Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie chcą uczyć się religii?
~~Srebrnobiała Trzmielina niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 15:15
klucznick napisał(a):
~~Srebrnobiała Trzmielina napisał(a): Mam pytanko do wszystkich niewierzących, skoro jest Was aż tak wielu. W takim czasie jak teraz, w czasie Świąt Bożego Narodzenia, jak to wygląda u Was?? Gdy większość ludzi na świecie zasiada do Wigilijnej kolacji, dzieli się opłatkiem i przeżywa te święta uroczyście, jak to wygląda u Was?? Pizza, spacer z psem itd , itp ?? Dzień jak co dzień, tylko wolne od pracy w środku tygodnia???
tak i browary.dzien jak co dzien.mniejszość zasiada.Dopisane 24.12.2019r. o godz. 14:52:
~~Srebrnobiała Trzmielina napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Oliwkowozielony Driakiew napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Krasna Bergenia napisał(a): Dlaczego tak wielu ludzi nie wierzy w BOGA ,
manipuluje , okłamuje, aby zniechęcić innych wiary w Bo ga. A przecież nie ma nic wspanialszego w naszym życiu jak obecność Boga, którą widzą ci którzy są pokorni ,cisi i o otwartym sercu.
Krzykacze, marudy i chciwcy nigdy go nie ujrzą ,bo oni wierzą tylko w siebie, dlatego nie słuchajcie takich ludzi, bo oni mają wieczny problem i jeszcze chcą zatruwać tym innych. Życie jest takie krótkie , tak szybko przemija , dlatego warto wierzyć w lepszą wieczną przyszłość. To tak niewiele kosztuje. Krótkie chwile w życiu oddania się Bogu i.
, a póżniej nagroda na Całą wieczność. No chyba że ktoś woli dostać łopatą po tyłku na koniec i tyle. Myślę że tak
i człowiek robi zły interes, to się na pewno mu nie opłaci.
Cieszmy się że Bóg się Rodzi-Radość Wieczna. Pozdrawiam Wszystkich
powiedz to biednym chorym i kalekim bezdomnym głodnym chorym i bezpańskim zwierzetom że im bug pomoże jak im do tej pory nie pomógł to już im nie pomoże,każda wiara cz religia to tylko biznes kasssssssaaaaaaaa.
.

Nie myl Boga ze złotą rybką. Bóg przychodzi do nas przez
innego człowieka. Przemyśl sens tego zdania, a znajdziesz odpowiedź na całe zło na świecie. tam gdzie nie ma Boga dzieje się zło. A Bóg się nie narzuca jeśli ktoś go odrzuca.
.
nie p-i-e-r-d-o-l mi tu o złotej rybce.przez kogo przychodzi do mnie bug przez ksiedza co trzepie kapucyna.sens jest jeden chorzy głodni pokrzywdzeni pragną boga,a jego nie ma nie było i nie bedzie,głodne psy na łańcuchach w schroniskach też pragnął jego łaski ,a łaska nie nadchodzi i nie nadejdzie,przestań siać herezje,Gdzie jest obecność boga ??? w sierocińcu?w ubogich domach?w szpitalu dla nieuleczalnie chorych?w hospicjach?w schroniskach dla bezdomnych zwierzat?tam mam go
szukać?jak tak czytam te wasze herezje to mam nie odpartą ochote dać ci w pysk.
A wiesz czym jest spowodowane Twoje płytkie myślenie? GENETYKĄ i brakiem Boga w
twoim życiu. Bo gdy Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum zabierze.
a za co bug ma mnie ukarać?za to że wierze w siebie.za to że mam dobre serce?nie przejde obojetnie obok potrzebujacego?za to ma mnie ukarać?odnosze wrażenie że to tobie odebrali móżg.
Przyjacielu ja nikogo nie oceniam, widzę tylko co napisałeś. Czyją winą jest to że zwierzęta są w schronisku, ludzi bo je tam oddają, czyją winą jest to że rodziny się rozpadają, ludzi bo nie potrafią się dogadać. Przykładów można mnożyć. Każdy dostał wolną wolę i robi co uważa za słuszne. Spokojnego odpoczynku,bo dla Ciebie chyba nie Świat Bożego Narodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Trzmielina niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 15:47
~~Srebrnobiała Trzmielina napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Srebrnobiała Trzmielina napisał(a): Mam pytanko do wszystkich niewierzących, skoro jest Was aż tak wielu. W takim czasie jak teraz, w czasie Świąt Bożego Narodzenia, jak to wygląda u Was?? Gdy większość ludzi na świecie zasiada do Wigilijnej kolacji, dzieli się opłatkiem i przeżywa te święta uroczyście, jak to wygląda u Was?? Pizza, spacer z psem itd , itp ?? Dzień jak co dzień, tylko wolne od pracy w środku tygodnia???
tak i browary.dzien jak co dzien.mniejszość zasiada.Dopisane 24.12.2019r. o godz. 14:52:
~~Srebrnobiała Trzmielina napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Oliwkowozielony Driakiew napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Krasna
Bergenia napisał(a): Dlaczego tak wielu ludzi nie wierzy w BOGA ,
manipuluje , okłamuje, aby zniechęcić innych wiary w Bo ga. A przecież nie ma nic wspanialszego w naszym życiu jak obecność Boga, którą widzą ci którzy są pokorni ,cisi i o otwartym sercu.
Krzykacze, marudy i chciwcy nigdy go nie ujrzą ,bo oni wierzą tylko w siebie, dlatego nie słuchajcie takich ludzi, bo oni mają wieczny problem i jeszcze chcą zatruwać tym innych. Życie jest takie krótkie , tak szybko przemija , dlatego warto wierzyć w lepszą wieczną przyszłość. To tak niewiele kosztuje. Krótkie chwile w życiu oddania się Bogu i.
, a póżniej nagroda na Całą wieczność. No chyba że ktoś
woli dostać łopatą po tyłku na koniec i tyle. Myślę że tak
i człowiek robi zły interes, to się na pewno mu nie opłaci.
Cieszmy się że Bóg się Rodzi-Radość Wieczna. Pozdrawiam Wszystkich
powiedz to biednym chorym i kalekim bezdomnym głodnym chorym i bezpańskim zwierzetom że im bug pomoże jak im do tej pory nie pomógł to już im nie pomoże,każda wiara cz religia to tylko biznes kasssssssaaaaaaaa.
.

Nie myl Boga ze złotą rybką. Bóg przychodzi do nas przez
innego człowieka. Przemyśl sens tego zdania, a znajdziesz odpowiedź na całe zło na świecie. tam gdzie nie ma Boga
dzieje się zło. A Bóg się nie narzuca jeśli ktoś go odrzuca.
.
nie p-i-e-r-d-o-l mi tu o złotej rybce.przez kogo przychodzi do mnie bug przez ksiedza co trzepie kapucyna.sens jest jeden chorzy głodni pokrzywdzeni pragną boga,a jego nie ma nie było i nie bedzie,głodne psy na łańcuchach w schroniskach też pragnął jego łaski ,a łaska nie nadchodzi i nie nadejdzie,przestań siać herezje,Gdzie jest obecność boga ??? w sierocińcu?w ubogich domach?w szpitalu dla nieuleczalnie chorych?w hospicjach?w schroniskach dla bezdomnych zwierzat?tam mam go
szukać?jak tak czytam te wasze herezje to mam nie odpartą ochote dać ci w pysk.
A wiesz czym jest spowodowane
Twoje płytkie myślenie? GENETYKĄ i brakiem Boga w
twoim życiu. Bo gdy Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum zabierze.
a za co bug ma mnie ukarać?za to że wierze w siebie.za to że mam dobre serce?nie przejde obojetnie obok potrzebujacego?za to ma mnie ukarać?odnosze wrażenie że to tobie odebrali móżg.
Przyjacielu ja nikogo nie oceniam, widzę tylko co napisałeś. Czyją winą jest to że zwierzęta są w schronisku, ludzi bo je tam oddają, czyją winą jest to że rodziny się rozpadają, ludzi bo nie potrafią się dogadać. Przykładów można mnożyć. Każdy dostał wolną wolę i robi co uważa za słuszne. Spokojnego odpoczynku,bo dla Ciebie chyba nie Świat Bożego
Narodzenia.
. TEGO WŁAŚNIE UCZĄ NA LEKCJACH RELIGII.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Karagana niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 16:47
~~Smolisty Złotlin napisał(a): Kilka lat temu Palikociarze zasiali w ludziach ziarno myślenia i teraz zaczyna to działać. Młode pokolenie nie da się ściemniać .
Kościół jest nawet w lodówce , znaczy wszędzie.


Nie widziałem go w lodówce, ale tace zbiera.
To wszystko po to, żeby podporządkować sobie ciemny lud, i mieć jak najwięcej członków którzy dają datki .
Kościół to instytucja która dobrze wszystkich doi, tj. swoich członków i poszczególne państwa.
Podatek od wartości którymi nas" karmi".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Tibuchina niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 20:46
Jeśli wartość nadrzędna jest opodatkowana przestaje być nadrzędna. Staje się towarem.
Można ją kupić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Kocanki niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 22:08
W szkole zawodowej ,czy sredniej gdzie uczęszczałem ,to religia była taka zapchajdziura ,bo nic konkretnego tam nie było.

Nie mam nic do wiary ,ale godzina religii tygodniowo by wystarczyła, szczególnie,ze nierzadko religii jest wiecej niz przedmiotów typu chemia,historia,czy fizyka.

Ale w czasach gdy dla wielu ksiądz to nadczłowiek i to co powie jest świete, to długo sie to nie zmieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Żurawka niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 22:33
Są "głąby" , które nie chcą uczyć się niczego. Języka Polskiego. Matematyki, Historii, fizyki. A później płaczą, że w życiu ciężko i trzeba rowy kopać. MOJA ZASADA ! - nie biorę przykładu z nieuka. podążam własna drogą !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Żurawka niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 22:35
Są "głąby" , które nie chcą uczyć się niczego. Języka Polskiego, matematyki, historii, fizyki. Później płaczą, że w życiu ciężko i trzeba rowy kopać. MOJA ZASADA ! - nie biorę przykładu z nieuka. Podążam własna drogą !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Żurawka niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 22:35
Są "głąby" , które nie chcą uczyć się niczego. Języka Polskiego, matematyki, historii, fizyki. Później płaczą, że w życiu ciężko i trzeba rowy kopać. MOJA ZASADA ! - nie biorę przykładu z nieuka. Podążam własna drogą !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza