Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Relich bez zaufania i absolutorium
~~Złotawordzawa Lewizja niezalogowany
24 czerwca 2019r. o 21:59
~~Koralowa Azalia napisał(a): Skoro już wspominamy historię...Przypomnijcie sobie czasy, kiedy naczelnika Wróblewskiego pozbawiono funkcji...a potem co się okazało...? Że był najlepszy. Dla mnie najlepszym z dotychczasowych Burmistrzów jest Pan R. Relich. Lepszego nie będzie!

To jest twoje zdanie ,Dla mnie najlepszym Burmistrzem był Pan Szczerbień .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Petunia niezalogowany
24 czerwca 2019r. o 22:15
~~Złotawordzawa Lewizja napisał(a):
~~Koralowa Azalia napisał(a): Skoro już wspominamy historię...Przypomnijcie sobie czasy, kiedy naczelnika Wróblewskiego pozbawiono funkcji...a potem co się okazało...? Że był najlepszy. Dla mnie najlepszym z dotychczasowych Burmistrzów jest Pan R. Relich. Lepszego nie będzie!

To jest twoje zdanie ,Dla mnie najlepszym Burmistrzem był Pan Szczerbień .
Moim zdaniem najlepszym Burmistrzem będzie przewodniczący Izydorczyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Rudbekia niezalogowany
24 czerwca 2019r. o 22:33
~~Lawendowa Petunia napisał(a):
~~Złotawordzawa Lewizja napisał(a):
~~Koralowa Azalia napisał(a): Skoro już wspominamy historię...Przypomnijcie sobie czasy, kiedy naczelnika Wróblewskiego pozbawiono funkcji...a potem co się okazało...? Że był najlepszy. Dla mnie najlepszym z dotychczasowych Burmistrzów jest Pan R. Relich. Lepszego nie będzie!

To jest twoje zdanie ,Dla mnie najlepszym Burmistrzem był Pan Szczerbień .
Moim zdaniem najlepszym Burmistrzem będzie pArzewodniczący Izydorczyk
No a dla mnie Pan Izydorczyk pod dowództwem Pani Ś ... nie będzie dobrym kandydatem na burmistrza .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Lewizja niezalogowany
24 czerwca 2019r. o 22:51
~~Miętowa Rudbekia napisał(a):
~~Lawendowa Petunia napisał(a):
~~Złotawordzawa Lewizja napisał(a):
~~Koralowa Azalia napisał(a): Skoro już wspominamy historię...Przypomnijcie sobie czasy, kiedy naczelnika Wróblewskiego pozbawiono funkcji...a potem co się okazało...? Że był najlepszy. Dla mnie najlepszym z dotychczasowych Burmistrzów jest Pan R. Relich. Lepszego nie będzie!

To jest twoje zdanie ,Dla mnie najlepszym Burmistrzem był Pan Szczerbień .
Moim zdaniem najlepszym Burmistrzem będzie pArzewodniczący Izydorczyk
No a dla mnie Pan Izydorczyk pod dowództwem Pani Ś ... nie będzie dobrym kandydatem na burmistrza .....

Przypomnę ci ,że Pani jak to piszesz Ś.... wygrała by te wybory tylko przypadkiem zniknęło 112 kart do głosowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwona Serduszka niezalogowany
24 czerwca 2019r. o 23:04
~~Ciemnoszary Cis napisał(a): Brawo dla rady ! wreszcie uczciwości stało się zadość. największy szkodnik Gminy został sprowadzony do parteru.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Hortensja niezalogowany
25 czerwca 2019r. o 2:30
Kolejna świetna decyzja rady. Szkoda, że ludzie broniący Relicha nie znają zakulisowych świństw z jego strony, no ale trudno - mamy demokrację i każdy może sobie głosować na kogo chce :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
25 czerwca 2019r. o 6:11
Dzieci (urzędnicy)kopią się po kostkach, a w mieście jakiś de.bil z patologicznej rodziny porozwalał znaki, porozbijał lustra .... Czy wy z jednej i drugiej strony możecie się zająć miastem? Albo lepiej, wszyscy zrezygnujcie ze stołków, może znajdą się inni zainteresowani bezkonfliktowym rządzeniem. Już się rzygać chce na te wasze kłótnie, złośliwości, przepychanki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrązowa Mina niezalogowany
25 czerwca 2019r. o 6:44
No to szkoda, że tak uważasz, bo wczorajsza sesja zakończyła się właśnie tym tematem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.