Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dramatyczna sytuacja w hospicjum w Nowogrodźcu
~~Kasztanowordzawy Buk niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 16:39
PRZECIEŻ POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA JEST NAJLEPSZA W EUROPIE, CAŁA EUROPA NAM ZAZDROŚCI. BUDŻET PAŃSTWA MA FORSY JAK LODU, JESTEŚMY WZORCOWYM PAŃSTWEM PRAWA, TYLKO TEN GORSZY SORT SZUKA DZIURY W CAŁYM. SŁUŻBA ZDROWIA DAJE SOBIE RADĘ A TEN WIRUS TO PIKUŚ. POLICJA TYLKO POMAGA LUDZIOM I TŁUMACZY NIE MA REPRESJI. DO PIELĘGNIAREK WSTĘPUJĄ O 6 RANO ZE ŚWIEŻYMI BUŁKAMI I MLEKIEM. PANIE BURMISTRZU RELICH MOŻE BY TAK UZDRAWIAĆ ORĘDZIAMI Z BUNKRA ?

SPRZEDALIŚCIE SIĘ ZA 500 + TO TERAZ MORDA W KUBEŁ I NA WYBORY ENDRIU +, POGRZEBY Z UŚMIECHEM NA USTACH I ZAMIAST KRZYŻA PORTRETY ZBAWCÓW NARODU. POZDRAWIAM - OPTYMISTA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Wiciokrzew niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 17:04
~~Kasztanowordzawy Buk napisał(a): PRZECIEŻ POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA JEST NAJLEPSZA W EUROPIE, CAŁA EUROPA NAM ZAZDROŚCI. BUDŻET PAŃSTWA MA FORSY JAK LODU, JESTEŚMY WZORCOWYM PAŃSTWEM PRAWA, TYLKO TEN GORSZY SORT SZUKA DZIURY W CAŁYM. SŁUŻBA ZDROWIA DAJE SOBIE RADĘ A TEN WIRUS TO PIKUŚ. POLICJA TYLKO POMAGA LUDZIOM I TŁUMACZY NIE MA REPRESJI. DO PIELĘGNIAREK WSTĘPUJĄ O 6 RANO ZE ŚWIEŻYMI BUŁKAMI I MLEKIEM. PANIE BURMISTRZU RELICH MOŻE BY TAK UZDRAWIAĆ ORĘDZIAMI Z BUNKRA ?

SPRZEDALIŚCIE SIĘ ZA 500 + TO TERAZ MORDA W KUBEŁ I NA WYBORY ENDRIU +, POGRZEBY Z UŚMIECHEM NA USTACH I ZAMIAST KRZYŻA PORTRETY ZBAWCÓW NARODU. POZDRAWIAM - OPTYMISTA.

Po takim madrym wpisie czujesz sie teraz z pewnoscia bardzo dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwony Milin niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 17:33
Tam są ludzie z wysokiej grupy ryzyka,i ta bezobjawowosc w tej chwili moze uspic czujnosc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 18:19
~~Lawendowoniebieska Hakonechloa napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~Czarnobrązowa Skalnica napisał(a): Nie robią testów niech robią strefy
Wyjazd przyjazd z miasta i okolic .
Temperatura,wywiad medyczny.
Wszystkie służby ala policja,wojsko i inne.
Wszyscy piszą, mówią , głoszą Koreańczycy mają sukces
Tylko u nich wiadomości o zagrożeniach chorych to ma każdy e telefonie
A u nas zaraz szum o łamaniu prywatności

Będzie u nas 1000 zarażonych w mieście w maju to sami będziecie wołać gdzie jest pacjent że strachu
Bo wam się mówi. A to echo , grało,



Nowogrodziec kiedyś przeżył prawdziwą zarazę od Klasztoru do Czerwonego
Kościoła prowadziły podziemne przejścia, zarazę dżumy przeżyło tylko 3 pary małżeńskie i mieszkańcy Klasztoru ,


ja prdle, człowieku, coś ty brał? Czerwony kościół jest kościołem ewangelickim i wybudowano go dopiero w w latach 1885-1886! Klasztor wtedy nie istniał już od przeszło 50 lat, a po jego postawieniu nie było żadnej epidemii w Nowogrodźcu!

Sory chodziło mi o kościół na Strzeleckiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Hakonechloa niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 22:28
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Lawendowoniebieska Hakonechloa napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~Czarnobrązowa Skalnica napisał(a): Nie robią testów niech robią strefy
Wyjazd przyjazd z miasta i okolic .
Temperatura,wywiad medyczny.
Wszystkie służby ala policja,wojsko i inne.
Wszyscy piszą, mówią , głoszą Koreańczycy mają sukces
Tylko u nich wiadomości o zagrożeniach chorych to ma każdy e telefonie
A u nas zaraz szum o łamaniu prywatności

Będzie u nas 1000 zarażonych w mieście w maju to sami będziecie wołać gdzie jest pacjent że strachu
Bo wam się mówi. A to echo , grało,



Nowogrodziec kiedyś przeżył prawdziwą zarazę od Klasztoru do Czerwonego
Kościoła prowadziły podziemne przejścia, zarazę dżumy przeżyło tylko 3 pary małżeńskie i mieszkańcy Klasztoru ,


ja prdle, człowieku, coś ty brał? Czerwony kościół jest kościołem ewangelickim i wybudowano go dopiero w w latach 1885-1886! Klasztor wtedy nie istniał już od przeszło 50 lat, a po jego postawieniu nie było żadnej epidemii w Nowogrodźcu!

Sory chodziło mi o kościół na Strzeleckiej .


No znowu: jaki kościół na Strzeleckiej? tam nie było żadnego kościoła :-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Hakonechloa niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 22:47
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Lawendowoniebieska Hakonechloa napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~Czarnobrązowa Skalnica napisał(a): Nie robią testów niech robią strefy
Wyjazd przyjazd z miasta i okolic .
Temperatura,wywiad medyczny.
Wszystkie służby ala policja,wojsko i inne.
Wszyscy piszą, mówią , głoszą Koreańczycy mają sukces
Tylko u nich wiadomości o zagrożeniach chorych to ma każdy e telefonie
A u nas zaraz szum o łamaniu prywatności

Będzie u nas 1000 zarażonych w mieście w maju to sami będziecie wołać gdzie jest pacjent że strachu
Bo wam się mówi. A to echo , grało,



Nowogrodziec kiedyś przeżył prawdziwą zarazę od Klasztoru do Czerwonego
Kościoła prowadziły podziemne przejścia, zarazę dżumy przeżyło tylko 3 pary małżeńskie i mieszkańcy Klasztoru ,


ja prdle, człowieku, coś ty brał? Czerwony kościół jest kościołem ewangelickim i wybudowano go dopiero w w latach 1885-1886! Klasztor wtedy nie istniał już od przeszło 50 lat, a po jego postawieniu nie było żadnej epidemii w Nowogrodźcu!

Sory chodziło mi o kościół na Strzeleckiej .


W tym szaleństwie jest ziarenko prawdy: było przejście między klasztorem i kościołem klasztornym (czyli obecnym parafialnym), czyli o długości ok. 10 m. Ale nie było to przejście podziemne, tylko kryty ganek na wysokości 1 piętra, którym zakonnice przechodziły z klasztoru do swojej kaplicy nad obecną zakrystią (ślady ganku dotychczas są widoczne w elewacji kościoła). Z tym że ten ganek nie miał na celu chronić zakonnice przed epidemią (zanim ktokolwiek by go wybudował, epidemia skończyłaby się ze 2 razy :-D), tylko przed kontaktem z ludźmi świeckimi. Magdalenki były zakonem klauzulowym i nie pozwalały na kontakty zakonnic z otoczeniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielononiebieska Facelia niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 23:49
Tam nie było żadnego ganku tylko wejście z tyłu kościoła, zresztą do dziś tam jest. Potem są schody na chór magdalenek. A kościół zawsze był parafialny, nie klasztorny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Krokosmia niezalogowany
20 kwietnia 2020r. o 0:01
Niech BolecInfo sprawdzi. Może telefony dyrektora Adaszewskiego i burmistrza Relicha juz nie są zajęte. Sprawdzaliście??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza