Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Relich bez zaufania i absolutorium
~~Limonkowa Pernecja niezalogowany
27 czerwca 2019r. o 13:50
Uważam, po opinii izby rada winna udzieli absolutorium burmistrzowi. Nowa rada od samego początku swojej kadencji nie znając realiów funkcjonowania rady, zaczela od obniżenia płacy burmistrzowi aby okazać kto tu rządzi, nie tędy droga. Panie przewodniczącyjest pan najsłabszym ogniwem tej rady nie zrobił pan nic. Oglądam od początku wszystkie sesje nie wniósł pan nic swoją osobą. A juz myslałem, ze stanie pan na wysokosci praidłowego funkcjonowania rady, tym bardziej jestem roczarowany. Ale trzeba mieć trochę wiedzy. Dlatego zgadzam się z jedną z osób, aby zasakarżyc do sądu podjętą decyzję przez radę. Jak pan zwrócił uwag to nawet w pańskiej opozycji nie którzy mieli wątpliwości. Znam wynik odpowiedzi na forum. Czas na to abyscie wspolnie cała rada spotkali się z burmistrzem i podjeli działnia dla dobra mieszkańców gminy Nowogrodżca, oni tego oczekują, a sfarów. Tego państwu życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Jałowiec niezalogowany
27 czerwca 2019r. o 14:26
~~Limonkowa Pernecja napisał(a): Uważam, po opinii izby rada winna udzieli absolutorium burmistrzowi. Nowa rada od samego początku swojej kadencji nie znając realiów funkcjonowania rady, zaczela od obniżenia płacy burmistrzowi aby okazać kto tu rządzi, nie tędy droga. Panie przewodniczącyjest pan najsłabszym ogniwem tej rady nie zrobił pan nic. Oglądam od początku wszystkie sesje nie wniósł pan nic swoją osobą. A juz myslałem, ze stanie pan na wysokosci praidłowego funkcjonowania rady, tym bardziej jestem roczarowany. Ale trzeba mieć trochę wiedzy. Dlatego zgadzam się z jedną z osób, aby zasakarżyc do sądu podjętą decyzję przez radę. Jak pan zwrócił uwag to nawet w pańskiej opozycji nie którzy mieli wątpliwości. Znam wynik odpowiedzi na forum. Czas na to abyscie wspolnie cała rada spotkali się z burmistrzem i podjeli działnia dla dobra mieszkańców gminy Nowogrodżca, oni tego oczekują, a sfarów. Tego państwu życzę.

Twoja głupota jest galaktyczna ,przede wszystkim najsłabszym ogniwem to jest nieudacznik Relich który nie wie co to kompromis ,Pan Izydorczyk jest naturalnym kandydatem na Burmistrza w następnych wyborach, które mogą być przyspieszone ,zaskarżyć to sobie może babkę klozetową ,Pensji na razie nikt mu nie obniżał tylko po wyborach rada ustaliła mu pensję na takim poziomie jaki uważała za słuszny ,jeżeli będzie się wywiązywał należycie ze swoich obowiązków służbowych to może liczyć na podwyżkę a jeżeli nie to faktycznie powinni zmniejszyć mu zarobki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Tygrysówka niezalogowany
27 czerwca 2019r. o 14:29
Przecież mu zmniejszyli , ślepy jesteś czy głupi? Skoro dostaje mniej bo tak uchwaliła rada to miał obniżkę.. Typowy elektorat pani Ś.... nawet podstawowa matematyka to problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Jałowiec niezalogowany
27 czerwca 2019r. o 15:06
~~Jasnoróżowa Tygrysówka napisał(a): Przecież mu zmniejszyli , ślepy jesteś czy głupi? Skoro dostaje mniej bo tak uchwaliła rada to miał obniżkę.. Typowy elektorat pani Ś.... nawet podstawowa matematyka to problem.

Czubku tępy czy ty rozumiesz podstawową rzecz ,W poprzedniej kadencji mógł zarabiać ,dwa razy więcej ,kadencja się skończyła skończyła się umowa o pracę ,Nowa kadencja nowa umowa i nie ma żadnej gwarancji ,że będzie identyczna .obniżyć wynagrodzenie to mogą mu jeszcze teraz do maximum .Podobna sytuacja szykuje się teraz w Szpitalu .przyszedł nowy dyrektor i będą zwolnienia i przyjęcia na nowych warunkach ,kapujesz ciemniaku niedouczony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Bluszczyk niezalogowany
27 czerwca 2019r. o 15:41
~~Niebieskozielony Jałowiec napisał(a):
~~Jasnoróżowa Tygrysówka napisał(a): Przecież mu zmniejszyli , ślepy jesteś czy głupi? Skoro dostaje mniej bo tak uchwaliła rada to miał obniżkę.. Typowy elektorat pani Ś.... nawet podstawowa matematyka to problem.

