Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman krytykuje Andrzeja Dudę
~Granatowa Kolkwicja niezalogowany
2 marca 2019r. o 18:22
brawo Piotr Roman takiego prezydenta jak Duda w Bolesławcu nie potrzeba on nie łączy tylko dzieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowobrunatny Powojnik niezalogowany
2 marca 2019r. o 18:25
Wstyd. Prezydent RP nas odwiedza a tu takie coś. Roman coś Ci się pomieszało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Kasztanowiec niezalogowany
2 marca 2019r. o 18:39
~Płowobrunatny Powojnik napisał(a): Wstyd. Prezydent RP nas odwiedza a tu takie coś. Roman coś Ci się pomieszało.


kolejny raz powtorze .Ten nieokreślony bliżej osobnik won z mojego podworka.
Prezydenie Roman DZIEKUJE bo już pluli ze za nasze pieniądze Pan się podlizuje.No i co na ty ciemnogrodzie? Mamy swojego i go szanujmy a lamaczy Konstytucji WON WON, WON
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Lilia niezalogowany
2 marca 2019r. o 18:41
Brawo dla Pana Prezydenta Piotra Romana..... BRAWO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Magnolia niezalogowany
2 marca 2019r. o 18:43
"Warszawie w konwencji założycielskiej ugrupowania Polska Fail Play. " ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
2 marca 2019r. o 18:54
Teraz się do następnego gówna przytuli. Roman i bezpartyjność. Lawirant piep..ny. Oczy mydlić może smarkaczom, ale nie mnie. Ustawia się zawsze du..ą do wiatru karierowicz . Gdzie on już nie był i kogo nie popierał. Mam przynajmniej satysfakcję, że na niego nie głosowałem i na takich przechrztów nigdy nie zagłosuję. Prywatny folwark z bolca zrobił. Wielka mi persona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Aksamitka niezalogowany
2 marca 2019r. o 18:54
Brawo Panie Prezydencie , jesteśmy z Panem, bo prezydent Duda to dzieli ludzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sinawe Przymiotno niezalogowany
2 marca 2019r. o 18:56
Piotr Roman nagle stał się adwokatem przedsiębiorców. A jeszcze jakiś czas temu samorząd mial otwierać restauracje. Skończyło się na samorządowych siłowniach itd. Ciekawe co na to przedsiębiorcy, którzy osiągnęli sukces prowadząc prywatne siłownie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.