Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nieobecność na mszy to nie grzech
~Kalinowykardynalski Jaśminowiec 12 marca 2020r. o 14:52
O kasiorkę się trzesą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Limnantes 12 marca 2020r. o 15:25
~Kalinowykardynalski Jaśminowiec napisał(a): O kasiorkę się trzesą.

Człowiecze, potrafisz czytać ze zrozumieniem? Do kościoła idzie kto chce i czuje się na siłach, ani słowa o przelewach i skarbonkach, wyłącznie szacunek dla zdrowia i życia, prewencja...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Pięciornik 12 marca 2020r. o 16:02
kasa i tak przyjdzie do....skarbonki...ze {nie daj Boze}-zgonów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielona Szydlica 12 marca 2020r. o 16:22
b. przypominamy, że przepisy liturgiczne Kościoła przewidują przyjmowanie Komunii Świętej na rękę, do czego teraz zachęcamy,
A jednak wolno,a ja chciałem to mnie nawyzywał!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Skalnica 12 marca 2020r. o 19:51
Ksiądz może i wymyje ręce przed czy po wejściu do kościoła ,otworzy drzwi z klamki tak jak inni wchodzący na tę rękę dostaniom komunię ,Ale ksiądz ma czytanie czy te księgi też odkazi a jeśli sam będzie chory nie wiedząc jeszcze o tym to Ci wszyscy wierni mają przekazany koronowirusik Tylko biec po sakrament byle nie zmienił się w ostatnią przysługę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Kuningamia 12 marca 2020r. o 20:21
" Medyczne konsekwencje stosunków homoseksualnych :Śmierć i choroby towarzyszą przypadkowym i niehigienicznym kontaktom seksualnym. 70% do 78%6, homoseksualistów przyznało, że chorowało na choroby przenoszone drogą płciową. Liczba osób mających pasożyty jelitowe (robaki, przywry, ameba) wahała się od 25% do 39%. " delikatna budowa odbytu oraz immunosupresywny wpływ spermy sprawiają, że stosunek analno-genitalny jest najwydajniejszym sposobem zarażania AIDS oraz innymi infekcjami. Lista chorób, z które z niezwykle podwyższoną częstotliwością występuje wśród męskich praktykujących homoseksualistów jako rezultat stosunków doodbytnicznych jest alarmująca:

rak odbytu
chlamydia trachomatis ( ziarnica weneryczna pachwin)
cryptosporidium ( kryptosporidia)
giardia lamblia ( lamblioza)
opryszczka pospolita (Herpes simplex)
HIV
wirus brodawczaka ludzkiego (HPV)
isospora belli (drobnoustrojowe zakażenie przewodu pokarmowego)
microsporidia ( zakażenie grzybicze)
rzeżączka
wirusowe zapalenie wątroby typu B & C
syfilis (6)
Konsekwencje praktyk homoseksualnych znacząco zmieniły sposób dostarczania usług medycznych dla ogółu populacji. Zwiększona liczba przypadków pojawiania się czynników chorobotwórczych chorób wenerycznych w nieoczekiwanych miejscach zwykłe zapalenie krtani przestaje być czymś prostym do leczenia. Lekarze muszą aktualnie zadawać dodatkowe pytania testujące, by uniknąć ryzyka nietrafnej diagnozy. Zestaw pytań dotyczących np. zapalenia krtani muszą obejmować w tej chwili pytania o praktyki seksu oralnego i analnego. Problem hemoroidów wyszedł z zakresu problemów chirurgicznych. Musimy w tej chwili wypytywać pacjenta o jego praktyki seksualne, gdyż rak odbytu, rzeżączka odbytu i chlamydioza mogą kryć się pod zjawiskiem wyglądającym z pozoru na "zwykłe hemoroidy" (33). Co więcej, dane wykazują, że np. w 75% przypadków rzeżączka odbytu i krtani przebiegają bezobjawowo. (34)

Wpływ konsekwencji zdrowotnych seksu gejowskiego nie ogranicza się do samych homoseksualistów. Koszty leczenie AIDS są siedmiokrotnie wyższe niż leczenia raka.
To tylko nie które cytaty środowisk medycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bananowy Wrzos 13 marca 2020r. o 11:20
Jak nie pójście do kościoła na Mszę może mi nie zagrozić zarażeniem,skoro siedzę w pracy z ponad 100osobami przez osiem godzin, to chyba bardziej mi szkodzi, i jakoś zakładu pracy nikt nie zamyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor 13 marca 2020r. o 12:04
zły tytuł...
powinno być "Obecność na mszy to grzech"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.