Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tylko nie mów nikomu
~~Szaroczarny Miłorząb niezalogowany
13 maja 2019r. o 20:13

''Gryglas: Nie obejrzę tego filmu, tak jak nie czytałem "Mein Kampf"

takim idiotyz.mem popisać się może tylko durny pisowiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Hakonechloa niezalogowany
13 maja 2019r. o 20:31
czy pamiętacie książkę Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie? lub książkę o ofierze sióstrz Magdalenek.. Wstrząsnęły mną.. Mimo że ogłądałam kilka programów dokumentalnych o tego typu problemie to film mną wstrząsnął. Podobnie było z dyrygentem chóru z Poznania. Nie.. To nie on... A okazało się że wszyscy wiedzieli i nikt nie reagował. Za takie przestępstwa nie powinno być okresu przedawnienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
13 maja 2019r. o 20:33
No to sie narobiło.Część hierarchów i dupowlazów polityków dalej ida w zaparte, a część dziękuje Sekielskiemu.Dzisiaj w TVN24 nawet ks prof.Szostek były rektor KUL jechał po swoich włącznie z Głodziem,a Sekielskiego poparł.
Tu niektórzy dalej swoje : a ile procent księzy to pedofile,zreszta to nie księża a komusze TW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
13 maja 2019r. o 20:37
Choć problem pedofilii dotyka wszystkie grupy społeczne, to jeśli już jest mowa o kościele, to po takim dokumencie, oczekiwaniom społecznym ku oczyszczeniu kościoła, Papież powinien zdymisjonować wszystkich biskupów tuszujących pedofili. Tylko taka kara wstrząśnie kościołem i go naprawi, bo potem kolejni będą widzieli co ich czeka jeśli będą chować pedofili na prowincji gdzie dopiero rozwiną skrzydła zakończone szponami szatana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Hakonechloa niezalogowany
13 maja 2019r. o 20:38
Proszę o inf bo być może przegapiłam. Jak oglądałam film odniosłam wrażenie że ksiądz Cybula zmarł w krótkim czasie po wizycie ofiary. Zabrali go do szpitala (co prawda przykrytego, zapewne dlatego aby go nie filmowano) do karetki. Zapewne wtedy jeszcze żył (inaczej by go przecież nie zabrali). Zastanawiające jaki wpły moglo mieć dla niego to ,,rozliczenie" z przeszłością...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Omieg niezalogowany
13 maja 2019r. o 20:38
polecam w tej chwili ''czarno na białym''

no chyba że tak jak ''FLASZKA'' sławoj -''byle czego nie oglądacie ''

a tak na marginesie -ksiądz Giżyński pięknie określił tego klechę - Głódź stracił moralne prawo do krytyki i powinien podać się do dymisji za ukrywani i tuszowanie zachowań pedofilii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Mieczyk niezalogowany
13 maja 2019r. o 20:50
Panie Redaktorze a co tam u brata ?? A może Pan Redaktor pokusi się aby opisać zaszczytna służbę w Policji brata oraz powody "desantu do cywila" :-) . Przecież pan tak bardzo lubi dociekanie prawdy :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Omieg niezalogowany
13 maja 2019r. o 20:55
co to ma do tematu a tym jest pedofilia w KK

załóż sobie temat o tym o co pytasz bo mnie np. życie prywatne Redaktora nie interesuje :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.