Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital Wojewódzki także zakaźnym
~~Czerwonozłota Żurawka 1 kwietnia 2020r. o 23:53
jakoś tak zakwitło szybko na tym szpitalu :P fotki macie sprzed 10 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Gynostemma 2 kwietnia 2020r. o 3:57
Pani Janino dobry ruch mysle ze za przykładem w/w placówki zdrowia pójdą inni n.p mamy rezerwy w hotelach,motelach,prywatnych pensjonatach,nawet w kościołach i bazylice.Miejcie miłosierdzie dla bliźniego.Pozdr.miłą p..Dyrektor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Gynostemma 2 kwietnia 2020r. o 4:01
~~Bladoróżowa Sanwitalia napisał(a): A jak pani dyrektor zapewnia bezpieczeństwo pracownikom?
-nie narzekaj pani Dyrektor bardzo dba o wasz szpital
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marchewkowy Żółwik 2 kwietnia 2020r. o 8:22
Dba. Ale nie o pracowników. Oni się nie liczą. Ich zdrowie ani zdrowie ich rodzin nie jest ważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Wrotycz 2 kwietnia 2020r. o 10:07
Nagroda Nobla z medycyny dla wojewody i prezydenta miasta za pomysł zorganizowania oddziału zakaźnego w szpitalu dla osób psychicznie chorych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Miodunka 2 kwietnia 2020r. o 16:27
Ten kto zadecydował, o tym, aby zakażonych sprowadzać do szpitala psychiartrycznego----albo jest nosicielem koronowirusa, albo robi to, co mu Alzheimer szepce do ucha !!! Oby jeszcze nie zaczęła pani dyrektor wypisywac chorych psychicznie do domów --- aby w ten sposób ,podkreślic swój udział w walce z pandemią !!! Chwila moment---- i cała psychiatria będzie na kwarantannie !!! Ale nie mozna walczyc z żelazną logiką !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.