Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kornel Filipowicz nowym dyrektorem BOK-MCC!
~~Marengo Dziewięćsił niezalogowany
14 stycznia 2020r. o 12:38
Ależ my bolesławianie mamy niebywałe szczęście. Ledwie pojawi się jakaś synekura i już pod ręką mamy wybitnego specjalistę z danej dziedziny. Nawet nie trzeba żadnych konkursów ogłaszać. Aż dziw bierze, że trzeba ogłaszać nabór na dane stanowisko- jakaś niedorzeczność, skoro mamy tylu wspaniałych, utalentowanych i znających się na wszystkim specjalistów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienny Żółwik niezalogowany
14 stycznia 2020r. o 12:51
Wszystko we własnym sosie. Ręce opadają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Przetacznik niezalogowany
14 stycznia 2020r. o 12:52
Kolejna niezależna, nowa, apolityczna młoda twarz! Gratulujemy carewiczu Romanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
14 stycznia 2020r. o 13:11
~Płomienny Żółwik napisał(a): Wszystko we własnym sosie. Ręce opadają.

Tak, bo powszechnie wiadomo ze najlepiej zarządzają instytucjami ci, którzy nikogo w mieście nie znają. Nie czują ducha miasta, nie znają jego historii, mieszkańców. Taki obcy to dopiero by u nas porządził że ho hoooo. A gdyby jeszcze był spod znaku tęczy to już klękajcie narody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Czosnek niezalogowany
14 stycznia 2020r. o 14:14
Mój mąż jest Dyrektooorreemmmmm ....!

pamiętacie poszukiwany poszukiwana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Ziarnopłon niezalogowany
14 stycznia 2020r. o 14:15
Pan Filipowicz, jako polonista z wykształcenia jest osobą oczytaną, więc z kulturą jest mu po drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
14 stycznia 2020r. o 14:22
~~Zielonoszary Czosnek napisał(a): Mój mąż jest Dyrektooorreemmmmm ....!

pamiętacie poszukiwany poszukiwana?

A ja się zastanawiam, co tu tak czosnkiem wali?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Miskant niezalogowany
14 stycznia 2020r. o 15:26
kto mi odpowie kim wcześniej był obecny już dyrektor? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza