Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stary Dworzec zagospodarowany
~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
28 listopada 2019r. o 12:00
Kolejny blaszak... a takie piękne miejsce na basen i hotel było...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Nemezja niezalogowany
28 listopada 2019r. o 12:31
Świat się przewrócił do góry nogami.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Smagliczka niezalogowany
28 listopada 2019r. o 12:54
jak zwylke wielkie małe otwarcie i znów klecha musi być! kible też poświęcił?? ciemnogród !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielona Mięta niezalogowany
28 listopada 2019r. o 13:07
A ja zastanawiam się, kto ma taką siłe przebicia, że załatwił wpięcie się do ruchu w tym miejscu. Na odcinku może 100 m mamy skrzyżowanie z Tysiąclecia, później Staroszkolna - Fabryczna, dalej nowa galeria, ul Hutnicza, no i Biedronka. Korki pewne, bezpieczeństwo ruchu kołowego, a zwłaszcza pieszego zagrożone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredowobiała Gęsiówka niezalogowany
28 listopada 2019r. o 13:21
Współczuję ludziom mieszkania w tych okolicach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Agrest niezalogowany
28 listopada 2019r. o 13:25
Ale mamy EMPIK w końcu!! I SMYKA!! I ja się z tego bardzo cieszę!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Pęcherznica niezalogowany
28 listopada 2019r. o 13:33
Byłem, widziałem i jak szybko przyszedłem, tak samo szybko stamtąd poszedłem . Nie czekałem nawet na wątpliwą przyjemność oglądania twarzy prominentów. Porażka. Parking zamknięty i Hutnicza przyblokowana przez zaparkowane samochody.
Cała ta atmosfera gloryfikująca ten park handlowy, to kolos na glinianych nogach.
Szkoda czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Firletka niezalogowany
28 listopada 2019r. o 13:42
~~Nadżółkła Pęcherznica napisał(a): Byłem, widziałem i jak szybko przyszedłem, tak samo szybko stamtąd poszedłem . Nie czekałem nawet na wątpliwą przyjemność oglądania twarzy prominentów. Porażka. Parking zamknięty i Hutnicza przyblokowana przez zaparkowane samochody.
Cała ta atmosfera gloryfikująca ten park handlowy, to kolos na glinianych nogach.
Szkoda czasu.



Jak szybko otworzyli tak szybko zamkną …. takie coś nie ma racji bytu w tej mieścinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.