Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierdzi w centrum
~Atramentowy Śnieżnik niezalogowany
1 listopada 2019r. o 17:47
To dlaczego zaprzestano podłączeń ogrzewania centralnego w budynkach obok rynku ale także w centrum? A miało być tak pięknie i miało być bez smogu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonozłota Robinia niezalogowany
1 listopada 2019r. o 18:13
Ostatnio wymieniałem kopciucha na ogrzewanie gazowe. I powiem tyle z dofinansowaniem dałem sobie spokój na wstępie po zaznajomieniu się z procedurami i zrobiłem całość na własny koszt. Ale nie wiem czy następnym razem zdecydował bym się patrząc na formalnosci jakie musiałem załatwić np w urzędach -zajęło to mi w sumie około pół roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Tibuchina niezalogowany
1 listopada 2019r. o 18:14
Niestety smród spalin i smog był i jest w całym mieście , i to nie od dziś. Wystarczy popatrzeć z wyżej położonych części miasta na Bolesławiec, widać jedno wielkie zadymienie. Niestety tym musimy oddychać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Kapusta niezalogowany
1 listopada 2019r. o 18:36
ile tego oddychania ,do marca wytrzymamy , a smog jest od świeczek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowa Golteria niezalogowany
1 listopada 2019r. o 20:46
Śmierdzi. Cała kościelna zadymiona aż dusi, wieczorem nie idzie pospacerować, wszędzie smród. Dlaczego kościelna nie jest podłączona do miejskiego ogrzewania. Powinni zacząć od parafii po sam dół obowiązkowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rumiana Fortegilla niezalogowany
1 listopada 2019r. o 21:32
Bolec info to dopiero śmierdzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Margerytka niezalogowany
1 listopada 2019r. o 21:43
W tym roku w Polsce zniknie z mapy nastepne 40 tysieczne miasto. No, pan Duda oficjalnie powiedzial, ze wegla mamy jeszcze na 200 lat. Super! Kto nastepny do dolka dzieki sasiadom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowa Kolczurka niezalogowany
1 listopada 2019r. o 22:37
W październiku 2017 cena węgla (orzech II) w Bolesławcu: 1000 zł/tonę
W październiku 2019 cena węgla (orzech II) w Bolesławcu: 1000 zł/tonę
Od września 2019 cena ciepła miejskiego w Bolesławcu: 15 - 25 % w górę.
Nie mam danych o ile podrożało ciepło miejskie w 2018 r., ale pewnie co najmniej 10%.
Trudno się dziwić, że tylko ok. 10 % wspólnot zdecydowało się na przyłączenie do sieci miejskiej.
A kominy dymią i w centrum śmierdzi :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.