Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Andrzej Duda 4 marca w Bolesławcu
~~Złocisty Hibiskus niezalogowany
23 lutego 2019r. o 15:01
fobiak napisał(a):
~~Złocisty Hibiskus napisał(a): i garstka narodu wybrała Go na prezydenta? puknij się , a poza tym to jedyny prezydent , za którego mi nie wstyd. Wałęsa układał się z biezpieką , a poza tym burak i prostak, Kwaśniewski wiecznie chory na "chorobę filipińską", Komorowski nie potrafi jednego mądrego zdania powiedzieć bez podpowiedzi i też podpisywał wszystko co PO mu potknęła pod nos. Teraz dopiero Polska ma godnego przedstawiciela , i to też jest mój prezydent!!!!!


nie wstyd ci bo jestes zydkiem i jestes dumny z tego, ze doopa zaklada jarmulke


sam jesteś żydem , i śmiem twierdzić, że na polityce to znasz się jak świnia na gwiazdach, nie obrażając świń oczywiście!!!!!!żałosny jesteś fobiaczku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawa Krzewuszka niezalogowany
23 lutego 2019r. o 15:20
~~Złocisty Hibiskus napisał(a): i garstka narodu wybrała Go na prezydenta? puknij się , a poza tym to jedyny prezydent , za którego mi nie wstyd. Wałęsa układał się z biezpieką , a poza tym burak i prostak, Kwaśniewski wiecznie chory na "chorobę filipińską", Komorowski nie potrafi jednego mądrego zdania powiedzieć bez podpowiedzi i też podpisywał wszystko co PO mu potknęła pod nos. Teraz dopiero Polska ma godnego przedstawiciela , i to też jest mój prezydent!!!!!


Zapomniałeś o Prezydencie 1000 lecia .Ze wstydu czy po prostu jesteś szczylem i wpy erdalasz się w dyskurs gdy mądrzejsi od ciebie prowadzą kulturalną wymianę zdań .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Hibiskus niezalogowany
23 lutego 2019r. o 16:22
~~Rdzawa Krzewuszka napisał(a):
~~Złocisty Hibiskus napisał(a): i garstka narodu wybrała Go na prezydenta? puknij się , a poza tym to jedyny prezydent , za którego mi nie wstyd. Wałęsa układał się z biezpieką , a poza tym burak i prostak, Kwaśniewski wiecznie chory na "chorobę filipińską", Komorowski nie potrafi jednego mądrego zdania powiedzieć bez podpowiedzi i też podpisywał wszystko co PO mu potknęła pod nos. Teraz dopiero Polska ma godnego przedstawiciela , i to też jest mój prezydent!!!!!


Zapomniałeś o Prezydencie 1000 lecia .Ze wstydu czy po prostu jesteś szczylem i wpy erdalasz się w dyskurs gdy mądrzejsi od ciebie prowadzą kulturalną wymianę zdań .


1000 lecia to był prymas jak już , a co do kulturalnej wymiany zdań to mam poważne wątpliwości , czytając chociażby Twojego posta,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieski Starzec niezalogowany
23 lutego 2019r. o 16:50
Ubliżanie prezydentowi jest karalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Poziomka niezalogowany
23 lutego 2019r. o 19:53
Średnio ogarniam to całe rządzenie
ale czasami oglądam House of Cards

KONSTYTUCJA !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Rącznik niezalogowany
23 lutego 2019r. o 20:57
śmiech przez łzy na to wszystko co się w Polsce dzieje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Kobea niezalogowany
23 lutego 2019r. o 21:22
~~Ciemnoczekoladowa Męczennica napisał(a): Najlepszy prezydent? A od kiedy to prezydent, to figura bez własnego zdania kłamiący w żywe oczy. Szacunek należy się człowiekowi niezależnie od stanowiska, który sobą coś reprezentuje. Niestety ten jest malutki i reprezentuje tylko garstkę narodu.
Dobre sobie, reprezentuje 'garstkę narodu" to większościowi przegrywają wybory? Mój Prezydent, ma swoje poglądy i wyznaje zasady, BÓG,HONOR,OJCZYZNA. Nie uległy wschodowi ani zachodowi, konserwatysta, zawsze ma moje poparcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Hibiskus niezalogowany
24 lutego 2019r. o 12:06
~~Ochrowy Żagwin napisał(a): Adrian to mało istotny parch. Taki wrzód na dupie Narodu, a w swojej partii ma status kmiota, którym właściwie jest. Taki wioskowy głupek. Lać na niego ciepłym moczem, może się czegoś nauczy (bo on się cały czas uczy, uczy się cały czas, wszędzie) lol


myślisz, że jak piszesz anonimowo to Ci wszystko wolno, czekaj jeszcze chwila i już nie będziesz taki cwany!!!!a pisząc takie rzeczy pewnie nic nie ogarniasz jeśli chodzi o politykę , a i intelektem też nie grzeszysz, szkoda mi Ciebie ,ale popisz sobie , tyle Twojego!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza