Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
E-usługa zamiast wizyty
~Płowobrązowy Ligustr 13 marca 2020r. o 9:43
brawo, a zus?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Smagliczka 13 marca 2020r. o 11:06
Jest też IDIOTYCZNA decyzja o zamknięciu drzwi przed petentami STAROSTWA POWIATOWEGO. To niby jak odebrać stały dowód rejestracyjny ? To niby urząd ZMUSZA WSZYSTKICH do wysyłki dokumentów pocztą ? A kto zwróci kasę za list polecony i kopertę... i paliwo na pocztę ? Starosta ? Lepiej by było zainwestować 100 zł w termometr i mierzyć petentom przy wejściu temperaturę. Chore miasto i dziwny starosta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja 13 marca 2020r. o 12:31
Zarazisz pracownika, obejmą kwarantanną cały urząd (bo on też się tam kontaktuje z innymi pracownikami) a wtedy po dokumenty to raczej do wojewody będziesz jeździł, bo inny urząd ci nie wyda dokumentów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Smagliczka 13 marca 2020r. o 13:52
Nie ulegajmy panice. Skoro urząd pracuje, to działa DLA PETENTÓW. Skoro rząd nie zamyka urzędów, TO MUSZĄ DZIAŁAĆ i nie obarczać petentów kosztami. Termometr potrafi obsługiwać każdy, a eliminować należy też kaszlących, kichających i smarkających. Ale NIE WSZYSTKICH !!! Starosto, opanuj się odrobinę !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Smagliczka 13 marca 2020r. o 13:59
Starosta doprowadza świadomie do niekorzystnego rozporządzania mieniem petentów bez podstawy prawnej. Zrzuca też ryzyko zakażenia na petentów stojących w kolejkach na poczcie przy wysyłce listów poleconych -> naraża zdrowie i życie petentów urzędu. Wszystko ŚWIADOMIE !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Ułudka 13 marca 2020r. o 22:32
Nie pierdziel o poczcie, skoro wypisujesz takie bzdety to znaczy, że umiesz (niestety) korzystać z internetu i złożyć wniosek mailem. Nie musisz stać na poczcie. Zatem nie musisz truć d...py w urzędzie jak tu na forum tylko napisz maila i po kłopocie. Dobrze że zamykają. Patrząc jak niektórzy chyba dla rozrywki mędzą i snują swoje światopoglądowe wywody kasjerkom w biedrze, w aptekach, w poczekalniach przychodni a nawet urzędach, to może to i dobrze, że chwilowo to ograniczono. Chcesz mieś scenariusz jak z Włoch?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Złocień 13 marca 2020r. o 23:08
~~Czerwonawa Smagliczka napisał(a): Jest też IDIOTYCZNA decyzja o zamknięciu drzwi przed petentami STAROSTWA POWIATOWEGO. To niby jak odebrać stały dowód rejestracyjny ? To niby urząd ZMUSZA WSZYSTKICH do wysyłki dokumentów pocztą ? A kto zwróci kasę za list polecony i kopertę... i paliwo na pocztę ? Starosta ? Lepiej by było zainwestować 100 zł w termometr i mierzyć petentom przy wejściu temperaturę. Chore miasto i dziwny starosta.


To bardziej Ci szkoda pieniędzy na znaczek niż ludzkiego życia ?
Własnie przez takich bezmyślnych osobników cierpią inni .
Wstyd !! Ciekawe czy tak bezmyślnie będziesz patrzył jak tracisz najbliższych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Przylaszczka 14 marca 2020r. o 17:22
A czy uważasz (lub ktokolwiek), że stojąc w długiej kolejce do wysłania listu na poczcie, wraz z odbierającymi listy, wysyłającymi paczki i listy oraz dokonującymi opłaty jestem bezpieczniejszy ? Głupi jesteś i tyle. Starosta też głupio myśli, skoro robi takie rzeczy, zamiast zrobić np. obsługę w maseczkach, nie obsługiwaniu kaszlących, kichających, smarkających i z temperaturą. W razie nieobecności w domu też musiałbym iść na pocztę, to co jest bezpieczniejsze ? Oj głupiś ty, bardzo głupi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.