Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Roznegliżowane nastolatki bez wstydu...

2161
#fobiak nieaktywny
22 czerwca 2019r. o 16:01
kc napisał(a): Temat założony przez jakąś kobietę więc wymyśl jakiś lepszy pretekst, żeby usprawiedliwić swoją chęć oglądania cycków nastolatek.


oz, qu rwa czy to sa cycki krowy, kozy czy babskie ogladanie nie sprawia mi przyjemnosci. kazdy ma prawo sie ubierac jak chce a nawet ganiac z gola dupa, nic nikomu do tego. gdyby nie nastolatki lat 60tych, chodzila bys dzisiaj w spodnicy po kostki a pod nia mialabys reformy bawelniane do kolan a na nogach grube welniane ponczochy na spinki i bys nie narzekala, ze ci goraco przy takiej temperaturze.
znalazla sie feministka w obronie moralnosci z tamtych wiekow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 czerwca 2019r. o 16:17
fobiak napisał(a): oz, qu rwa czy to sa cycki krowy, kozy czy babskie ogladanie nie sprawia mi przyjemnosci. kazdy ma prawo sie ubierac jak chce a nawet ganiac z gola dupa, nic nikomu do tego. gdyby nie nastolatki lat 60tych, chodzila bys dzisiaj w spodnicy po kostki a pod nia mialabys reformy bawelniane do kolan a na nogach grube welniane ponczochy na spinki i bys nie narzekala, ze ci goraco przy takiej temperaturze.
znalazla sie feministka w obronie moralnosci z tamtych wiekow


Ja nie mam nic przeciwko, pokaż paluszkiem gdzie napisałam, że mi przeszkadza ubiór nastolatek.

Co do sufrażystek to się nie zgodzę, Nic by nie wywalczyły, gdyby ubierały się jak kur.wy. Miały klasę i były inteligentne.

Kobiety, jakie są teraz stawiane za wzór młodym dziewczynom to zwykłe dziw.ki, dlatego tak się zachowują na ulicy i ubierają, ku uciesze starszych i młodszych panów.
Można też mieć taką za stówkę w Galerii. Problem ich rodziców,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 czerwca 2019r. o 17:06
widze, ze masz tez cos przeciwko koorwom i dzifkom. zapominasz, ze twoja babcia sie roochala z kim sie dalo i gdzie sie dalo ale wtedy byly tez takie moralistki i mowily, ze to nie ladnie. wiec babcia wychowala swoja corke na lepsza, mogla sie roochac gdzie sie dalo ale juz nie z kim sie dalo i wtedy tez sie znalazla moralistka i powiedziala, ze to nie przystoi, wiec mam postanowila wychowac swoja corke juz lepiej zabronila jej sie roochac byle gdzie i z byle kim. twoja corka juz nie wie co to jest roochanie bo sie nauczylas na necie, ze to cos zlego, ktos cie domoralizowal. a jak corka ubierze sie nie tak jak moralisci chca to juz jest koorewka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 czerwca 2019r. o 17:50
Nie mam nic przeciwko dziwkom ani kur.wom, znowu wyciągasz pochopne wnioski.

Współczuję ci, że twoja mama i babcia były kur.wami i takie masz doświadczenia z kobietami, gdyby nie to, może teraz miałbyś u boku kogoś kto cię kocha a nie musiał szukać kur.ew na ulicy, które zgodzą się za opłatą, żebyś je wyroochał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 czerwca 2019r. o 17:55
kc napisał(a): Nie mam nic przeciwko dziwkom ani kur.wom, znowu wyciągasz pochopne wnioski.

Współczuję ci, że twoja mama i babcia były kur.wami i takie masz doświadczenia z kobietami, gdyby nie to, może teraz miałbyś u boku kogoś kto cię kocha a nie musiał szukać kur.ew na ulicy, które zgodzą się za opłatą, żebyś je wyroochał.


madra koorwa nawet za pieniadze nie da sie wyroochac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 czerwca 2019r. o 18:00
To prawda, widać, że się znasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 czerwca 2019r. o 18:13
kc napisał(a): To prawda, widać, że się znasz.


widze, ze nie odrozniasz koorwy od prostytutki i temat zamkniety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
22 czerwca 2019r. o 18:24
Bo jej nie ma. Widzą ją tylko fani pretty woman : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza