Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich: Wyssane z palca i nieuczciwe brednie
~~Tabaczkowa Fasola niezalogowany
17 marca 2019r. o 19:46
~~Miedzianoczerwony Czyściec napisał(a): Dane o nieprawidłowościach są dostępne w internecie . Reagowanie na łamanie prawa to nie płacz., wybory zaś to nie gra lecz przekonywanie społeczeństwa kto będzie im SŁUŻYŁ LEPIEJ . Zwycięzca nie bierze wszystkiego bo nic do niego nie należy poza służba społeczeństwu. Nikt mnie nie przekona- nawet sądy czy prokuratury, że łamanie prawa wyborczego jest OK. Ja mogę tylko współczuć burmistrzowi, że są wątpliwości co do jego wygranej. Trzeba klasy aby w takiej sytuacji umieć się zachować ...

Kłamstwa i szkalowanie innych to domena RR,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Fasola niezalogowany
17 marca 2019r. o 19:47
~~Miedzianoczerwony Czyściec napisał(a): Dane o nieprawidłowościach są dostępne w internecie . Reagowanie na łamanie prawa to nie płacz., wybory zaś to nie gra lecz przekonywanie społeczeństwa kto będzie im SŁUŻYŁ LEPIEJ . Zwycięzca nie bierze wszystkiego bo nic do niego nie należy poza służba społeczeństwu. Nikt mnie nie przekona- nawet sądy czy prokuratury, że łamanie prawa wyborczego jest OK. Ja mogę tylko współczuć burmistrzowi, że są wątpliwości co do jego wygranej. Trzeba klasy aby w takiej sytuacji umieć się zachować ...

Kłamstwa i szkalowanie innych to domena RR,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Psianka niezalogowany
17 marca 2019r. o 20:02
~~Miedzianoczerwony Czyściec napisał(a): Dane o nieprawidłowościach są dostępne w internecie . Reagowanie na łamanie prawa to nie płacz., wybory zaś to nie gra lecz przekonywanie społeczeństwa kto będzie im SŁUŻYŁ LEPIEJ . Zwycięzca nie bierze wszystkiego bo nic do niego nie należy poza służba społeczeństwu. Nikt mnie nie przekona- nawet sądy czy prokuratury, że łamanie prawa wyborczego jest OK. Ja mogę tylko współczuć burmistrzowi, że są wątpliwości co do jego wygranej. Trzeba klasy aby w takiej sytuacji umieć się zachować ...

Jestem mieszkańcem Bolesławca i nie jestem spokrewniony, spowinowacony ani też w jakikolwiek sposób powiązany z R.Relichem. Nie pracuję też w Nowogrodżcu lecz w Niemczech a R.Relicha widziałem chyba raz w życiu. Ale czytając te bzdury, że są jakieś wątpliwości, itp. banialuki, to robi mi się niedobrze od głupstw, które wypisują przegrani. Trzeba umieć przegrać z klasą, pod warunkiem jednak, że tę klasę się ma.
Kolejna bzdura, że wygrany nie bierze wszystkiego. Co w takim razie macie? Może zastępcę burmistrza? Przegraliście i nie ośmieszajcie się, wasze bicie piany tylko głębiej was pogrąża. To wszystko na ten temat, więcej nie będę zabierał głosu w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Platan niezalogowany
17 marca 2019r. o 20:34
~~Tabaczkowa Fasola napisał(a):
~~Miedzianoczerwony Czyściec napisał(a): Dane o nieprawidłowościach są dostępne w internecie . Reagowanie na łamanie prawa to nie płacz., wybory zaś to nie gra lecz przekonywanie społeczeństwa kto będzie im SŁUŻYŁ LEPIEJ . Zwycięzca nie bierze wszystkiego bo nic do niego nie należy poza służba społeczeństwu. Nikt mnie nie przekona- nawet sądy czy prokuratury, że łamanie prawa wyborczego jest OK. Ja mogę tylko współczuć burmistrzowi, że są wątpliwości co do jego wygranej. Trzeba klasy aby w takiej sytuacji umieć się zachować ...

Kłamstwa i szkalowanie innych to domena RR,
Dzięki Bogu oszołomy przegrały .Gdyby wygrali, to byłby jeszcze większy cyrk niż z rządzacą przez 8 lat PO-PSL .To ta sama mentalnośc i Pazerność na władzę i nie tylko. Postkomuna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Platan niezalogowany
17 marca 2019r. o 20:40
~~Tabaczkowa Fasola napisał(a): Panie Leszku bydło rogate zawsze będzie bydłem .[/c Panie Leszku czy prowadzasz już Pan te kury szczać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Fasola niezalogowany
17 marca 2019r. o 21:04
~~Złocistożółty Platan napisał(a):
~~Tabaczkowa Fasola napisał(a): Panie Leszku bydło rogate zawsze będzie bydłem .[/c Panie Leszku czy prowadzasz już Pan te kury szczać ?

Kury szczać prowadzać powinien wasz burmistrz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Agrest niezalogowany
18 marca 2019r. o 8:51
Ja głosowałam na RR i cieszę się ze wygrał.Nie macie nic konkretnego do zarzucenia RR a tylko czepiacie się jakiś tanich bzdur. Nie do końca zgadam się z politycznymi poglądami RR ale to co robi dla gminy jest dobre dlatego go popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Laurowiśnia niezalogowany
18 marca 2019r. o 8:56
~~Purpurowy Agrest napisał(a): Ja głosowałam na RR i cieszę się ze wygrał.Nie macie nic konkretnego do zarzucenia RR a tylko czepiacie się jakiś tanich bzdur. Nie do końca zgadam się z politycznymi poglądami RR ale to co robi dla gminy jest dobre dlatego go popieram.

Jeżeli uważasz że brak 112 kart do głosowania i bezprawne zabranie kompletu pieczątek do domu przez przychylną Relichowi przewodniczącą to bzdury ,to inaczej cię nie określę jak ,,naiwną idiotką ."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza