Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Coraz więcej zachorowań na Dolnym Śląsku
~Pozłocisty Kuklik niezalogowany
16 marca 2020r. o 21:47
Nie przesadzajcie, w poniedziałek 31a nie 52
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pozłocisty Kuklik niezalogowany
16 marca 2020r. o 22:00
Jednak ja się pomyliłem a szkoda. Sorry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Szarotka niezalogowany
17 marca 2020r. o 1:52
A Pan Prezydent w trasie. Jak tak nieodpowiedzialny facet może być Prezydentem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Szczypiorek niezalogowany
17 marca 2020r. o 6:42
~~Cynamonowa Szarotka napisał(a): A Pan Prezydent w trasie. Jak tak nieodpowiedzialny facet może być Prezydentem?
A po co ktoś tak głupi zabiera głos?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowy Ziarnopłon niezalogowany
17 marca 2020r. o 7:34
~~Makowy Szczypiorek napisał(a):
~~Cynamonowa Szarotka napisał(a): A Pan Prezydent w trasie. Jak tak nieodpowiedzialny facet może być Prezydentem?
A po co ktoś tak głupi zabiera głos?


jedzie z kampania by korona z głowy mu nie spadła hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Zawciąg niezalogowany
17 marca 2020r. o 12:33
jak ma byc dobrze jak sklepy budowlane pracuja normalnie ludzie sobie wchodzą na głowe pracownicy sie boją. wszędzie obostrzenia a markety są ponad prawem i wbrew zdrowemu rozsądkowi. ludzie przyjechali z zagranicy bez kwarantanny i pierwsze co rpbią to zakupy no bo w domu nic nie ma wiec obierają azymut na markety bo co robic .a najlepiej robic remont . a czy ktos mysli o tych pracownikach sklepu. kierownictwo ma w d... siedzi z dala w biurach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Niezapominajka niezalogowany
17 marca 2020r. o 16:24
~~Niebieskoszary Zawciąg napisał(a): jak ma byc dobrze jak sklepy budowlane pracuja normalnie ludzie sobie wchodzą na głowe pracownicy sie boją. wszędzie obostrzenia a markety są ponad prawem i wbrew zdrowemu rozsądkowi. ludzie przyjechali z zagranicy bez kwarantanny i pierwsze co rpbią to zakupy no bo w domu nic nie ma wiec obierają azymut na markety bo co robic .a najlepiej robic remont . a czy ktos mysli o tych pracownikach sklepu. kierownictwo ma w d... siedzi z dala w biurach


PEDEK na huy tam robisz ,przenieś się głąbie do spożywczaka .jak nie będę miał gdzie kupić materiałów to i moja forma padnie ,nikt mi nie pomoże .
Ale pedzio boi się ,jak dostanie wolne to pogoni do Kauflanda albo Biedronki .
Oni tam muszą , wieśniak z okolicy na najniższym nie musi .
Do gnoju prymitywie ,precz z miasta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Rozpław niezalogowany
17 marca 2020r. o 17:27
Mam takie pytanie , co to jest KWARANTANNA ? Moja znajoma zadzwoniła do Sanepidu i spytała co ma robić, bo przyjeżdża jej mąż z Niemiec ,i usłyszała taką odpowiedź kwarantannę ma tylko mąż musi spać osobno przecież to jakiś kabaret mąż zaraża żonę i dzieci oni wychodzą z domu i zarażają napotkane osoby i to ma być kwarantanna ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza