Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu już dzisiaj
~~Bakłażanowy Jaśminowiec niezalogowany
3 listopada 2019r. o 19:13
tak PPP:)
to ponad ''ich '' siły ...;)
im nie mieści się w głowach że ta ''obsługa betoniary'' (moje autorskie określenie ) ten ''płytkarz'' potrafi jasno ,wyraźnie bez żadnych oporów i lawirowania nazywać rzeczy po imieniu ...
a jednocześnie czytać właśnie pamiętniki Gombrowicza ...(to przykład z dzisiaj )
np. ''jestem zmęczony głupotą głupców ,niedojrzałością niedojrzałych ,podłością podłych''
bardzo mi się spodobało podejście Gombrowicza do kwestii ''Boga'' a przecież był niewierzący ...
ot taka ''wkrętka '' na marginesie ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 listopada 2019r. o 20:03
Ja to Cie nawet lubię i chyba nawet kilka razy to napisałem już na tym forum, ale jedno mnie w Tobie drażni... ta bezczelna pewność siebie :D


A prawda i tak leży gdzieś po środku, gdzieś pomiędzy Tobą a (__________)*

*Tu wpisz swojego "ulubionego" forumowicza. Tylu "wielbicieli" masz na bolcu , że nie wiedziałem kogo wybrać :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Jaśminowiec niezalogowany
3 listopada 2019r. o 21:09
PIS-PO-PRL napisał(a): Ja to Cie nawet lubię i chyba nawet kilka razy to napisałem już na tym forum, ale jedno mnie w Tobie drażni... ta bezczelna pewność siebie :D


A prawda i tak leży gdzieś po środku, gdzieś pomiędzy Tobą a (__________)*

*Tu wpisz swojego "ulubionego" forumowicza. Tylu "wielbicieli" masz na bolcu , że nie wiedziałem kogo wybrać :D


Dziękuję :) owszem pisałeś ...
a wiesz skąd bierze się ta moja 'bezczelność'?
to proste ...opieram to co piszę na odpowiednich źródłach ,na wypowiedziach poszczególnych osób ...z 'prawa' z 'lewa' czy też 'czerwonych' czy czarnych' ;)

dlatego lubię takich ludzi jak Martenka czy Fischer...
jestem też 'bezczelnie pewny siebie' dlatego że nie kłamię a takiego najszybciej można na tym złapać ...;)

hmmm...'ulubiony' forumowicz?

(_________________________________________________)

kogo by tu wpisać ...hahahaha

Zmoderowano 04.11.2019 godz.10:50 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowy Kuflik niezalogowany
3 listopada 2019r. o 22:53
mógłbyś zrobić ranking? Twoich ulubionych fanów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
3 listopada 2019r. o 23:04
chwila poklepania po pleckach i zdawkowej akcepacji, a płytkarz falco, już się wije poniżej pasa i ssie
a potem chce nauczać, naród
hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Osteospermum niezalogowany
4 listopada 2019r. o 6:10
falco powiadasz? wskaż chociaż jeden post z wczoraj który On tu napisał DOBRY CZŁOWIEKU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Bluszcz niezalogowany
5 listopada 2019r. o 19:25
~~Jasnobrązowy Kuflik napisał(a): mógłbyś zrobić ranking? Twoich ulubionych fanów


ja tu fanów nie szukam ...
''fani '' mnie szukają ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Liatra niezalogowany
5 listopada 2019r. o 19:44
~~Brunatnoczarna Niezapominajka napisał(a):
witaj
ten portal lepszy już ....był.
a nabyć można samochód, dom, telefon nie wiedzę;)


raczej nie masz racji

mądrość - "wiedza nabyta przez naukę lub doświadczanie i umiejętność jej wykorzystywania"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza