Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wysoka porażka piłkarzy
~Brązowozłota Sasanka niezalogowany
2 maja 2019r. o 8:34
Piłka spadła na psy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobłękitny Dereń niezalogowany
2 maja 2019r. o 8:37
Pytanie do wielmożnych: prezesa, wiceprzewodniczącego rady miasta i trenera jaka jest przyczyna takich beznadziejnych wyników?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czekoladowy Kaczeniec niezalogowany
2 maja 2019r. o 10:21
Poprostu za wysokie progi, hahaha. Pieniędzy im trza dać więcej. Dlatego nie byłem na meczu BKSu (czytaj.szmacianki) od wielu wielu lat. I to nie dlatego, że jestem kibicem, gdy BKS wysoko wygrywa, ale oszczędzam swoje nerwy. Bo wszystko ma swoje granice...ponoć..choć kopacze ze Spółdzielczej zadają kłam tej teorii. Za taki poziom nie powinni nawet wołać za bilety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Nasturcja niezalogowany
2 maja 2019r. o 11:01
~Czekoladowy Kaczeniec napisał(a): Poprostu za wysokie progi, hahaha. Pieniędzy im trza dać więcej. Dlatego nie byłem na meczu BKSu (czytaj.szmacianki) od wielu wielu lat. I to nie dlatego, że jestem kibicem, gdy BKS wysoko wygrywa, ale oszczędzam swoje nerwy. Bo wszystko ma swoje granice...ponoć..choć kopacze ze Spółdzielczej zadają kłam tej teorii. Za taki poziom nie powinni nawet wołać za bilety.

To co ty sknerusie chciałeś 7 bramek obejrzeć za darmo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Tamaryszek niezalogowany
2 maja 2019r. o 11:16
Jak to jest BKS cz Bobrzanie ? Kręćka można dostać po niektórych Waszych informacjach.
- Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Laurowiśnia niezalogowany
2 maja 2019r. o 16:27
~~Jaskraworóżowy Tamaryszek napisał(a): Jak to jest BKS cz Bobrzanie ? Kręćka można dostać po niektórych Waszych informacjach.
- Pozdrawiam


Jest to BKS Bobrzanie Bolesławiec, kilkanaście już lat temu kluby przeszły fuzję.
Wszystko z powodu tego że BKS nie miał pieniędzy i stał na skraju bankructwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska Kalina niezalogowany
2 maja 2019r. o 16:57
Może jakiś szejk i potrzebny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Nasturcja niezalogowany
2 maja 2019r. o 21:03
słabe trenowanie i tyle w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.