Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tomasz Sekielski w Bolesławcu!
~~Złotawy Starzec niezalogowany
2 czerwca 2019r. o 7:05
daruj sobie kmiotku kolejne ''wycieczki'' bo jeszcze i z tego się będziesz tłumaczył ...hahahaha
skończyło się dla ciebie pobłażanie z czego zapewne zdajesz sobie sprawę jak i to że niczego już ci nie odpuszczę
jak wizyta na komendzie?
rozmowy przebiegały a przyjaznej atmosferze?
bo nic o tym nie wspominasz ....:]

a selfie to możesz strzelać swoim ukochanym u Aleksa ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Zimowit niezalogowany
2 czerwca 2019r. o 7:09
Panna a co z emerytami ?
Prawda to że goliłeś ich z kasy ? I co na to Stwórca , JEGO nauki pomagały Ci w tym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Glicynia niezalogowany
2 czerwca 2019r. o 7:14
to jest ''tajemnica lasu '';)
ale można tu by było wspomnieć jeszcze pewnego gościa prowadzącego jadłodajnię przy Kubika
może napisze nam ile to chciał pożyczyć kasy bo chciałby jeszcze ''poszaleć przed końcem świata''
taka jest prawda o tej pannie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
2 czerwca 2019r. o 7:17
Trzeba było michnika jeszcze zaprosić :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Rannik niezalogowany
2 czerwca 2019r. o 7:22
~~Złotawy Starzec napisał(a): daruj sobie kmiotku kolejne ''wycieczki'' bo jeszcze i z tego się będziesz tłumaczył ...hahahaha
skończyło się dla ciebie pobłażanie z czego zapewne zdajesz sobie sprawę jak i to że niczego już ci nie odpuszczę
jak wizyta na komendzie?
rozmowy przebiegały a przyjaznej atmosferze?
bo nic o tym nie wspominasz ....:]

a selfie to możesz strzelać swoim ukochanym u Aleksa ...hahahaha


Prawda jest taka, że tutaj jątrzysz wyzywasz i obrażasz, a potem jeszcze donosisz.

Panna kopiuj sobie to wszystko bo te jego komenty to są naruszenia twoich dóbr osobistych, zwykłe pospolite oczernianie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 czerwca 2019r. o 7:25
Zachodzę w głowę , dlaczego Ty się mnie tak boisz głupia Papugo ? Ja mam do komendy rzut beretem , wiesz przecież , ale co Ty masz na sumieniu , że tak bardzo szukasz wrogów ? Może i o pedofilie mnie oskarżysz głupia Papugo ? Pal licho biednych emerytów . Jeśli dla Ciebie każdy w koloratce to pedofil , to mogę założyć koloratkę i wtedy będziesz miał twarde dowody ... do donosu :D

Poważnie , byłeś już na komendzie ? Bo nic nie przyszło , żadne wezwanie ... ja pier..ole!!
Ale baran.


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Rannik niezalogowany
2 czerwca 2019r. o 7:32
On się się tylko prosi żeby ktoś na niego doniósł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 czerwca 2019r. o 7:41
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a): Trzeba było michnika jeszcze zaprosić :D


:D Dobra sugestia , chociaż ja wolał bym Sumlińskiego , jeśli gadamy o dziennikarstwie śledczym . Ewentualnie panią Gargas .

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza