Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Darowizna dla szpitala zakaźnego
~~Pistacjowa Forsycja 16 kwietnia 2020r. o 15:09
~Srebrnoszary Rojnik napisał(a): Serca malutkie, diety miesięcznej by się zrzekli, wszyscy, to można by powiedzieć o sercu

Znam takiego radnego dla którego dieta to główne źródło utrzymania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Przetacznik 16 kwietnia 2020r. o 15:27
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Ruda Rogownica napisał(a): Pozostali radni Powiatu też dali tylko niekoniecznie muszą się tym chwalić publicznie...

Nic nie dali .jak by dali to by się chwalili .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Przetacznik 16 kwietnia 2020r. o 15:30
Dali Dali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Brzoza 16 kwietnia 2020r. o 15:58
I co ? Postawią to wszystko na portierni i portierzy będą robić pranie i kawę na zawołanie! Nie lepiej było wydać kasę na coś bardziej przydatnego??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Miskant 16 kwietnia 2020r. o 16:33
Każdy gest jest dobry. Mnie raczej frapuje, czy szpital naprawdę wskazał gdzieś, że potrzebuje tych rzeczy teraz? Jeśli tak, to SERCA WIELKIE radnych są. Jeśli nie, to z takim podarkiem "na umowę" o wartości odpisanej od podatku, w chwili kiedy to darczyńcom pasuje, żeby się wypromować... słabe. Wierzę jednak, że szpital poprosił o to i był to sprzęt szpitalowi niezbędny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja 16 kwietnia 2020r. o 17:18
~~Pszeniczny Miskant napisał(a): Każdy gest jest dobry. Mnie raczej frapuje, czy szpital naprawdę wskazał gdzieś, że potrzebuje tych rzeczy teraz? Jeśli tak, to SERCA WIELKIE radnych są. Jeśli nie, to z takim podarkiem "na umowę" o wartości odpisanej od podatku, w chwili kiedy to darczyńcom pasuje, żeby się wypromować... słabe. Wierzę jednak, że szpital poprosił o to i był to sprzęt szpitalowi niezbędny.

Zawistnicy co wy piszecie jak radni mogą odpisać sobie od podatku ? przecież automatyczna pralka z suszarką na pewno w Szpitalu się przyda, myślę ,że najpierw spytali Dyrektora.Lekarze też w tych ciężkich czasach mają prawo napić się kawy z expresu .Niech każdy daje i niech go wyczytują to nie jest promowanie ,to jest zwykła ludzka wdzięczność ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoczerwony Sundaville 16 kwietnia 2020r. o 17:48
W imieniu całego zespołu medycznego OAiIT w Bolesławcu,skladam podziękowania radnym powiatu boleslawieckiego, za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach. JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI:PANI JADWIDZE BOBEK, PANU KAROLOWI STASIKOWI, MICHAŁOWI BOJANOWSKIEMU ORAZ JANOWI KOZAK.
Pielęgniarka oddziałowa, reprezentująca wspaniały, zespół pielegniarski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja 16 kwietnia 2020r. o 18:33
~Ceglastoczerwony Sundaville napisał(a): W imieniu całego zespołu medycznego OAiIT w Bolesławcu,skladam podziękowania radnym powiatu boleslawieckiego, za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach. JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI:PANI JADWIDZE BOBEK, PANU KAROLOWI STASIKOWI, MICHAŁOWI BOJANOWSKIEMU ORAZ JANOWI KOZAK.
Pielęgniarka oddziałowa, reprezentująca wspaniały, zespół pielegniarski.

Stasika nie lubię bo rozwalił w Bolesławcu Platformę dążąc razem z Russem do koryta ,ale teraz trzeba im podziękować z ten szlachetny gest ,pielęgniarki s zadowolone to wspaniale .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.