Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strajk nauczycieli w Bolesławcu
~~Zielonkawobrązowy Grujecznik niezalogowany
20 marca 2019r. o 20:28
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~Jasnoróżowa Cebulica napisał(a): Czy wy co tak narzekacie na nauczycieli Czy MYŚLICIE ŻE ONI NIE MAJĄ DZIECI .... nie ma młodych nauczycieli i za taką psią zapłatę nie będzie. SZKOLNICTWO CZEKA KRYZYS !!!


Mają dzieci to przecież mają 500+ a niedługo od dwójki 1000+. Ja też by, chciał 1000 zł podwyżki tylko w mojej grupie zawodowej strajków nie ma.


przekwalifikuj się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna Brzoza niezalogowany
20 marca 2019r. o 20:54
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~Jasnoróżowa Cebulica napisał(a): Czy wy co tak narzekacie na nauczycieli Czy MYŚLICIE ŻE ONI NIE MAJĄ DZIECI .... nie ma młodych nauczycieli i za taką psią zapłatę nie będzie. SZKOLNICTWO CZEKA KRYZYS !!!


Mają dzieci to przecież mają 500+ a niedługo od dwójki 1000+. Ja też by, chciał 1000 zł podwyżki tylko w mojej grupie zawodowej strajków nie ma.

Ja też mam czwórkę dzieci i nie dostaję ani grosza bo najmłodszy ma 19 lat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
673
#bibu nieaktywny
20 marca 2019r. o 21:53
Oj tam, oj tam, a niech sobie postrajkują. To takie bicie piany. Oczywiście młody nauczyciel nie zarabia za wiele, ale jak to mówią młody ma zawsze źle. Moja była z którą spędziłem praktycznie 28 lat jest nauczycielką. Z tego co pamiętam, to zawsze po paru godzinkach była w domu. Zeszyty, czy dzienniki?? Tak robi się w domu, ale równie dobrze można w szkole. Przy 40 godzinach pracy tygodniowo można sporo. Podobnie wszystkie wolne jak wakacje, ferie itd. Strajkują podobnie jak górnicy, bo się boją stracić to co mają. Jeśli chodzi o zarobki, to mianowany, a jeszcze lepiej dyplomowany narzekać nie powinien.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawe Parzydło niezalogowany
20 marca 2019r. o 23:01
Popieram nauczycieli, mają racje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Szarotka niezalogowany
20 marca 2019r. o 23:32
~~Szarawe Parzydło napisał(a): Popieram nauczycieli, mają racje!


Oczywiście .
Policjanci nie wystawiali mandatów i się,, rozchorowywali''.Dostali po tysiącu .
Nauczyciele powinni nie stawiać stopni i także na chorobowe . Tak że w szkołach tylko woźny i ksiądz katecheta ,nie rzadko pedofil.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Metasekwoja niezalogowany
21 marca 2019r. o 0:05
~~Perłowoszary Rojnik napisał(a):
~~Niebieskoszara Metasekwoja napisał(a): Widzialam oglszona o prace na strefie - nauczyciele rowniez mile widziani. Tylko ta trzeba po 8h dziennie pracowac i urlop limitowany do 26 dni w roku.


I co, ty zastąpisz nauczyciela w szkole jak on pójdzie na strefę? Juz to widzę.

A co ty myslisz ze mamy trzech nauczycieli na krzyz? Nie kazdy strajkuje bo nie kazdy chce sie mieszac w te walke polityczna.Bo tak naprawde to o podpalenie Polski chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Szarotka niezalogowany
21 marca 2019r. o 0:24
~~Niebieskoszara Metasekwoja napisał(a): [


I co, ty zastąpisz nauczyciela w szkole jak on pójdzie na strefę? Juz to widzę.
A co ty myslisz ze mamy trzech nauczycieli na krzyz? Nie kazdy strajkuje bo nie kazdy chce sie mieszac w te walke polityczna.Bo tak naprawde to o podpalenie Polski chodzi.

A ty bucowaty bucu ( cytat J.K) stróżu nocny ,zamiast spać wypisujesz pier..dolety .
Z nadmiaru gotówki .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Jaskier niezalogowany
21 marca 2019r. o 7:20
Popieram nauczycieli.
Po pierwsze. Zgodnie z linią propagandową PIS pieniądze są! Ba! jest ich tak dużo, że i na pierwsze dziecko Kaczyński "wyciągnie z kieszeni" 500zł.
A skoro partia mówi, że nigdy jeszcze nie było tak dobrze jak obecnie to niech partia wie, że różne grupy zawodowe też chcą uczestniczyć w tym sukcesie.

A jeszcze jak słyszy się, że jakaś paniusia zarabia u jakiegoś prezesika z pisu zarabia
60 000zł to widocznie naprawdę w tym kraju nigdy nie było aż tak dobrze jak teraz :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza