Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda o 500+
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus niezalogowany
17 lipca 2019r. o 13:25
Mnie to denerwuje bo podczas gdy ja muszę ciężko pracować nieroby siedzą na ławce gdy wracam z pracy pala faje i piwo piją . Dzieci maja na tyle duze ze mogły by nieroby isc do prascy ale po co ? Ten rząd wychowuje patologiczne społeczeństwo bo z ich dzieci tez juz nie ma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Suchodrzew niezalogowany
17 lipca 2019r. o 13:33
~~Złotawa Malina napisał(a): Jak się nie da jak się da, troszku podatki zwiększymy, ciut paliwko do góry a o art. spożywczych i przemysłowych też nie zapomnimy, ZUSik do góry i już na 500+ będzie. Nic to że Ci co tak chętnie biorą do pracy się nie garną, przecież państwo im da.


W pełni się z Tobą zgadzam ale z tym troszkę i ciut to troszkę przesadziłeś bo np. o 30 % mięso, prawie 100% mieszkania no i paliwko o przynajmniej 1 zł. droższe to nie taki ciut. No ale również wzrosło spożycie alkoholu z 8 do 11,5 l. na główkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Szachownica niezalogowany
17 lipca 2019r. o 13:46
A jak pracujesz w Niemczech jeden z drugim i bierzesz na dzieci euro to Ci pasuje? wszędzie może być i to jest w porządku a u nas nie bo to rozdawnictwo, tyle lat po wojnie i nigdy na to nie było pieniędzy, co inne kraje już dawno wprowadziły dotacje na rodziny i dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
17 lipca 2019r. o 13:48
~~Rudobrązowa Szachownica napisał(a): A jak pracujesz w Niemczech jeden z drugim i bierzesz na dzieci euro to Ci pasuje? wszędzie może być i to jest w porządku a u nas nie bo to rozdawnictwo, tyle lat po wojnie i nigdy na to nie było pieniędzy, co inne kraje już dawno wprowadziły dotacje na rodziny i dzieci.


Lepiej było jak politycy brali dla siebie. Wtedy naród durny siedział bo każdy był tak samo w ciemnej d.... Nie chcesz, nie bierz i głosuj na PO żeby oni mieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 lipca 2019r. o 13:59
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus napisał(a): Mnie to denerwuje bo podczas gdy ja muszę ciężko pracować nieroby siedzą na ławce gdy wracam z pracy pala faje i piwo piją . Dzieci maja na tyle duze ze mogły by nieroby isc do prascy ale po co ? Ten rząd wychowuje patologiczne społeczeństwo bo z ich dzieci tez juz nie ma .


gdyby nierobom placili tyle co tobie to tez by poszli do pracy. nieroby to czesc spoleczenstwa, ktora nie da sie zniewolic. napedzaja gospodarke pijac piwo i palac faje, dzieki nim browary i zaklady tytoniowe zatrudniaja pracownikow, ktorzy tak jak ty psiocza na nierobow, niedoceniac tego, ze nieroby stworzyly im miejsca pracy. a jesli chodzi o lawki to gdyby nie oni, wszystkie lawki byly by zas rane przez ptaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistożółty Szczodrzeniec niezalogowany
17 lipca 2019r. o 13:59
Na bank wszyscy krytykujący nie mają dzieci w tym wieku, a jak mają to i tak biorą. Ot mentalność. Sam nie ma to innych od nierobów wyzywa. Ja mam trójkę dzieci, pracujemy z mężem uczciwie, a przez kupowanie rzeczy na dzieci i inne wydatki z nimi związane płacimy więcej podatku VAT. I kto na pędzą bardziej wzrost gospodarczy? Rodzice z dziećmi. A patola zawsze była jest i będzie. Bez względu na 500+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus niezalogowany
17 lipca 2019r. o 14:06
fobiak napisał(a):
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus napisał(a): Mnie to denerwuje bo podczas gdy ja muszę ciężko pracować nieroby siedzą na ławce gdy wracam z pracy pala faje i piwo piją . Dzieci maja na tyle duze ze mogły by nieroby isc do prascy ale po co ? Ten rząd wychowuje patologiczne społeczeństwo bo z ich dzieci tez juz nie ma .


gdyby nierobom placili tyle co tobie to tez by poszli do pracy. nieroby to czesc spoleczenstwa, ktora nie da sie zniewolic. napedzaja gospodarke pijac piwo i palac faje, dzieki nim browary i zaklady tytoniowe zatrudniaja pracownikow, ktorzy tak jak ty psiocza na nierobow, niedoceniac tego, ze nieroby stworzyly im miejsca pracy. a jesli chodzi o lawki to gdyby nie oni, wszystkie lawki byly by zas rane przez ptaki.



To niech te nieroby idą do pracy za takie pieniądze jak ja zarabiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus niezalogowany
17 lipca 2019r. o 14:09
~Złocistożółty Szczodrzeniec napisał(a): Na bank wszyscy krytykujący nie mają dzieci w tym wieku, a jak mają to i tak biorą. Ot mentalność. Sam nie ma to innych od nierobów wyzywa. Ja mam trójkę dzieci, pracujemy z mężem uczciwie, a przez kupowanie rzeczy na dzieci i inne wydatki z nimi związane płacimy więcej podatku VAT. I kto na pędzą bardziej wzrost gospodarczy? Rodzice z dziećmi. A patola zawsze była jest i będzie. Bez względu na 500+
Tylko ze tą patole sie, jeszcze bardziej rozleniwia tym 500 +. Ja mam dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza