Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 9:50
~;) napisał(a): Szczerze polecam p.Klaudie Czuj z ul. Wańkowicza . Osobiście panicznie się boje dentystów, ale od kiedy tam chodzę nie mam na co narzekać ;) przyjmuje i na kase i prywatnie ;p
można nr tel?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 10:27
dr.Pietrzaka na Gdańskiej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 10:47
a jakie małżenstwo przyjmuje na osiedlu kwiatowym ? i jakie opinie?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 11:06
Ośko, ona daremna on miły, uprzejmy koszmarnie drodzy ale ludziska i tak chodzą. Długa kolejka. Ja osobiście już nie pójdę, prawie mi zniszczył zęba. Chodziłam, płaciłam a on tylko "leczył"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2860
#iwoneczka322 nieaktywny
25 czerwca 2011r. o 11:10
w stomadencie jest bardzo drogo,omijajcie z daleka ;leczona szóstka kanałowo to koszt;1 wizyta 80 zł,druga wizyta 230 zł,trzecia wizyta 150 zł=460 zł 1 ząb ,zobaczymy ile wytrzyma ten ząb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
25 czerwca 2011r. o 14:45
Polecacie dr Fedyszyn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
25 czerwca 2011r. o 15:58
Odradzam z miejsca Provitę na Grunwaldzkiej. Niby pierwsza wizyta na NFZ, a potem leczenie prywatnie kosztowało mojego ojca 600 zł. Spartaczyli robotę, a ojciec męczył się z zębem dobry miesiąc.
Ja polecam dr Szczepańską na Leśnej. Trochę kasy tam zostawiłem, ale się opłaciło. Jednego zęba tam leczyłem w 1999r. i plomba trzyma się do tej pory. Nowoczesny sprzęt, RTG na miejscu - polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
25 czerwca 2011r. o 16:08
Parę lat temu chodziłam do Moniki Ośko na Kwiatowym. Wyleczyła mi wszystkie chore zęby i po dziś dzień nie mam problemów z zębami.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza