Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dyrektor K Barczyk

22258
#Horus nieaktywny
8 marca 2021r. o 21:54
a klnij ...

tylko wstaw tu i tam kropeczki ,przecinki i wtedy przejdzie ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Orzech niezalogowany
8 marca 2021r. o 21:55
Horus. Ja nie chcę Ciebie do niczego przekonywać. Ale pisząc o Centrum Miedziowym wiedz, że kiedy jeszcze na świecie Pana Barczyka nie było to do Lubina już przyjeżdżał prof. Religa a tacy kardiolodzy jak dr. Jastrzębski , czy nie pracujący już dr. Dałkowski kształcili się w Zabrzu. Kadrę trzeba sobie wykształcić i o nią zadbać. A jak było u nas? To ci trochę historii przedstawię. Najpierw był wspaniały dr,Mucha . Człowiek do rany przyłóż. Ale pozostałym konowałom to było nie w smak. Zrobili z niego kolaboranta w czasie wojny i chłopina musiał uciekać bo nie miał życia. I potem nastała kadra zlituj się panie. Na wewnętrznym pani R, później pan B. Chirurg C. więcej pijany jak trzeźwy, chirurg F. tak samo tyle tylko że miał rękę i fachowcem był. Robili wszystko by nikt z młodych tu nie zrobił specjalizacji bo i zresztą przy kim? Rudera popadała w ruinę a a tu się budowało przychodnie rozsiane po mieście, które puste stały. Jak któregoś dnia kadrowa stanęła w oknie i wynotowała na którą godzinę wielcy lekarze przychodzą , to skończyła na Tysiąclecia. Robiono wszystko by nie sprowadzić fachowców bo szuflady po południu byłyby puste. Nikt z lekarzy nie miał specjalizacji kardiologa, pulmunologa, nefrologa itd. Do oddz. laryngologicznego na Karola Miarki posiłki woził gościu w beretce wózkiem akumulatorowym w termosach. Rano zresztą tym wózkiem robił kurs na Ślusarską. Od czasów powoiennych włodarze tego miasta nie dbali o ten szpital. Myślę, że wszyscy pamiętają jak do niedawna wyglądał zakaźny. I teraz na to wszystko przychodzi młody chłopak i chce coś zrobić . Wszystkiego od razu nie da rady ale widać że się stara. Miejmy tylko nadzieję , że po skończeniu tych remontów tak tu wyśmiewanych zacznie ściągać nareszcie kadrę fachowców. Ale bez pomocy włodarzy a im osobiście nie wierzę, tego nie zrobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Świerk niezalogowany
8 marca 2021r. o 21:57
~~Łososiowa Gailadia napisał(a):
~~Krwistoczerwona Karagana napisał(a):
~~Złotobrązowy Orzech napisał(a):
Horus napisał(a): wszystko ok .
tylko napisz dlaczego do kardiologa na specjalistyczne badania musiałem jechać do Centrum Miedziowego?

tu w tym grajdole nawet prywatnie tego nie ogarniesz ...

więc uzupełnianie tynków czy malowanie sal uważasz za ''dobrą robotę''?

no to gratuluję i po kolejne gratulacje jutro idź do tego dyrektora i pokaż mu swój wazeliniarski wpis...;D
Wszystko ok. Tylko widziałeś jak wygląda to Centrum Miedziowe? Jaki sprzęt i warunki pracy lekarzy? Kto u nas do tej pory dbał o szpital? Który szanujący się lekarz przyjdzie do zatęchłej rudery? Od czegoś trzeba zacząć. I chłopak to robi . Czy tu będzie w przyszłości czy nie ale to co zrobi zostanie dla mieszkańców. Tyle zebrał krytyki o szpital modułowy. Kiedyś pandemia się skończy i budynek zostanie wykorzystany na hospicjum dla starszych. Lubań, Lwówek, Złotoryja, Legnica, Szprotawa, Zgorzelec, Jawor , Jelenia Góra wszystkie te miasta mają nowe szpitale. Tylko w tym naszym dziadostwie nikt do tej pory nie zadbał o mieszkańców. Więc oczywiście wymagajmy, ale nie krytykujmy tego co jest dobre.
"Kiedyś pandemia się skończy...." Otóż,póki dyrektorują tacy ludzie którzy napędzają tą psudo epidemię,to ona nigdy się nie skończy.To dla nich żyła złota.
Za pieniadze na Covid-teraz wojewoda chce za tą kase na "inwestycje" -nastepnych 60 miejsc dla cowidowych pacjentow.Faktycznie takiego rozwoju nie widziałeś przez 30 lat.Szpital cowidowy po cichu powstaje ;)
zaklełabym jak Ty!!!!


Taka prawda wywiadami mazana ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Bieluń niezalogowany
8 marca 2021r. o 22:18
"Za pieniadze na Covid-teraz wojewoda chce za tą kase na "inwestycje" -nastepnych 60 miejsc dla cowidowych pacjentow.Faktycznie takiego rozwoju nie widziałeś przez 30 lat.Szpital cowidowy po cichu powstaje ;)""

Zobowiazania wobec wojewoddy trzeba spłacać;) PIS rzadzi w powiecie Bolesławieckim!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
8 marca 2021r. o 22:35
~~Złotobrązowy Orzech napisał(a): Horus. Ja nie chcę Ciebie do niczego przekonywa,, ,,,. Ale bez pomocy włodarzy a im osobiście nie wierzę, tego nie zrobi.

Co ty pier...lisz?
Szpital praktycznie dla mieszkańców nie istnieje, a dodatkowo mamy covidowców sprowadzanych z całego dolnego śląska. I ty to uważasz za sukces?
Nawet jak plandemia wygaśnie to dla Bolesławca wygrzebią jakiegoś kowidowca z Suwałk.
Czy to straszydło Forum Romanum to ma być sukces. Blok operacyjny pod chmurką.
Gdzie ten rezonans dla mieszkańców?, gdzie te respiratory?
Gdzie odszkodowania dla personelu za zakażenia coronką?
Kto dostaje dopłaty (100%) za pracę z koronką? Kto faktycznie pracuje z koronką?
Dlaczego wywalił fachowców? I jeszcze 1000 pytań a każde śmierdzące na odległość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 marca 2021r. o 22:58
~~Złotobrązowy Orzech napisał(a): Horus. Ja nie chcę Ciebie do niczego przekonywać.

Ale bez pomocy włodarzy a im osobiście nie wierzę, tego nie zrobi.



ależ nie musisz mnie do czegokolwiek przekonywać...

ja na szczęście ostatni kontakt jaki miałem z tym szpitalem to blisko czterdzieści lat wstecz...
tak ..wylądowałem na stole operacyjnym bo wcześniej ''leczyło '' mnie przez chyba ze trzy lata stado konowałów...tak mnie ''leczyli '' że skończyłem pod skalpelem doktora Ośki i doktora Szczepańskiego ...

dlaczego tych nazwisk nie wymieniasz?
to oni tak mnie pozszywali że dzisiaj nie mam najmniejszej nawet blizny a byłem rozchlastany niczym karp wigiliny...;D
co się dzieje dzisiaj?...popytaj kobiety po cesarkach ...;)

dlaczego dzisiaj -nie dzisiaj - od lat chorzy leczą się po okolicznych szpitalach a kobiety marzą o porodzie w np . Lubaniu ...(przynajmniej tak słyszałem )
sporo napisałeś o historii tego szpitala i kadry ale liczy się to co jest dzisiaj i teraz ...

a nie widzę tu nic naprawdę pozytywnego ...
dlaczego tu na forum pisano w jakimś temacie że to ''umieralnia''?
nie zastanawiało cię dlaczego?

jak widzisz zostawiłem z twojego wpisu tylko dwa zdania ...a najistotniejsze jest ostatnie...

o jakiej pomocy tu piszesz?
jaką to pomoc od nich dostał ten szpital ?

chyba że nazywasz ''pomocą to '' kiedy pojawili się w kaskach podczas burzenia pewnego budynku i kilka razy uderzyli młoteczkiem w ściany ...

co oczywiście uwieczniono w przekazach podległej ich tiwi ...;)


Dopisane 08.03.2021r. o godz. 22:40:

zauważyłeś że ''krzewuszka'' też wybrał dwa zdania z twojego wpisu ? ;)


Dopisane 08.03.2021r. o godz. 22:58:

a pieprzyć to ...
poczytam sobie oko.press :)

jutro też jest dzień...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Nachyłek niezalogowany
9 marca 2021r. o 6:11
horus i jego stan umysłu jak wyżej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Rozchodnik niezalogowany
9 marca 2021r. o 7:23
Horus. Czyli obaj się zgadzamy z tym, że szpital był umieralnią i już gorzej być nie mogło. Dlaczego więc wówczas nie bylo takiego hejtu na ówczesnego nic nie robiącego dyrektora? Dlaczego nie krytykowano ówczesnych włodarzy miasta? Wygląda na to że ten kto nic nie robi to jest lepszy bo się nikomu nie narazi. Będę się upierał nadal przy swoim. Barczyk robi dobrą robotę, może jest trochę za bardzo medialny. Ale ja osobiście życzę mu powodzenia w tym co robi bo to zostanie dla nas mieszkańców. A co do szpitala covidowego? To jest tak jak ze śmieciami. Wszyscy je produkujemy ale wysypiska koło siebie nikt nie chce. To znaczy że co? Chorych gdzie leczyć? Czy w ogóle nie leczyć. ? Nędznym jesteśmy społeczeństwem i to mnie najbardziej przygnębia. Dobrego dnia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo