Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda o 500+
2161
#fobiak nieaktywny
17 lipca 2019r. o 14:33
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus napisał(a): Mnie to denerwuje bo podczas gdy ja muszę ciężko pracować nieroby siedzą na ławce gdy wracam z pracy pala faje i piwo piją . Dzieci maja na tyle duze ze mogły by nieroby isc do prascy ale po co ? Ten rząd wychowuje patologiczne społeczeństwo bo z ich dzieci tez juz nie ma .


gdyby nierobom placili tyle co tobie to tez by poszli do pracy. nieroby to czesc spoleczenstwa, ktora nie da sie zniewolic. napedzaja gospodarke pijac piwo i palac faje, dzieki nim browary i zaklady tytoniowe zatrudniaja pracownikow, ktorzy tak jak ty psiocza na nierobow, niedoceniac tego, ze nieroby stworzyly im miejsca pracy. a jesli chodzi o lawki to gdyby nie oni, wszystkie lawki byly by zas rane przez ptaki.



To niech te nieroby idą do pracy za takie pieniądze jak ja zarabiam .


zakladajac, ze nie jestes zatrudniony w obozie pracy, masz godziwe zarobki i jesli im to zagwarantujesz to z pewnoscia pojda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus niezalogowany
17 lipca 2019r. o 14:34
fobiak napisał(a):
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus napisał(a): Mnie to denerwuje bo podczas gdy ja muszę ciężko pracować nieroby siedzą na ławce gdy wracam z pracy pala faje i piwo piją . Dzieci maja na tyle duze ze mogły by nieroby isc do prascy ale po co ? Ten rząd wychowuje patologiczne społeczeństwo bo z ich dzieci tez juz nie ma .


gdyby nierobom placili tyle co tobie to tez by poszli do pracy. nieroby to czesc spoleczenstwa, ktora nie da sie zniewolic. napedzaja gospodarke pijac piwo i palac faje, dzieki nim browary i zaklady tytoniowe zatrudniaja pracownikow, ktorzy tak jak ty psiocza na nierobow, niedoceniac tego, ze nieroby stworzyly im miejsca pracy. a jesli chodzi o lawki to gdyby nie oni, wszystkie lawki byly by zas rane przez ptaki.


A tak to nie pójdą do pracy bo co im stoi na przeszkodzie ? ??????


To niech te nieroby idą do pracy za takie pieniądze jak ja zarabiam .


zakladajac, ze nie jestes zatrudniony w obozie pracy, masz godziwe zarobki i jesli im to zagwarantujesz to z pewnoscia pojda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus niezalogowany
17 lipca 2019r. o 14:41
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Ciemnopomarańczowy Plektrantus napisał(a): Mnie to denerwuje bo podczas gdy ja muszę ciężko pracować nieroby siedzą na ławce gdy wracam z pracy pala faje i piwo piją . Dzieci maja na tyle duze ze mogły by nieroby isc do prascy ale po co ? Ten rząd wychowuje patologiczne społeczeństwo bo z ich dzieci tez juz nie ma .


gdyby nierobom placili tyle co tobie to tez by poszli do pracy. nieroby to czesc spoleczenstwa, ktora nie da sie zniewolic. napedzaja gospodarke pijac piwo i palac faje, dzieki nim browary i zaklady tytoniowe zatrudniaja pracownikow, ktorzy tak jak ty psiocza na nierobow, niedoceniac tego, ze nieroby stworzyly im miejsca pracy. a jesli chodzi o lawki to gdyby nie oni, wszystkie lawki byly by zas rane przez ptaki.




To niech te nieroby idą do pracy za takie pieniądze jak ja zarabiam .


zakladajac, ze nie jestes zatrudniony w obozie pracy, masz godziwe zarobki i jesli im to zagwarantujesz to z pewnoscia pojda

A tak to nie pójdą do pracy bo co im stoi na przeszkodzie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 lipca 2019r. o 14:51
zniewolenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2001
peti
17 lipca 2019r. o 15:58
Mądry rząd robi darmowe żłobki i przedszkola , żeby rodzice mogli pracować na swoje dzieci. Dawać trzeba "wędkę" a nie "rybę". Za 10- 20 lat będzie w społeczeństwie grupa , która nie pokala się pracą tylko nauczona i wychowana w rodzinie z tradycjami PięćsetPlusowymi będzie powielać nauki i żyć na państwowym garnuszku bez dokładania się do budżetu - przecież wystarczy się rozmnażać...

Darek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
17 lipca 2019r. o 16:16
To z samego 500+ można w Polsce wyżyć z dziećmi? Chyba sie zwolnie
Dopisane 17.07.2019r. o godz. 16:16:

Ile kosztuje was żłobek/przedszkole panstwowe ? Srednio chyba 250 zl. Po to tez jest 500+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Jabłoń niezalogowany
17 lipca 2019r. o 17:18
peti napisał(a): Mądry rząd robi darmowe żłobki i przedszkola , żeby rodzice mogli pracować na swoje dzieci. Dawać trzeba "wędkę" a nie "rybę". Za 10- 20 lat będzie w społeczeństwie grupa , która nie pokala się pracą tylko nauczona i wychowana w rodzinie z tradycjami PięćsetPlusowymi będzie powielać nauki i żyć na państwowym garnuszku bez dokładania się do budżetu - przecież wystarczy się rozmnażać...

O czym ty piszesz za 10 -20 lat to Polska zniknie z mapy europy bo będzie sprzedana Rosji i Niemcom za długi i bankructwo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnofioletowy Cyprysik niezalogowany
17 lipca 2019r. o 17:31
Dobrze ze ktoś pomyślał o przekazaniu info gdzie to można składać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza