Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Orszak Trzech Króli w poniedziałek
~Zielonoszara Mahonia niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 12:31
Juz mamy tylu... króli...ze wystarczy...hmmmm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Eukomis niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 12:49
Czwarty król Polski intronizowany z królową w świeckiej Rzeczypospolitej.
Kogo obchodzą jakieś dziwne obrządki ? Młodzież na religie nie chce chodzić a tu takie celebry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawożółty Kuklik niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 12:53
Pokażcie w Biblii gdzie jest mowa o 3 królach?! Chociażby nawet 3 uczonych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Metasekwoja niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 14:20
https://wiadomosci.wp.pl/kolumna-pedzi-srodkiem-trasy-i-spycha-inne-auta-nagranie-trafilo-do-sieci-6455894062503553a

orszak pisowskiego WuC-a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Leszczyna niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 14:26
~Zielonkawożółty Kuklik napisał(a): Pokażcie w Biblii gdzie jest mowa o 3 królach?! Chociażby nawet 3 uczonych?


oj tam ...czepiasz się ''szczegółów''...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolisty Platan niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 17:38
I znowu pół Bolesławca zakorkowane, bo przebierańcy chodzą. Jestem wierząca, ale bez przesady...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrny Bluszczyk niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 17:59
~Zielonkawożółty Kuklik napisał(a): Pokażcie w Biblii gdzie jest mowa o 3 królach?! Chociażby nawet 3 uczonych?

Ja znam gościa co naliczył 6 króli ja miałem samicę królika która okociła 9 małych króli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Malwa niezalogowany
2 stycznia 2020r. o 19:44
Wierząca,ale nie praktykująca,chyba lepiej wziąć udział w takim pochodzie na TRZECH KRÓLI ,A NIE MYŚLEĆ O ZAKORKOWANYCH ULICACH,proszę jechać na autostradę ,tam nie ma pochodu .korki są nie ważne, czy ktoś wierzy czy nie,a ja jestem wierząca i uważam ,że dla młodego pokolenia zdrowsze to jest niż siedzenie przed telewizorem lub ze smartfonem.To było do pani wierzącej ,której przeszkadza pochód,dla zdrowia niech się przejdzie piechotą .to się dotleni mózg i nie będzie pisać o korkach na mieście..szara myszka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza