Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wniosek radnych o wsparcie przedsiębiorców
~~Ciemnoszary Przypołudnik niezalogowany
18 marca 2020r. o 18:43
~Morelowy Kroplik napisał(a): Z diet radni zrezygnują dla przykładu, by budżet odciążyć? :)

No co ty? Oni tylko pianę biją, bo nic innego nie umieją robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawozielona Lawenda niezalogowany
18 marca 2020r. o 18:45
Jak radni z diet to Prezydent z wynagrodzenia niech rezygnuje.
Sam pomysł uważam za w porządku. Czekamy na odpowiedź Prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Margerytka niezalogowany
18 marca 2020r. o 18:47
~~Izabelowy Szarłat napisał(a): Co mi to da? W tym miesiącu nie zapłacę np. ZUS, w przyszłym też nie, a w kolejnym będę musiała zapłacić x3. Dziękuję, wolę nie narobić sobie takich zaległości.

Ja ich pie.... zawieszam działalność i staję w kolejce po Kuroniuwkę ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
18 marca 2020r. o 18:52
nierealny wniosek umotywowany jeszcze gloopiej. w okresie pandemii, wydatki urzedow sa wieksze i urzedy nie moga zajmowac sie prezentami dla malej grupki przedsiebiorcow. z drugiej strony czym by sie rozrzucal romciu betoniarz.
podobne wnioski maja zrodla u wykletych, patriotow, konfederacji i pozostalych porypancow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Zawilec niezalogowany
18 marca 2020r. o 20:00
Jestem przedsiabiorcą , mam dwoch pracowników. Kazda pomoc sie przyda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krasne Parzydło niezalogowany
18 marca 2020r. o 20:00
Super pomysł. Mam jednoosobową działalność. Moje przychody spadły praktycznie do zera. Ruchu nie ma. Każda taka inicjatywa pomoże. Inaczej będę musiał zamknąć i na kuroniowke. Czyli i tak Państwo będzie musiało do mnie dopłacić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Pęcherznica niezalogowany
18 marca 2020r. o 20:08
Proponuję pomóc bolesławieckim restauracjom. Niech miasto/MOPS zamówi obiady na dowóz dla potrzebujących, którzy w tym czasie powinni zostać w domu. Są wśród nas osoby niepełnosprawne, które ze względu na poważne tzw. "choroby współistniejące" powinny zostać w domu. Zamiast "dawania w kieszeń" wsparcia bez kiwnięcia palcem, dajmy wędkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Zawilec niezalogowany
18 marca 2020r. o 20:11
~~Szara Pęcherznica napisał(a): Proponuję pomóc bolesławieckim restauracjom. Niech miasto/MOPS zamówi obiady na dowóz dla potrzebujących, którzy w tym czasie powinni zostać w domu. Są wśród nas osoby niepełnosprawne, które ze względu na poważne tzw. "choroby współistniejące" powinny zostać w domu. Zamiast "dawania w kieszeń" wsparcia bez kiwnięcia palcem, dajmy wędkę.


A co z resztą handlu? przedsiębiorcy to nie tylko gastronomia. A zwolnienia z podatku zachowają miejsca pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.