Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sekielski: Ja też byłem ministrantem
~~Brudnoszary Niecierpek niezalogowany
9 czerwca 2019r. o 7:51
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Czekoladowy Kiścień napisał(a): Ten Sekielski to nieźle się spasł. " Faktycznie chyba nic nie zarobił na tym filmie". Swoją drogą ciekawe co to za patroni finansowali film.

Dokładnie :)Nie chce mi się oglądać dwugodzinnego przedstawienia , gdybym chciał , to poszedł bym na spotkanie z panem Tomaszem . Padła propozycja ze strony Redakcji ,aby zadawać pytania , no to spytałem o to samo " ile kasy i kto płacił " , oraz jak nazywa się POficer Prowadzący pana Tomasza , prosząc nasz kolektywny wydział dziennikarstwa śledczego , rodzimy , bolesławiecki o zadanie pytania i poinformowanie Bolecnautów i Bolecnautek , jaka była odpowieć ... ale nasi " dziennikarze " nabrali wody w gębę ... chyba , że Im się klawiatury popsuły :D

Patrz pan jaki przypadek :D



Kolego o co Ci chodzi, przecież zadali pytanie i jest odpowiedź Sekielskiego. Napisz o co ci chodzi?

Miłej niedzieli :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 czerwca 2019r. o 8:02
emem napisał(a): Panazdzieckiem, nie widze powodu, zeby całe zadanie domowe odrabiać za Ciebie.
...

Pozdr,
Marcin


No jeśli ja zaśmiecam forum , a Ty rzetelny dziennikarz nie potrafisz wyłuskać informacji mnie interesujących z potoku słów i jeszcze oskarżasz mnie o lenistwo , no to mi ręce opadają.

To jest mniej więcej tak ... lubię jeden kawełek dowolnego zespołu ( bez kryptoreklamy :D ) , to wcale nie oznacza , że muszę iść na koncert , bo ten kawałek lubię .

I żeby nie było , pedofile w piach , bez litości . Bliżej mi do apostazji , jak do KK . Ale wqurwia mnie nachalna propaganda , a z Ciebie Marcin taki dziennikarz , jak ze mnie biskup . Zachęcasz , obiecujesz i wykręcasz się sianem .

Amen :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 czerwca 2019r. o 8:07
Pannazddzieckiem. Pytanie zostalo zadane, odpowiedz zostala nagrana. Teraz TY mozesz jej odsluchac. Ale widze, ze wcale Cie ta odpowiedz nie interesuje.

Tyle w temacie.

Pozdr,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Miłorząb niezalogowany
9 czerwca 2019r. o 8:08
emem napisał(a):
Wyglada na to, ze wypisujesz te bzdury, nie dlatego, ze chcesz sie czegos dowiedziec, tylko zeby siac zadymę i zaśmiecać forum.

Pozdr,
Marcin


chyba coś dotarło do Marcina ;)
oby to była pierwsza ''jaskółka'' za którą przyleci stado

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
9 czerwca 2019r. o 10:24
wielki szacunek dla Pana Tomasza za nakręcenie tak potrzebnego dokumentu , ale rozumiem mieszkańców miasta którzy używają określenia " czerwono - czarne miasto " widzę że pewne osoby zapomniały że według kościoła i władz PRL generała kiszczaka do roku 1990 w Kościele nie występowała pedofilia , a przecież na polecenie organów PRL służba bezpieczeństwa nie tylko zbierała teczki na kościół ale również organizowała spotkania określonych grup w pomieszczeniach służących do nagrywania i podsłuchu filmów , zdjęci .
SB nie zbierała materiałów w celu zlikwidowania przestępstw wręcz przeciwnie
w/w przestępstwa były wykorzystywane do walki politycznej i zachowania ustroju komunistycznego . Panie Tomaszu kim są Pana patroni ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Hakonechloa niezalogowany
9 czerwca 2019r. o 10:47
''patroni '' cię bardziej interesują niż pedofile w sukienkach i ich ofiary?
a kim są patroni dzisiejszych ''przewielebnych''?
kto nim był dla wesołowskiego,gila hozera ,cybuli ?
''bug''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Aster niezalogowany
10 czerwca 2019r. o 13:19
Interesują nas patroni każdej frakcji politycznej, jak również pedofilia w różnych środowiskach. Sekielski czekamy na kolejne dokumenty. Podobno lubisz kręcić za frajer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
11 czerwca 2019r. o 14:37
Cyt z jednego z profili na FB: "Tęczowy faszysta, który zaatakował nożem księdza przed wrocławskim kościołem, zdradził motywy swojego działania. Podczas wyprowadzania z posiedzenia powiedział, że nie znał ranionego księdza. Co się więc stało, że zachował się jak niecywilizowane bydlę? Co pchnęło go do fizycznej napaści i próby zabójstwa? Dziennikarze zapytali o film Sekielskiego. Kryminalista odpowiedział - "To jest dobry trop".

Tak. Niewinny człowiek walczy o życie, ponieważ lewicowa szczujnia sieje w głowach takich troglodytów prosty przekaz "ksiądz-pedofil". Powtórzmy jeszcze raz do znudzenia k***a jego mać - im nie chodzi o ochronę dzieci, tylko o ideologiczną wojenkę z wybraną grupą społeczną, w tym przypadku z Kościołem, z księżmi, na końcu po prostu z ludźmi wierzącymi. Gdyby było inaczej, nie lałaby im się piana z ust za każdy razem gdy ktoś powie o pedofilii, ale w ich środowisku. Wtedy reagują histerią, cenzurą i wulgarnym atakiem. Bo nie wadzi im żaden zwyrodnialec dopóki jako "postępowiec" macha tęczową flagą, jest wyznawcą "religii pokoju" lub należy do "elyty" jako wielki, zasłużony artysta. Tym hipokrytom wadzi wyłącznie prawda. Nie cofną się przed niczym i wykorzystają każdego kryminalistę w swoich szeregach, każdego, kolejnego Cybę.

To by było zwieńczenie dzieła komunistycznej propagandy poziomu Urbana. Jednak tym razem nie muszą angażować tajnych służb jak w PRL. Mogą zabijać rękami lewicowych fanatyków nakręcanych przez propagandę serwowaną codziennie na złotej tacy, gdzieś w internecie, w Wyborczej lub wieczorkiem na TVN. Ich ostatnią ofiarą jest 48-letni ks. dr Ireneusz Bakalarczyk. Duchowny przeszedł już operację podczas, której chirurdzy zaopatrzyli urazy klatki piersiowej i jamy brzusznej."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza