Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Standup w Concordii!
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O pożarze przy ul. Sienkiewicza 10
~Posiwiały Orlik 16 lipca 2019r. o 9:34
Jak RR nie trawię, tak podpisuję się pod tym, że to nie jest wina jego czy mops. To chore przepisy promują patologie A ich źródło w Wawie. I to nie pis czy po Tylko od lat to trwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek 16 lipca 2019r. o 10:01
Ta opinia, stanowisko nic nie mówi, nic z niej nie wynika. Pytanie jest następujące, czy ci ludzie nadal będą bez prądu i wody. I czy swoje potrzeby fizjologiczne nadal będą załatwiać jak dotychczas? Na takie pytanie oczekuję odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Gajowiec 16 lipca 2019r. o 13:38
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a): Ta opinia, stanowisko nic nie mówi, nic z niej nie wynika. Pytanie jest następujące, czy ci ludzie nadal będą bez prądu i wody. I czy swoje potrzeby fizjologiczne nadal będą załatwiać jak dotychczas? Na takie pytanie oczekuję odpowiedzi.


Jeśli tak Ci na tym zależy to opłacaj im rachunki za wodę i prąd to będą mieli, bez powodu im tego nie odcięli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopomarańczowa Nemezja 16 lipca 2019r. o 21:38
Czy pan redaktor ma skończoną choćby podstawówkę? Tyle błędów! Sam pisał to pismo czy z gminy przyszło takie niepoprawne gramatycznie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Hakonechloa 17 lipca 2019r. o 0:10
ile osoba chora uzalezniona wytrzyma w schronisku..,co dalej,,,,miejmy nadzieje ze pan redaktor jak najdluzej bedzie monitorowal sprawe ,i co z lokalem poszkodowanego czy zostalo nalezycie zabezpieczone?czy uprzatnieto spalenizne ktora przenika do innych mieszkan wraz ze smrodem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Rącznik 17 lipca 2019r. o 19:23
Burmistrz może działać (i działa) tylko w ramach przepisów prawa, więc nie żądajcie od niego wyrzucenia z mieszkania lokatorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Rącznik 17 lipca 2019r. o 19:26
~Brązowopłowa Czeremcha napisał(a): To mieszkania socjalne, czy komunalne? Do otrzymania mieszkania socjalnego trzeba mieć bardzo niskie dochody. Nikt w tych rodzinach nie pracuje?

To jest mieszkanie socjalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawozielony Migdałowiec 17 lipca 2019r. o 19:56
Nie chodzi o to mieszkanie, tylko o mieszkania socjalne pięknie wykończone dla kilkunastu rodzin i te 3-4 pokojowe. Tak napisane w artykule.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.