Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
500 zł i 10 punktów karnych
~Pomarańczowa Pęcherznica niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 11:59
Wymierzyłbym jej jeszcze karę publicznej chłosty na gołą dupcię .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Dalia niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 12:38
~Pomarańczowa Pęcherznica napisał(a): Wymierzyłbym jej jeszcze karę publicznej chłosty na gołą dupcię .


Heh a jak brzydka ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieska Konwalia niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 12:47
To do ludzi nie dociera, na skrzyżowaniu Tysiąclecia - Chrobrego jeden cymbał Audi szaleje z piskiem opon drugi BMW , czekamy kiedy ktoś dię za nich weźmie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 13:15
~Pomarańczowa Pęcherznica napisał(a): Wymierzyłbym jej jeszcze karę publicznej chłosty na gołą dupcię .


jak dla mnie - ponowny egzamin - na pewno by nie zdała....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowy Cypryśnik niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 22:52
Jeżeli dobrze widzę to jest to wjazd do Bolesławca ze strony Zgorzelca. Tam powinno być podwyższone ograniczenie prędkości do 70, aż do wjazdu na osiedle kwiatowe. Dobrze wiemy, że mało kto jezdzi tamtedy przepisowe 50.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiała Irezyna niezalogowany
30 sierpnia 2019r. o 22:56
Zapraszam do wsi Różyniec jest jeszcze lepiej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Sałata niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 15:54
dajcie ludzie młodej spokój ja ją znam ona nic złego nie zrobiła odzyska tak jak ja odzyskałam i mamy nauczkę a człowiek uczy sie całe życie nawet na błędach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pawi Groszek niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 17:11
A ja bym chciał obejrzeć chociaż 30sec nagrania przed pomiarem i zobaczyć czy prędkość, odczyt impulsów ze skrzyni i odległość radiowozu była utrzymywana, czy mamy do czynienia z kolejnym pomiarem z najazdu jak w 70% przypadków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.