Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lawina zachorowań
~~Karmelowy Cytryniec niezalogowany
17 kwietnia 2020r. o 23:35
W Bolesławcu to nie maseczki jednorazowe a szpital jednoimienny generuje zagrożenie.
"Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą". Teraz pewnie nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności za ten pomysł. Już sam pomysł nie był najszczęśliwszy /jedyny szpital w powiecie/ a realizacja no cóż...
Z profesjonalizmem to nie ma za wiele wspólnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Wiciokrzew niezalogowany
17 kwietnia 2020r. o 23:56
qwax_ napisał(a):
~~Staroróżowy Wiciokrzew napisał(a):
Maseczki nie chronia Ciebie, ale tych z ktorymi sie spotykasz.

A możesz rozsądnie wytłumaczyć, dlaczego?? (wiem, wiem, bo tak mówi tv, ale rusz łbem i wytłumacz).

Taka dyskusja z Toba. Stawiasz pytanie i sam na nie odpowiadasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 kwietnia 2020r. o 8:57
~~Staroróżowy Wiciokrzew napisał(a):
qwax_ napisał(a):
~~Staroróżowy Wiciokrzew napisał(a):
Maseczki nie chronia Ciebie, ale tych z ktorymi sie spotykasz.

A możesz rozsądnie wytłumaczyć, dlaczego?? (wiem, wiem, bo tak mówi tv, ale rusz łbem i wytłumacz).

Taka dyskusja z Toba. Stawiasz pytanie i sam na nie odpowiadasz.

Nie odpowiedziałem i czekam na logiczną odpowiedź.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Szczypiorek niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:07
qwax_ napisał(a):
~~Staroróżowy Wiciokrzew napisał(a):
qwax_ napisał(a):
~~Staroróżowy Wiciokrzew napisał(a):
Maseczki nie chronia Ciebie, ale tych z ktorymi sie spotykasz.

A możesz rozsądnie wytłumaczyć, dlaczego?? (wiem, wiem, bo tak mówi tv, ale rusz łbem i wytłumacz).

Taka dyskusja z Toba. Stawiasz pytanie i sam na nie odpowiadasz.

Nie odpowiedziałem i czekam na logiczną odpowiedź.
To ma chronić przed wyrzutem Twojego skażonego powietrza na większą odległość .Tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Goździk niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:21
~~Sczerniały Tulipanowiec napisał(a): Czy w Bolesławcu jest już wykopana masowa mogiła?

Czy już Ci ktoś powiedział że jesteś ...?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 kwietnia 2020r. o 9:25
~~Makowy Szczypiorek napisał(a):
qwax_ napisał(a):
~~Staroróżowy Wiciokrzew napisał(a):
qwax_ napisał(a):
~~Staroróżowy Wiciokrzew napisał(a):
Maseczki nie chronia Ciebie, ale tych z ktorymi sie spotykasz.

A możesz rozsądnie wytłumaczyć, dlaczego?? (wiem, wiem, bo tak mówi tv, ale rusz łbem i wytłumacz).

Taka dyskusja z Toba. Stawiasz pytanie i sam na nie odpowiadasz.

Nie odpowiedziałem i czekam na logiczną odpowiedź.
To ma chronić przed wyrzutem Twojego skażonego powietrza na większą odległość .Tyle w temacie.

I te wszystkie "goowniane" maseczki, szaliki, apaszki chronią przed tym wyrzutem?
A w jakim stopniu? Ile wyłapują tego skażonego powietrza?
5%, 50%, a może 100% ??
Powiedzieli o tym w tv?


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Goździk niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:29
~Marchewkowa Kobea napisał(a): Jest wykopany wielki dół za miastem.
Spychacze ubiły już pierwszą setkę ciał.
Wszystko doprawiono wapnem

Masakra !

Gdyby PO rządziło a Arłukowicz nadal był ministrem zdrowi to sprawdziłaby się Twoja fantazja.
Jak również odbyłyby się wybory w lokalach tak jak kiedyś powiedział guru lewaków Donaldem T. -

A tak na marginesie Twoje lewackie poczucie humoru marnuje się w Polsce proponuję emigrację np. Holandia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Goździk niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:32
~~Żółtobrązowy Goździk napisał(a):
~~Sczerniały Tulipanowiec napisał(a): Czy w Bolesławcu jest już wykopana masowa mogiła?

Czy już Ci ktoś powiedział że jesteś ...?

Ale dlaczego korekta przecież zastosowałem nazewnictwo medyczne ? Czyżby medyycyna obrażała ludzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.