Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chciał zabić prezydenta Bolesławca
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 stycznia 2020r. o 16:04
~~Stalowy Niecierpek napisał(a): Pancerny Mercedes za 10 mln i 4 bysiorów ochroniarzy z bronią.
No przecież to bogate miasto :)


:D :D :D Szkoda , że Pan Dwuimienny Kenediego zapomniał . Nie ma to qurwa jak etos :D
Jak myślisz Fobiczny z tym zamachem na Dwuimiennego to prawda , czy ściema ? . Co Ty myślisz Lucjanie i Ty Przemo ?

Z Kenedim było tak , otóż postanowił produkować narodową walutę , pozbawioną żydowskich wpływów z FED . Niech mi kto wytłumaczy jaki dureń i za co miałby mordować Dwuimiennego ?

Kiedy proponowałem Panu Dwuimiennemu produkcję lokalnego pieniądza , to olał nas Obywateli , kurczowo trzymając się posady ... i ma tak do dzisiaj , ale żeby zamach na siebie organizować , to nawet ja bym qurwa na to nie wpadł ... :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistorudy Bambus niezalogowany
15 stycznia 2020r. o 16:13
widac , ze to byla ustawka grubymi nicmi szyta, albo koles po prostu chcial trafic za kraty zima na darmowa zupke. Jak ktos mialby na prawde taki zamiar, to przy dzisiejszej ochronie oplakiwali byscie teraz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwony Zimowit niezalogowany
15 stycznia 2020r. o 16:38
Zamknąć typa , nie czekać aż ziści swoje groźby ,Terrorysta zapierdziały .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 stycznia 2020r. o 16:52
...nie wpadłbym na to ... ja zdeklarowany zwolennik spiskowych teorii , stary alkoholik i trześwy entuzjasta rozwoju duchowego ... pytam Pana , panie Dwuimienny .... po co Panu ten cyrk ?

Ośmieli się Pan dyskutować z Głupią Panną na łamach gościnnego Bolca ? Czy jak zwykle morda w kubeł ? :D .... i slogany :D

Panie Prezydencie , cieszy mnie niezmiernie , że nie dał się Pan zabić . Z racji tej chyba pójdę po piwo :D Mam zaproszenie do Lucjana na kielicha , ale czekam Jego opinii o Panu ...
czytałem Stary Testament i czekam ... żeby Perły powybierać ... wolę z mentalnej świadomości zamiast z gównianej rzeczywistości .. i może mnie Pan , jak Głupia Papuga po niezawisłych sądach ciągać :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
15 stycznia 2020r. o 18:22
Pannazdzieckiem napisał(a): ... .. i może mnie Pan , jak Głupia Papuga po niezawisłych sądach ciągać :D


Ooo... to może jakieś szczegóły. Kto to papuga i o co była sprawa, bo jakiś przeprosin na łamach nie widziałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Miskant niezalogowany
15 stycznia 2020r. o 18:32
niesamowite....
''ręka podniesiona na władzę będzie odrąbana'' :]

a jakim to narzędziem chciał się posłużyć ten ''zamachowiec''?
pytam bo o tym ani słowa ....

nie prościej i bez ryzyka nie mógł sobie zrobić laleczki ''woodoo''

szpilka i ciach w nerę ...szpilka i ciach w drugą ...

a może on chciał tylko ''obić czachę ''...hahahahaha

jaki grajdołek taki ''zamach'':]
a może to jeden z tych ''po pierwsze mieszkańców'' z lekka zniecierpliwiony że na hasełkach się skończyło tylko garnków i ławek przybywa ...

a może to jeden z tych co ma przewidziany zabieg na 2034 rok bo szpital ledwo zipie a kasa na muzeum jest ...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Rozpław niezalogowany
15 stycznia 2020r. o 19:53
Ciekawe jakiej sprawy urzędowej Pan Prezydent nie załatwił lub nie mógł załatwić Panu, który wtargnął do urzędu ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bury Grzybień niezalogowany
15 stycznia 2020r. o 19:56
Weź Ty się lepiej chłopie do roboty, a nie szlochy po mediach. Podatki żeś dowalił rękami swoich ludzi to główkuj
Kup sobie gaz i nie zwracaj ludziom głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza