Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wczoraj podczas Nabożeństwa ADORACJI KRZYŻA W KOŚCIELE PARAIALNYM W GOŚCISZOWIE INTERWENIOWAŁA POLICJA

~~Ognisty Różanecznik niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 22:01
Dla nie potrafiących szukać informacji
https://www.sosrodzice.pl/komorki-plodow-poddanych-aborcji-zywnosci-kosmetykach-szczepionkach/
Dlaczego tylu ludzie nie wie o znanych powszechnie i łatwo dostępnych faktach? Seriale im mózgi wyprały?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Kolkwicja niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 22:21
~~Trawiasta Mina napisał(a): ALEŻ TY PIERDZIELISZ ...

'' Dlaczego nie ma napisów, że nie korzystano z ciał abortowanych dzieci? ''

no ale skoro piszesz to z takim przekonaniem podaj tu nazwę jednego kosmetyku z wymienionym przez ciebie ''składnikiem ''

no dawaj ...


To ty faclo? Serio? No, że poglądy masz "dziwne" delikatnie mówiąc, to wiedziałem. Ale że taki niedoinformowany jesteś to jest nowość. Zawsze myślałem, że coś wiesz, ale nie bardzo rozumiesz. A tu wychodzi, że ani nie wiesz, ani nie rozumiesz :) . No to dobrej nocy. Fakty niech ci się przyśnią :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
16 kwietnia 2020r. o 7:09
~~Rudożółta Kolkwicja napisał(a):
~~Trawiasta Mina napisał(a): ALEŻ TY PIERDZIELISZ ...

'' Dlaczego nie ma napisów, że nie korzystano z ciał abortowanych dzieci? ''

no ale skoro piszesz to z takim przekonaniem podaj tu nazwę jednego kosmetyku z wymienionym przez ciebie ''składnikiem ''

no dawaj ...


To ty faclo? Serio? No, że poglądy masz "dziwne" delikatnie mówiąc, to wiedziałem. Ale że taki niedoinformowany jesteś to jest nowość. Zawsze myślałem, że coś wiesz, ale nie bardzo rozumiesz. A tu wychodzi, że ani nie wiesz, ani nie rozumiesz :) . No to dobrej nocy. Fakty niech ci się przyśnią :)


pisałem o podanie nazwy jednego kosmetyku a nie o jakieś linki z chorą propagandą jakiejś powiedzmy niewydarzonej Godek ...

jeśli tak jest jak byście to sobie wyobrażali to dlaczego nie protestujescie by wstrzymać produkcję ?
dlaczego nie ogłosicie jakiegoś bojkotu produktów ...

wiem ...jesteście pierwsze w kolejce do ''rosmanów'' i wtedy macie gdzieś te wszystkie ''niuanse'' ;)

wszak trzeba usunąć zmarszczkę pod okiem czy celulitis ...hahaha

podobne bzdury wypisujecie o ''ideologii'' LGBT czy dender...

kiedy trzeba coś sprecyzować chowacie się w norkach udając że ''wy to nie wy''

falco ma wasze problemy gdzieś ...

nie biegam po drogeriach szukając preparatów z płetwy rekina, nie buszuję po półkach szukając ''leków'' z tłuszczu wielorybów ...;)

natury nie oszukasz ale jak widzę siebie potrafisz...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Jodła niezalogowany
16 kwietnia 2020r. o 7:21
Są przecież protesty. Tak, jak przeciw aborcji, bo od tego się zaczyna. Ale przy takich protestach zaraz zaczyna się ujadanie lewicowej sfory, które jest nagłaśniane w lewicowych mediach ( czyli wszystkich poza małymi i niezależnymi, które docierają do niewielkiej liczby osób). A wszystkie informacje pro life są przez TVNy, GW i im podobne przemilczane lub przekręcane, aby ośmieszyć.
Nazwy specyfików są podane. Jak nie umiesz czytać, to po co pytasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza