamiętniająca chwile bywania Jarosława Mniejszego w czasie strajków .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 marca 2019r. o 12:56
Fobiak jakbym poszukał i powklejał ile tysięcy wojska , ile czołgów , ile ofiar zginęło itd . też byś marudził , poszukałem i wklejam - --- W czerwcu 1956 roku na ulice Poznania wysłano około 8. tysięcy żołnierzy, 300 czołgów, kilkadziesiąt transporterów opancerzonych i samoloty. ------- Krwawa pacyfikacja robotniczego protestu na Wybrzeżu w grudniu 1970 r. spowodowała wg oficjalnych danych śmierć 45 osób. 1 165 osób odniosło rany, około 3 tys. zostało najpierw bestialsko pobitych, a następnie aresztowanych. ---- Takiemu marudzie jak ty i hipokryta Falco wszystko się nie spodoba , jakie Ty piszesz teksty , same slogany , cały Twój komentarz wymagałby oceny specjalisty od psychiki , ja niestety nim nie jestem i nic nie pomogę , to co napisałeś jest na to dowodem : - ( moje zdanie o tobie to jestes zlodziejem bo okradles mi polske a zlodziej zawsze sie wypiera i wine zgania na innych ) . czy to co w nawiasie mógł napisać człowiek zdrowy umysłowo ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 marca 2019r. o 15:29
M21W2 napisał(a): Fobiak jakbym poszukał i powklejał ile tysięcy wojska , ile czołgów , ile ofiar zginęło itd . też byś marudził , poszukałem i wklejam - --- W czerwcu 1956 roku na ulice Poznania wysłano około 8. tysięcy żołnierzy, 300 czołgów, kilkadziesiąt transporterów opancerzonych i samoloty. ------- Krwawa pacyfikacja robotniczego protestu na Wybrzeżu w grudniu 1970 r. spowodowała wg oficjalnych danych śmierć 45 osób. 1 165 osób odniosło rany, około 3 tys. zostało najpierw bestialsko pobitych, a następnie aresztowanych. ---- Takiemu marudzie jak ty i hipokryta Falco wszystko się nie spodoba , jakie Ty piszesz teksty , same slogany , cały Twój komentarz wymagałby oceny specjalisty od psychiki , ja niestety nim nie jestem i nic nie pomogę , to co napisałeś jest na to dowodem : - ( moje zdanie o tobie to jestes zlodziejem bo okradles mi polske a zlodziej zawsze sie wypiera i wine zgania na innych ) . czy to co w nawiasie mógł napisać człowiek zdrowy umysłowo ? .

juz wstales pijacka mordo?
niby lekarzem nie jestes ale diagnoze rypnales za darmo. to, ze okradles moja polske nie zaprzeczysz, brales w tym aktywny udzial i nie zganiaj calej winy na bolka, bolek jakby byl pazerny na kase tak jak ty to by sobie zagral w totka.
nie laduj sie w teksty o ktorych nie masz pojecia, zwracajac sie do mnie. nie marudzilbym gdybys scisle sie wyrazal. piszesz, ze na ulice poznania wyslano ok. 8 tys. zolnierzy, czyli nie wiesz ilu ale liczbe czolgow podajesz z dokladnie. z transporterami tez strzelasz w ciemno, kilkadziesiat tysiecy to przesada chyba, zakladajac, ze moglismy miec polmilionowa armie ale ty wiesz lepiej bo sam liczyles, geniuszu matematyczny. liczbe osob z wybrzeza zabitych i rannych podajesz z dokladnoscia do jednej osoby, nie napisales kim byly pobite osoby to wnioskuje, ze to milicjanci bo wy wszystkim byliscie w stanie nakopac lub na drzewkach powywieszac. dalaej wcisnales ok. 3 tysiecy bestialsko pobitych, jakie znasz inne pobicia jeszcze, o ile sie orientuje to ...y nie braly w biciu udzialu i nie napier dalaly strajkujacych piorkiem golebia.
powem ci tak w tajemnicy, czytajac te twoje teksty bo je sam wymysliles, dowodem jest to, ze nie podajesz zadnych zrodel , przez co nie moge cie nazwac zlodziejem to wypada mi tylko chylic czola doopku niemyty.


Dopisane 02.03.2019r. o godz. 15:29:

peeedaa ly*

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.