Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dewastator działa w Milikowie
~~Topazowy Grzybień niezalogowany
6 lipca 2019r. o 22:23
~~Szarozielony Żółwik napisał(a):
~Wrzosowy Tulipan napisał(a): Ja bym mu deska po plecach napieprzał tak jak za PRL.
a ja bym mu z działka wodnego przypiepszył jak socha za komuny i pałą go jak stwierdził inteligent bez szkoły.

A ja jak bym był Sochą to w poniedziałek zgłosił bym cię bydlaku do prokuratury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Kaczeniec niezalogowany
7 lipca 2019r. o 12:48
~~Topazowy Grzybień napisał(a):
~~Szarozielony Żółwik napisał(a):
~Wrzosowy Tulipan napisał(a): Ja bym mu deska po plecach napieprzał tak jak za PRL.
a ja bym mu z działka wodnego przypiepszył jak socha za komuny i pałą go jak stwierdził inteligent bez szkoły.

A ja jak bym był Sochą to w poniedziałek zgłosił bym cię bydlaku do prokuratury
POSTARAJ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Atramentowa Gipsówka niezalogowany
7 lipca 2019r. o 15:11
Gminy nie stać na ogrodzenie i monitorin lepiej garnki stawiać....wstyd...podziwiam chłopaków z KS Milików którzy sie na wszystko składają bo jak narazie gmina nie przewidziała funduszy na klub,ważne zeby przy korycie nie bylo za mało...wstyd,wstyd i hańba...brawo R.R.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Osteospermum niezalogowany
7 lipca 2019r. o 15:25
~Atramentowa Gipsówka napisał(a): Gminy nie stać na ogrodzenie i monitorin lepiej garnki stawiać....wstyd...podziwiam chłopaków z KS Milików którzy sie na wszystko składają bo jak narazie gmina nie przewidziała funduszy na klub,ważne zeby przy korycie nie bylo za mało...wstyd,wstyd i hańba...brawo R.R.

Trzeba być skończonym ch..... żeby wybudować boisko za milion i nie znaleźć pieniędzy dla sportowców którzy założyli drużynę piłkarską .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Kaczeniec niezalogowany
7 lipca 2019r. o 15:34
~~Bladoróżowy Osteospermum napisał(a):
~Atramentowa Gipsówka napisał(a): Gminy nie stać na ogrodzenie i monitorin lepiej garnki stawiać....wstyd...podziwiam chłopaków z KS Milików którzy sie na wszystko składają bo jak narazie gmina nie przewidziała funduszy na klub,ważne zeby przy korycie nie bylo za mało...wstyd,wstyd i hańba...brawo R.R.

Trzeba być skończonym ch..... żeby wybudować boisko za milion i nie znaleźć pieniędzy dla sportowców którzy założyli drużynę piłkarską .
BRAWO chłopaki z Milikowa super postawa,nie dajcie się szantarzować sołtysce ona jest ostatnią osobą by wybierać trenera .my z innych wiosek pomożemy wam ,brawo COSMOS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowy Ubiorek niezalogowany
7 lipca 2019r. o 17:03
Filip Chudziński?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Kaczeniec niezalogowany
7 lipca 2019r. o 21:00
~Lawendowy Ubiorek napisał(a): Filip Chudziński?
KTO TO JEST
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Jałowiec niezalogowany
8 lipca 2019r. o 10:24
W sumie straty niewielkie. Wyrwano kilka kołków. Koszt naprawy to kilkanaście złotych na nowe kołki plus godzina roboty. Na szczęście wandal nie miał tyle siły, by połamać deski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza