Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złota Odznaka dla Janusza Latocha
~Złotożółta Szarotka niezalogowany
27 października 2019r. o 11:50
Gratulucje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
27 października 2019r. o 11:53
Jakie to zasługi? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółta Jukka niezalogowany
27 października 2019r. o 12:04
Ja w przyszłym roku wynoszę się do PZW w Zielonej Górze. Tu sie nic nie robi. Porozumień z innymi związkami jak na lekarstwo. Zarybień zero. Za to kontroli, nim rozłożysz wędkę już masz na głowie. Biurokracji więcej jak w skarbówce. Płacić 240 zł rocznie za nic to nie ma sensu. No chyba, że moja kasa poszła na te ordery i libacje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotobrązowa Godecja niezalogowany
27 października 2019r. o 13:12
nie ma to jak dostać medal za moczenie kija;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
27 października 2019r. o 13:43
~~Bladożółta Jukka napisał(a): Ja w przyszłym roku wynoszę się do PZW w Zielonej Górze. Tu sie nic nie robi. Porozumień z innymi związkami jak na lekarstwo. Zarybień zero. Za to kontroli, nim rozłożysz wędkę już masz na głowie. Biurokracji więcej jak w skarbówce. Płacić 240 zł rocznie za nic to nie ma sensu. No chyba, że moja kasa poszła na te ordery i libacje .

No ja też w przyszłym roku zapisuję się do Szprotawy, porozumień coraz mniej, opłaty coraz większe, zbiorniki poszły w prywatne ręce. Dramat Już nawet do Legnicy, czy Wrocławia połapać nie mogę pojechać, mimo opłaconej w Bolesławcu karty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18837
#impreza nieaktywny
27 października 2019r. o 14:32
Kiedy byłem małym chłopcem moją wędką był kij leszczynowy, kołowrotek - dwa wbite gwożdziki, przelotki zrobione były z drutu strzałowego, a żyłka z myjaka do naczyń. Kij bambusowy to było tylko marzenie, ale JAKIE RYBY SIĘ WTEDY W KWISIE ŁOWIŁO...... Teraz to tylko składki są rekordowe.....


Dopisane 27.10.2019r. o godz. 14:32:

Kiedy byłem małym chłopcem moją wędką był kij leszczynowy, kołowrotek - dwa wbite gwożdziki, przelotki zrobione były z drutu strzałowego, a żyłka z myjaka do naczyń. Kij bambusowy to było tylko marzenie, ale JAKIE RYBY SIĘ WTEDY W KWISIE ŁOWIŁO...... Teraz to tylko składki są rekordowe.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Wiąz niezalogowany
28 października 2019r. o 13:20
Witam zamknięta klika samych emerytów sami sobie odznaki dają żeby za karte płacić mniej tylko tyle żwirownie sprzedane kto nam za karty kase odda 240 zł w dupe wyrzucone a oni medale sobie wreczaja brawo i jeszcze fotki a może lepsze by były na tle krępnicy albo kozłowa to co sprzedane pzw wielkie smiech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Tojeść niezalogowany
28 października 2019r. o 19:56
Oczekiwałbym zapytania dziennikarzy do działaczy, miejscowych PZW jak będzie "wyglądało" wedkowanie po sprywatyzowaniu niektórych obiektów. Czy wystarczy karta wędkarska i wykupienie u właściciela obiektu zezwolenia na wędkowanie???????? Na dzień dzisiejszy miejscowe Koła nie wywiesiły żadnych informacji w tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.