Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Motocyklista zabrany helikopterem
~Płowy Hiacynt niezalogowany
2 lutego 2020r. o 14:31
W nocy motocyklem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowy Kokornak niezalogowany
3 lutego 2020r. o 9:33
Chłopak walczy o życie w szpitalu jest w stanie Krytycznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroniebieska Miodunka niezalogowany
3 lutego 2020r. o 12:37
Czy ktoś wie może Co to za chłopak, ile ma lat jakiekolwiek informacje na jego temat. Proszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowy Kokornak niezalogowany
3 lutego 2020r. o 12:40
Tomek 22 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Szarłat niezalogowany
3 lutego 2020r. o 13:04
Tak walczy o życie a wcześniej walczył z nieważkością po kilku piwach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Szarłat niezalogowany
3 lutego 2020r. o 13:04
Tak walczy o życie a wcześniej walczył z nieważkością po kilku piwach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynobrowy Kokornak niezalogowany
3 lutego 2020r. o 14:55
Tak kobieta lekkich obyczajow walczy a ty hiena jesteś ze tak piszesz. Nie wiesz w jakim stanie jest to sie nie wypowiadaj!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szkarłatnoczerwona Sosna niezalogowany
3 lutego 2020r. o 18:45
Dajcie spokój mojemu kuzynowi chłopak leży w szpitalu jest poturbowany nie życzę wam tego co on przechodzi bo ja wiem też miałem wypadek ale się wykaraskałem to nie dawajcie takie durne kometarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza