Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Relich bez zaufania i absolutorium
~~Jasnoróżowa Tygrysówka niezalogowany
5 lipca 2019r. o 9:09
Weźcie wyłączcie te komentarze bo to normalnie jakaś masakra... Kilku przerzucających się epitetami nakręcaczy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
5 lipca 2019r. o 9:35
Popieram, niby "walczą" z hejtem, mową nienawiści, ale w tym temacie tego nie widać. Czyżby chodziło o liczbę wyświetleń?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Tygrysówka niezalogowany
5 lipca 2019r. o 9:37
Gmina buduje słynne boisko w Milikowie za milion złotych ,miejscowi działacze zawiązują drużynę B klasy i co się okazuje, burmistrz nie chce dać im dotacji ,to ja się pytam w jakim celu było budowane to boisko ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Rozpław niezalogowany
5 lipca 2019r. o 15:19
~~Kasztanowata Tygrysówka napisał(a): Gmina buduje słynne boisko w Milikowie za milion złotych ,miejscowi działacze zawiązują drużynę B klasy i co się okazuje, burmistrz nie chce dać im dotacji ,to ja się pytam w jakim celu było budowane to boisko ?????
boisko ma służyć na koncerty disco polo ,na wiejskie potupanki DLA WIPÓW Z GMINY I GCKIS. PARODIA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Tygrysówka niezalogowany
5 lipca 2019r. o 17:13
~~Brunatnożółty Rozpław napisał(a):
~~Kasztanowata Tygrysówka napisał(a): Gmina buduje słynne boisko w Milikowie za milion złotych ,miejscowi działacze zawiązują drużynę B klasy i co się okazuje, burmistrz nie chce dać im dotacji ,to ja się pytam w jakim celu było budowane to boisko ?????
boisko ma służyć na koncerty disco polo ,na wiejskie potupanki DLA WIPÓW Z GMINY I GCKIS. PARODIA.

TO PO CO TE PRZEPYCHANKI O PIŁKO CHWYTY ? TE IMPREZY ZA PEWNE BĘDZIE URZĄDZAĆ TOSIA Z MĘŻEM .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Kaczeniec niezalogowany
5 lipca 2019r. o 20:23
~~Kasztanowata Tygrysówka napisał(a):
~~Brunatnożółty Rozpław napisał(a):
~~Kasztanowata Tygrysówka napisał(a): Gmina buduje słynne boisko w Milikowie za milion złotych ,miejscowi działacze zawiązują drużynę B klasy i co się okazuje, burmistrz nie chce dać im dotacji ,to ja się pytam w jakim celu było budowane to boisko ?????
boisko ma służyć na koncerty disco polo ,na wiejskie potupanki DLA WIPÓW Z GMINY I GCKIS. PARODIA.

TO PO CO TE PRZEPYCHANKI O PIŁKO CHWYTY ? TE IMPREZY ZA PEWNE BĘDZIE URZĄDZAĆ TOSIA Z MĘŻEM .
IA maż będzie reprezentował WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW MILIKOWA!!!! Oglądałam przemówienie w imieniu wszystkich mieszkańców .Coś nieprawdopodobnego żeby w taki sposób najeżdżać na Osobę Pana Leszka Sochę .Może by tak najpierw zrobić porządki na swoim podwórku i zająć się swoimi członkami rodziny.Przechwalanie się tymi milionami to już większości obrzydło!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowy Floks niezalogowany
5 lipca 2019r. o 20:51
~~Brudnozielony Kaczeniec napisał(a):
~~Kasztanowata Tygrysówka napisał(a):
~~Brunatnożółty Rozpław napisał(a):
~~Kasztanowata Tygrysówka napisał(a): Gmina buduje słynne boisko w Milikowie za milion złotych ,miejscowi działacze zawiązują drużynę B klasy i co się okazuje, burmistrz nie chce dać im dotacji ,to ja się pytam w jakim celu było budowane to boisko ?????
boisko ma służyć na koncerty disco polo ,na wiejskie potupanki DLA WIPÓW Z GMINY I GCKIS. PARODIA.

TO PO CO TE PRZEPYCHANKI O PIŁKO CHWYTY ? TE IMPREZY ZA PEWNE BĘDZIE URZĄDZAĆ TOSIA Z MĘŻEM .
IA maż będzie reprezentował WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW MILIKOWA!!!! Oglądałam przemówienie w imieniu wszystkich mieszkańców .Coś nieprawdopodobnego żeby w taki sposób najeżdżać na Osobę Pana Leszka Sochę .Może by tak najpierw zrobić porządki na swoim podwórku i zająć się swoimi członkami rodziny.Przechwalanie się tymi milionami to już
większości obrzydło!!!

Oglądałem kiedyś program 997 i był facet który szpanował na milionera ,obwieszony był łańcuszkami i sygnetami z tombaku gdy został napadnięty i zabity dla pieniędzy okazało się ,że był gołodupcem .Ale prawda jest taka ,,Relich musi odejść "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Żywotnikowiec niezalogowany
6 lipca 2019r. o 9:32
~~Brunatnożółty Rozpław napisał(a):
~~Kasztanowata Tygrysówka napisał(a): Gmina buduje słynne boisko w Milikowie za milion złotych ,miejscowi działacze zawiązują drużynę B klasy i co się okazuje, burmistrz nie chce dać im dotacji ,to ja się pytam w jakim celu było budowane to boisko ?????
boisko ma służyć na koncerty disco polo ,na wiejskie potupanki DLA WIPÓW Z GMINY I GCKIS. PARODIA.

Czy to prawda ,że radna zadzwoniła do Prezesa Cosmosu i powiedziała ,że jeśli radny Suduł będzie trenerem Cosmosu to niech nie liczą ,że dostaną jaką kolwiek dotację ?????????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza