Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Roman: Uchwala się coraz głupsze prawo
~~Niebieska Morwa niezalogowany
3 października 2019r. o 14:13
emem napisał(a):
~~Sepiowy Rozmaryn napisał(a): Za poprzedniej władzy masowo ubywało lekarzy i pielęgniarek. Za rządów PiS ten trend się odwrócił. .


Zaden trend się nie odwrócił za rzadów PiS. Jest tak jak było. Nie było żadnej ani dobrej ani złej zmiany w tym obszarze. Nie spamuj tutaj tymi bzdetami.



W jakich latach zamknięto Zespół Szkół Medycznych w Bolesławcu ?? W jakich latach zlikwidowano Zasadniczą służbę wojskową – forma odbywania czynnej służby wojskowej w Polsce, polegająca na obowiązkowym przeszkoleniu wojskowym ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Jukka niezalogowany
3 października 2019r. o 14:27
GŁOSUJĘ ZA POLSKĄ
GŁOSUJĘ PRZECIWKO pisowi

to mój patriotyczny obowiązek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Głóg niezalogowany
3 października 2019r. o 18:31
Jeżeli romuś jest tyle lat u władzy to dowód na to, że samorząd ma się źle. Że żadzi narcyzm i kolesiostwo oraz kupowanie za srebniki i stanowiska. A romuś zapisze się wszędzie !!!.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Głóg niezalogowany
3 października 2019r. o 18:41
a romuś jak przed wyborami zabrałeś bez mojej zgody moje pieniądze na tak zwane darmowe autobusy to jest jeszcze głupsze prawo. Jesteś po prostu taki mały pisuś i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Nagietek niezalogowany
4 października 2019r. o 10:23
~~Jaskraworuda Jukka napisał(a): bezapelacyjnie pis zniszczył Polskę

Tak zgadzam się PiS zniszczył Polskę, tę szemraną, złodziejską, wymanipulowaną i oszukańczą co zarządza tanią siła roboczą, ta głupia polska ludzia już nie jest do wzięcia na niewolnika, bo to Pis zrobił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Męczennica niezalogowany
4 października 2019r. o 10:31
~~Zgniłozielony Głóg napisał(a): a romuś jak przed wyborami zabrałeś bez mojej zgody moje pieniądze na tak zwane darmowe autobusy to jest jeszcze głupsze prawo. Jesteś po prostu taki mały pisuś i tyle.

Jaki tam z niego "pisuś", to cały .... z niego. Zmienia partie i POglądy jak rękawiczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
4 października 2019r. o 11:03
~~Jaskraworuda Jukka napisał(a): GŁOSUJĘ ZA POLSKĄ
GŁOSUJĘ PRZECIWKO pisowi

to mój patriotyczny obowiązek


Zapomniałeś wspomnieć, jak to ci się roi?
Za Polską to za kim?
Bo na odległość cuchnie tymi, co sprowadzili POlskę na dno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Nagietek niezalogowany
4 października 2019r. o 11:51
Ten jest mądry kto potrafi zobaczyć swoją głupotę a nie widzi głupotę w prawie, które tworzą inni jest to przykład koncertowej arogancji władzy, która psuje samorząd do tego stopnia, że cas go się pozbyć, jak popsutej zabawki. Ta dziecinada ma być senatorem to będzie ujma dla bolesławian. Wybralismy go preziem co głupotę gloryfikuje i niech tak pozostanie. Chwała ludziom Jego upodobania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza