Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przywłaszczyła sobie cudzą torebkę
~Bakłażanowy Złotlin niezalogowany
13 lutego 2019r. o 21:34
Nie ukradła tylko znalazła bezpańską torebkę.Może chciała zwrócić i dostać znaleźne.?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Rudbekia niezalogowany
13 lutego 2019r. o 21:40
Wystarczyło zgłosić fakt pozostawienia torebki kierowcy lub zadzwonić pod 112.I tylko tyle.A zabór cudzego mienia jest ordynarną kradzieżą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Rozmaryn niezalogowany
13 lutego 2019r. o 21:44
~~Wielbłądza Rudbekia napisał(a): Wystarczyło zgłosić fakt pozostawienia torebki kierowcy lub zadzwonić pod 112.I tylko tyle.A zabór cudzego mienia jest ordynarną kradzieżą.

I za takie coś 5 lat w łagrze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Rudbekia niezalogowany
13 lutego 2019r. o 21:55
Kradzież jest kradzieżą.Może twój kościół naucza inaczej,ale rzeczy należy nazywać po imieniu.Ja miałam tylko etykę.Kradzież jest ordynarną kradzieżą i nic mojego stanowiska nie zmieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Rudbekia niezalogowany
13 lutego 2019r. o 22:01
ADMINISTRATORZE!Dlaczego z Języczki przemianowałeś mnie na Rudbekię?A zarejestrować się nie mogę,bo wciąż występuje BŁĄD z Waszej strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Rozmaryn niezalogowany
13 lutego 2019r. o 22:30
~~Wielbłądza Rudbekia napisał(a): Kradzież jest kradzieżą.Może twój kościół naucza inaczej,ale rzeczy należy nazywać po imieniu.Ja miałam tylko etykę.Kradzież jest ordynarną kradzieżą i nic mojego stanowiska nie zmieni.

Przestań pisać o etyce baba zostawiła torebkę i wysiadła druga baba patrzy, że leży bezpańska torebka to sobie przywłaszczyła . I teraz 5 lat za kratki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowoczerwony Pierwiosnek niezalogowany
13 lutego 2019r. o 23:01
Poprawcie ten tekst, bo czytać nie da rady. Moja 14 letnia córka chce sobie dorobić. Może przyjść do Was na staż? Na pewno poprawiłaby ten bełkot. A niejeden artykuł napisałaby sto procent bardziej zrozumiale i bez literówek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Rudbekia niezalogowany
13 lutego 2019r. o 23:05
Ukradła i nic tego faktu nie zmieni.Paragraf na to istnieje?Nie interesuje Cię etyczne zachowanie?Żyj sobie nadal w nieświadomości.Idź sobie do spowiedzi,poczuj się uwolnionym z grzechów przez takich samych jak ty.KRADZIEŻ JEST KRADZIEŻĄ i twoje zaklinanie rzeczywistości nic tu nie zmieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza