Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pogoda i Sarbak kandydują do Sejmu RP
~Malachitowa Szydlica niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 13:44
,, Wybory do Sejmu i Senatu to bardzo ważne wybory dla Polski, dlatego zachęcam wszystkich do udziału w głosowaniu - mówi Dawid Sarbak. - Mam pewność, iż moja wygrana, jak i wygrana całej listy PiS w tych wyborach przyczyni się do dalszego efektywnego rozwoju Polski oraz poprawy życia Polaków (które zresztą już teraz mają miejsce) .``

Luzak z poczuciem humoru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śliwkowy Bieluń niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 13:59
Pogoda ma szansę przy takim poparciu jakie ma PiS. Platforma w Bolesławcu została spacyfikowana przez ratusz więc wydaje się że jako jedyny mocny kandydat ma szansę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnożółty Sit niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 14:01
Mocno się władze PiS interesują Bolesławcem i wierzą w zwycięstwo kandydatów z Bolesławca ... nawet poprawnie nazwiska nie napisali Dawid Szkrabak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłota Kuningamia niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 14:26
Myślałem,że chodzi o chodnik w górnej części ul.Kosiby,ten pan coś z tym próbował,ale nic z tego.Głosowałem na jednegoo z B-ca,to po wyborach uciekł do pisu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Żagwin niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 14:30
A dlaczego nie wystawili Chwojnickiego? Przecież to jest już ich człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawobrunatna Porzeczka niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 15:00
Ale że tego z placu nie wzięli. Przecież zaraz byłby spadek poparcia o 20 %
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Pęcherznica niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 15:58
~Malachitowa Szydlica napisał(a): ,, Wybory do Sejmu i Senatu to bardzo ważne wybory dla Polski, dlatego zachęcam wszystkich do udziału w głosowaniu - mówi Dawid Sarbak. - Mam pewność, iż moja wygrana, jak i wygrana całej listy PiS w tych wyborach przyczyni się do dalszego efektywnego rozwoju Polski oraz poprawy życia Polaków (które zresztą już teraz mają miejsce) .``

Luzak z poczuciem humoru .

Definicja:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Luzak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatna Forsycja niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 16:23
Pan Sabrak czy Pan Szrabak? jest błąd w nazwisku na liscie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.