Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Falco i jego problemy z Bolecnautami i Bolecnautkami

~Morelowy Liliowiec niezalogowany
20 września 2020r. o 8:49
To dla wielu tu obecnych dysków poważny problem...pamiętam jak ten kmiotowaty panna błagał adminów o przywrócenie jakiegoś kwiatka....jechał tu każdego dnia...Kazimierzu dodaj mi,kazimierzu błagam, kazimierzu chceta to za to nawet.... łaskę ci zrobie .hahaha...tylko mi dodaj...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Pomidor niezalogowany
20 września 2020r. o 9:53
Emem cię zablokował, czemu po prostu nie pomyślisz sobie, zablokował mnie, nie chcą mnie tu, ok, mam gdzieś taki portal ?

Od kilku dni zaśmiecasz im stronę facebookową płacząc , że cię zablokowali, po co ?

Ja też gdyby mnie zablokowali mam inny numer ip w telefonie a inny w domu, ale po co się tak poniżać i wchodzić tam gdzie mnie nie chcą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Czosnek niezalogowany
20 września 2020r. o 10:24
~~Liliowobiały Pomidor napisał(a): Emem cię zablokował, czemu po prostu nie pomyślisz sobie, zablokował mnie, nie chcą mnie tu, ok, mam gdzieś taki portal ?

Od kilku dni zaśmiecasz im stronę facebookową płacząc , że cię zablokowali, po co ?

Ja też gdyby mnie zablokowali mam inny numer ip w telefonie a inny w domu, ale po co się tak poniżać i wchodzić tam gdzie mnie nie chcą ?
Bo to oferma bez czci i honoru. Nie dociera do niego , że jak cię większość krytykuje i się z tobą nie zgadza to może coś w tym jest? On się nad tym nie zastanawia, Gonić go z tego portalu Brawo Emem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec niezalogowany
20 września 2020r. o 11:21
jaki honor, ( bóg, ojczyzna;) falco to osoba uzależniona od tego portalu i tu mamy do czynienia z klasycznym zespołem odstawienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
20 września 2020r. o 16:15
Czyli wykarmiony medialnymi resztkami bez fundamentów prawdy .[img=1600611353_890dmgb.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
20 września 2020r. o 19:12
~~Liliowobiały Pomidor napisał(a): Emem cię zablokował, czemu po prostu nie pomyślisz sobie, zablokował mnie, nie chcą mnie tu, ok, mam gdzieś taki portal ?

Od kilku dni zaśmiecasz im stronę facebookową płacząc , że cię zablokowali, po co ?

Ja też gdyby mnie zablokowali mam inny numer ip w telefonie a inny w domu, ale po co się tak poniżać i wchodzić tam gdzie mnie nie chcą ?


zaśmiecam im stronę fb?
a co oni sami robią z tym swoim ''portalem ''ponoć ''numerem jeden''?
pozwalają czy sami wpierdzielają te chore reklamy w każdy temat...
sami tworzą tu istny burdel a kiedy pokazałem im do czego to może prowadzić co zrobili?...zablokowali mnie ...
a więc zamordyzm całą mordą ...
możesz lizać im dupska ile chcesz...możesz smarować się wazeliną ile pragniesz ...
potrzebują takich jak ty wazeliniarzy...dzięki takim mogą póżniej pisać na fb jacy to oni są heppi za ''polubienia''

nie pisz mi tu o poniżaniu bo to oni sami ze sobą zrobili...niewygodne dla nich posty zawsze''cieli'' i ''ciąć '' będą ...
na fb będę im o tym ciągle przypominał ...hahaha

a oc czasu do czasu i tu wpadnę ...jak teraz...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Pomidor niezalogowany
20 września 2020r. o 19:36
Rób co chcesz, proś, błagaj, żeby cię odblokowali. Wiem, że to forum to sens twojego życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 września 2020r. o 19:47
~Morelowy Liliowiec napisał(a): To dla wielu tu obecnych dysków poważny problem...pamiętam jak ten kmiotowaty panna błagał adminów o przywrócenie jakiegoś kwiatka....jechał tu każdego dnia...Kazimierzu dodaj mi,kazimierzu błagam, kazimierzu chceta to za to nawet.... łaskę ci zrobie .hahaha...tylko mi dodaj...hahaha


No sie ma Janusz :) Te Twoje erotyczne konotacje ni jak się mają do prawdy. Ale jeśli prawdą jest to co mówi Pomidor ...

" Od kilku dni zaśmiecasz im stronę facebookową płacząc , że cię zablokowali, po co ? "

... to takie zachowanie uważam za podłość godną tylko Ciebie ... Krynico telewizyjnej wiedzy i Ostojo szemranej moralności :D

Nie sprawdziłem słów Pomidora , bo nie lubię Twarzoksiążki , jak mawia Hemiczny . Ale zebrana Szanowna Publika za pewne bardziej uwierzy słowom ( i sprawdzi ) słowa Pomidora , niż da wiarę Twoim chamskim insynuacjom . Taka sugestia narusza nie tylko moje dobra osobiste , ale również pana Kazimierza i Marcina .

Post oczywiście jest już wydrukowany i z niecierpliwością czekam na drugą rozprawę.
Bekniesz za to gnoju . Wychyl tylko ten swój ptasi móżdżek , bo ja donosicielem nie byłem , nie jestem i nie będę .

Liczę na Twoją inwencję , jak na " faceta " przystało . Nie chciałeś na udeptanej ziemi ... Liliowiec , czy jak Ci tam teraz Janusz , to niech będzie przed wymiarem sprawiedliwości .

Twój ruch w naszych szachach :D

ps . Ładny fotomontaż Jurko :)

Miłego wieczoru Bolecnauci i Bolecnautki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza