Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O pożarze przy ul. Sienkiewicza 10
~~Przekrwiona Hakonechloa 18 lipca 2019r. o 6:40
nowe mieszkania maja status mieszkan socjalnych sa to mieszkania o podstawowych standardach dla osob o bardzo niskich dochodach,z pewnoscia osoby spelnily kryterium wszystkie.moze pan ze schroniska moglby ubiegac sie o takie mieszkanie socjalne?bo mieszkania socjalne sa dla najubozszych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Hakonechloa 18 lipca 2019r. o 6:47
mieszkania przy ulicy sienkiewicza sa KOMUNALNE>a to ze daleko im do takich standardow w polowie nawet warunkow socjalnych niespelniaja to juz inny temat,ludzie chociaz jedna drozna toaleta .wspolna dla wszystkich tych lokatorow..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Gajowiec 18 lipca 2019r. o 8:40
Wpuścisz takich jak z tej kamienicy do nowych mieszkań socjalnych i za parę miesięcy zrobią z tych lokali meliny, powykręcają kaloryfery i rury, sprzedadzą na złom i będą dalej ładować bo jak dwa lata minęły a do roboty się nie wzięli to już się raczej do niej nie zabiorą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotoruda Fortegilla 20 lipca 2019r. o 13:12
""Mieszkania w większości zajmą kolejni menele. Brawo!"" Otóż to. Słyszałem że już części wyposażenia z nowych mieszkań na ul.Jodłowej idą za grosze aby mili za co ćpać i pić. Od zawsze tak było. Dostawali paczki z MOPS'u i po pół godziny towar mogłeś kupić za "symboliczne" pieniądze na rynku. Zwykły szary człowiek kombinuję żeby związać koniec z końcem, a "oni" żyją jak królowie, nietykalni, upijają się w środku rynku w parku i nikt nie reaguje. Monitoring miał straszyć elementów, ale śmieją się oni sami z tego, bo jak przychodzi co do czego na nagraniach nic nie widać. Ćpun zrywa nowe lampy w rynku, śmiejąc się, że powiesi je sobie na podwórku, zostaje schwytany i co? Kolejne tygodnie nie ma oświetlenia, a sprawca chodzi i nadal się śmieje. Policja nie reaguje, straż miejska, jeśli tak można nazwać "urzędniczych taksówkarzy" zbiera grzecznie pieniążki na targu i na tym kończy się ich praca. Żal patrzyć jak miasto spada na psy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.