Czubku tępy czy ty rozumiesz podstawową rzecz ,W poprzedniej kadencji mógł zarabiać ,dwa razy więcej ,kadencja się skończyła skończyła się umowa o pracę ,Nowa kadencja nowa umowa i nie ma żadnej gwarancji ,że będzie identyczna .obniżyć wynagrodzenie to mogą mu jeszcze teraz do maximum .Podobna sytuacja szykuje się teraz w Szpitalu .przyszedł nowy dyrektor i będą zwolnienia i przyjęcia na nowych warunkach ,kapujesz ciemniaku niedouczony .


Słuchaj cwaniaku, dla mnie też to logiczne że skoro dostaję mniej to mi obniżyli.. ty z pisu pewnie, bo tam mówią że jak zabierają to dają...
co mnie to obchodzi czy umowa była taka a teraz jest nowa. dostaję mniej to znaczy obniżka.
Zaczyna się wyzywanie, vetowcy zajmują miejsca , dyżur czas zacząć...
Skoro żeś taki zorientowany w umowach itd to pewnie sam mu obniżałeś... na bunga bunga też byłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Jałowiec niezalogowany
27 czerwca 2019r. o 15:47
~~Brudnoszary Bluszczyk napisał(a):
~~Niebieskozielony Jałowiec napisał(a):
~~Jasnoróżowa Tygrysówka napisał(a): Przecież mu zmniejszyli , ślepy jesteś czy głupi? Skoro dostaje mniej bo tak uchwaliła rada to miał obniżkę.. Typowy elektorat pani Ś.... nawet podstawowa matematyka to problem.

Czubku tępy czy ty rozumiesz podstawową rzecz ,W poprzedniej kadencji mógł zarabiać ,dwa razy więcej ,kadencja się skończyła skończyła się umowa o pracę ,Nowa kadencja nowa umowa i nie ma żadnej gwarancji ,że będzie identyczna .obniżyć wynagrodzenie to mogą mu jeszcze teraz do maximum .Podobna sytuacja szykuje się teraz w Szpitalu .przyszedł nowy dyrektor i będą zwolnienia i przyjęcia na nowych warunkach ,kapujesz ciemniaku niedouczony .


Słuchaj cwaniaku, dla mnie też to logiczne że skoro dostaję mniej to mi obniżyli.. ty z pisu pewnie, bo tam mówią że jak zabierają to dają...
co mnie to obchodzi czy umowa była taka a teraz jest nowa. dostaję mniej to znaczy obniżka.
Zaczyna się wyzywanie, vetowcy zajmują miejsca , dyżur czas zacząć...
Skoro żeś taki zorientowany w umowach itd to pewnie sam mu obniżałeś... na bunga bunga też byłeś?

To ty jesteś Relich ,skoro piszesz że ci obniżyli ,? powinni ci jeszcze raz obniżyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Jałowiec niezalogowany
27 czerwca 2019r. o 15:59
~~Brudnoszary Bluszczyk napisał(a):
~~Niebieskozielony Jałowiec napisał(a):
~~Jasnoróżowa Tygrysówka napisał(a): Przecież mu zmniejszyli , ślepy jesteś czy głupi? Skoro dostaje mniej bo tak uchwaliła rada to miał obniżkę.. Typowy elektorat pani Ś.... nawet podstawowa matematyka to problem.

Czubku tępy czy ty rozumiesz podstawową rzecz ,W poprzedniej kadencji mógł zarabiać ,dwa razy więcej ,kadencja się skończyła skończyła się umowa o pracę ,Nowa kadencja nowa umowa i nie ma żadnej gwarancji ,że będzie identyczna .obniżyć wynagrodzenie to mogą mu jeszcze teraz do maximum .Podobna sytuacja szykuje się teraz w Szpitalu .przyszedł nowy dyrektor i będą zwolnienia i przyjęcia na nowych warunkach ,kapujesz ciemniaku niedouczony .


Słuchaj cwaniaku, dla mnie też to logiczne że skoro dostaję mniej to mi obniżyli.. ty z pisu pewnie, bo tam mówią że jak zabierają to dają...
co mnie to obchodzi czy umowa była taka a teraz jest nowa. dostaję mniej to znaczy obniżka.
Zaczyna się wyzywanie, vetowcy zajmują miejsca , dyżur czas zacząć...
Skoro żeś taki zorientowany w umowach itd to pewnie sam mu obniżałeś... na bunga bunga też byłeś?

Te ulotki to ty śmieciu rozpropagowywałeś pod kościołami w Boże Ciało .bo wszyscy mówią ,że to syn i synowa byłego radnego .ale nie przejmuj się sprawa jest w prokuraturze .Na pewno dostaniesz wezwanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Sałata niezalogowany
27 czerwca 2019r. o 16:02
~~Jasnoróżowa Tygrysówka napisał(a): Przecież mu zmniejszyli , ślepy jesteś czy głupi? Skoro dostaje mniej bo tak uchwaliła rada to miał obniżkę.. Typowy elektorat pani Ś.... nawet podstawowa matematyka to problem.
ty fujaro od elektoratu pani świder wara czopku relichowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza