Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Barwny korowód na Dni Bolesławca
~Liliowobiała Sałata niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 18:33
Pochód pokazuje przekrój elektoratu Romana. Gdzie młodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztankowy Kuklik niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 18:39
Dni porażki!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszara Kanna niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 18:47
Niech te puste ulice będą dla Romana i Lijewskiej wyrazem dezaprobaty mieszkańców. Czasy się zmieniają i nas, Bolesławian od urodzenia nie interesują zespoły z Bośni. To nie Festiwal Bośni, tylko DNI BOLESŁAWCA. Trzeba to wreszcie uszanować i zamiast hula, hula łojojoj, zapraszać/kupować gwiazdy. Pora uczyć się od biedniejszych miast, które nie pozwolą sobie na sztuczną wydmuszkę typu Tulia, skompromitowaną na Eurowizji. Oni zaproszą gwiazdy, bo robią to DLA MIESZKAŃCÓW, A NIE DLA ZESPOŁÓW !!! Z Bośni wystarczy jeden zespół gwoli przypomnienia oraz stoiska z żywnością, ewentualnie jakiś duży namiot wspomnień. Dość już w Bolesławcu smuty. Chcemy rytmu i zabawy ! Bolesławiec jest POLSKI, a nie bośniacki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pąsowa Malina niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 19:13
Przychylam sie do jak wyzej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mysa Papryka niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 19:24
Ja także jestem tego zdania a po drugie drożyzna wszechobecna tak jakby w Bolesławcu sami milionerzy mieszkali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sinoniebieski Słonecznik niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 19:42
A ja jestem młoda. I mi nie przeszkadza to że wczoraj były zespoły grające ostrzejszą muzykę choć słabo znane. Dla lokalnych zespołów to szansa na promocję. Zespół Tulia mi się bardzo podobał. Niekoniecznie przepadam za disco polo. A ponieważ wczoraj był ukłon dla młodych, to dziś jest coś dla starszych mieszkańców. I cenię to, gdyż wiem że nie jestem pępkiem świata i nie wszystko ma być dla mnie. Uwielbiam głosy wiecznych malkontentów, którym wiecznie nic się nie podoba. Wyprowadźcie się i zobaczę jak gdzie indziej jest lepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszara Kanna niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 19:46
O, pewnie Lijewska anonimowo odezwała się w swojej obronie. Młoda (stara), przestań kłamać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Wierzba niezalogowany
30 czerwca 2019r. o 20:08
trochę nie na miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza