Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ogródek zamiast placu zabaw?
~Zazieleniała Miesiącznica 22 sierpnia 2019r. o 7:54
Radzę w końcu ruszyć 4 litery na wybory i zmienić władzę w Bolesławcu a nie wiecznie narzekać bo niebawem tylko sam prezydent będzie miał drzewa i to tylko w swoim ogródku ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Karagana 22 sierpnia 2019r. o 8:09
I tak ilość dzieci na podwórku jest śladowa, plac zabaw idealny, dzieci mają ławeczkę - akurat do siedzenia z telefonem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Trytoma 23 sierpnia 2019r. o 11:27
Z góry ten placyk wygląda jak spacerniak dla więźniów z blokowiska, płotem ogrodzony, dlaczego na płocie nie zamontowano koncentrina?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.